آموزش ریست فکتوری در اندروید

نویسنده: مصطفی حافظی

اندروید

با گذشت زمان و استفاده ی مداوم از تلفن های همراه، این دستگاه ها به مرور زمان پر از اطلاعات ضروری و غیر ضروری می شوند. تا جایی که وضعیت به حدی می رسد که حتی اجرای برنامه های ساده نیز در آن با تاخیر مواجه خواهد بود و سرعت عملکرد آن به شدت کاهش پیدا می کند. در این شرایط کم کم باید به فکر آن بیفتید که موبایل یا تبلت اندرویدی خودتان را ریست فکتوری کنید تا از شر این مشکلات رهایی یابید!

همچنین ممکن است زمان آن رسیده باشد که گوشی اندرویدی خود را به هر دلیلی، به فروش برسانید و یک گوشی جدید تهیه نمایید. در این شرایط نیز قطعا نیاز است تا تمام اطلاعاتتان را از حافظه ی گوشی خود حذف نمایید تا شخص خریدار نتواند به آن ها دسترسی داشته باشه. با انجام عملیات ریست فکتوری که در این بخش قصد داریم آن را به شما آموزش دهیم، این کار ممکن خواهد بود. یعنی تمامی اطلاعات و فایل ها حذف می شوند و تنظیمات به حالت اولیه ی کارخانه باز می گردد.

مطابق توضیحاتی که گفته شد اگر به داده های موجود در تلفن همراهتان نیازمند هستید، حتما قبل از رسیت فکتوری از آن یک بکاپ یا نسخه ی پشتیبان تهیه کنید.

ریست فکتوری دستگاه های اندرویدی

نحوه ی ریست فکتوری موبایل ها و تبلت های اندرویدی تفاوت زیادی با یکدیگر ندارند اما با توجه به مدل دستگاه، این امکان وجود دارد که تنظیمات موجود در تلفن همراه شما تفاوت های اندکی با این آموزش داشته باشد که البته قطعا آن قدر زیاد نیستند که نتوانید از آن برای پیشبرد اهداف خود استفاده نمایید.

ریست فکتوری

برای مشاهده ی مراحل کامل و گام به گام ریست فکتوری موبایل تان، کافیست شماره ی تلفن همراه خود را در محل نشان داده شده وارد نمایید. همچنین میتوانید از سایر ویدیو ها و مطالب آموزشی جذاب دیگر نیز بهره مند شوید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

لاله مهدوی | 1397/09/10

تو چه مواقعی لازمه که ریست فکتوری کنیم؟

reza | 1397/09/10

من انجام دادم گوشیم شد مثل روز اولش.

داوود سعیدی | 1397/09/10

آره منم باید حتما این آموزش رو ببینم و انجام بدم، گوشیم خیلی داره اذیت می کنه

ندا سامی | 1397/09/12

ریست فکتوری با فرمت چه فرقی داره؟

اشتراک گذاری