آموزش ریپورت کردن در اینستاگرام

نویسنده: موبویار

اینستاگرام

هر شبکه اجتماعی قواعد و قوانینی دارد که باید توسط کاربران آن رعایت شود. اینستاگرام هم از این قاعده مستثنی نیست و قوانین مخصوص به خود را دارد. اینستاگرام یک قابلیت به نام report یا ریپورت برای کاربران خود در نظر گرفته تا کسانی که به هر دلیلی برای دیگران مزاحمت ایجاد میکنند یا قوانین اینستاگرام را نقض می کنند، را گزارش دهید. در این آموزش قصد داریم شما را با نحوه ی ریپورت در اینستاگرام آشنا کنیم.

ریپورت در اینستاگرام به دلیل ارسال هرزنامه

اگر اکانت مورد نظر شما یک اکانت تبلیغاتی و هرزه است و دائما اسپم و کامنت های تبلیغاتی ارسال می کند با این روش می توانید آن را ریپورت کنید:

ابتدا به پیج مورد نظرتان رفته و بر روی گزینه ی سه نقطه در بالا سمت راست تصویر بزنید.

منوی سه نقطه ای

سپس اولین گزینه یعنی Report را انتخاب کنید.

گزینه ریپورت در اینستارام

سپس دو گزینه به شما نمایش داده می شود که برای ریپورت در اینستاگرام به دلیل ارسال هرزنامه، باید گزینه ی اول یعنی it’s spam را انتخاب کنید.

اسپم

ریپورت کردن به دلایلی به جز هرزنامه ها

ریپورت کردن دلایل دیگری هم می تواند داشته باشد. برای مثال به دلیل تبلیغ مصرف مواد مخدر، تبلیغ برهنگی و هرزه نگاری، تبلیغ خشونت، تبلیغ آزار رساندن به خود و یا اینکه صاحب پیج خودش رو به عنوان شخص دیگری جا زده باشد می تواند از دلایل دیگر ریپورت کردن باشد. یا حتی جدای از همه ی این ها نمیخواهید تا یک کاربر خاص عکس ها و ویدیو های شما را مشاهده و یا از طریق جستجو به اکانتتان دسترسی پیدا کند.

برای آموزش ریپورت کردن به این دلایل، کافیست تا شماره ی تلفن همراه خود را وارد نمایید تا آموزش های کامل آن را دریافت کنید. همچنین می توانید از سایر ویدیوها و مطالب آموزش جذاب دیگر نیز بهره مند شوید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری