آموزش روش های حذف ویروس از اندروید با روش های کاربردی

نویسنده: موبویار

اندروید

چگونه از ویروسی شدن گوشی اندرویدی جلوگیری کنیم؟

به راحتی می توان با رعایت قواعد و راهکارهای ساده از مشکلات بزرگی که ممکن است بعدها با آنها مواجه شویم جلوگیری کنیم. در این گزارش ما به چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد

 

لینک های ناآشنا دردسرهایی است که با شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیسبوک و تلگرام گره خورده اند. چندانی تفاوتی هم نمی کند که ارسال کننده این لینک چه کسی باشد. در کلیک کردن روی این لینک ها محتاط باشید.

گوشی و یا تبلت خود را به کامپیوترهای ناشناس متصل نکنید. حتی اگر از بروز رسانی آنتی ویروس لپ تاپ یا کامپیوتر خودتان نیز مدت ها گذشته بهتر است از اتصال گوشی خود به آنها نیز صرف نظر کنید.

نرم افرازهای مورد نیاز خود را از مارکت هایی نظیرGoogle Play Store نصب کنید.

برنامه هایی مانند موبایل بانک که خدمات مختلف اینترنتی را ارائه می دهند باید از منابع معتبر دانلود شوند و بهترین منبع همان وب سایت بانک مورد نظر است چراکه آلوده بودن این گونه از برنامه ها به ویروس تنها به هنگ کردن خلاصه نمی شود و گاهی به سرقت رمزها و برداشت غیرمجاز از حسابتان منجر میگردد.

در مارکت ها یا فروشگاه های آنلاین اپلیکیشن به امتیازاتی که این برنامه ها از سوی کاربران دریافت می کنند دقت کنید زیرا این امتیازات میتواند نشانه آلوده نبودن برنامه به ویروس باشد.

رعایت تمام نکات بالا لازم و سودمند است اما امکان بروز خطا و یا ویروسی شدن گوشی شما از راه های دیگری هم وجود دارد. بهترین راهکار که خیالتان را از هر بابت راحت می کند نصب یک آنتی ویروس معتبر و شناخته شده است. برنامه موبویار با داشتن امکان آنتی ویروس می تواند دستگاه شما را از آلوده شدن به ویروس ایمن نگاه دارد.

سخن پایانی :

در نهایت به یاد داشته باشید که همیشه پیشگیری بهتر از درمان است، بنابراین اگر بتوانید با تکیه بر روش های مناسب از ویروسی شدن گوشی اندرویدی خود جلوگیری کنید، دیگر نیازی به حذف ویروس اندروید نخواهید داشت.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

آرش | 1397/08/21

ممنون از مطلب خوبتون

ُhesam | 1397/08/21

behtarin antivirus mobile chie? uno moarefi konid lotfan

اشتراک گذاری