نویسنده: خسرو یزدانی

لینکدین

در این سری ار مجموعه مقالات آموزشی موبویار در خدمت شما هستیم با معرفی یک شبکه اجتماعی دیگر که برخلاف سراسر جهان در ایران خیلی شناخته شده نیست شاید همه شما فکر کنید اینستاکرام بزرگترین دایره مخاطب و کاربری رادر سراسر جهان داراست اما باید به شما بگوئیم که اینطور نیست! ما امروز برای شما از لینکدین و آموزش لینکدین خواهیم گفت  برنامه ایکه بیشترین سطح مخاطب را در جهان پیدا کرده است و در ایران خیلی شاخته شده نیست.

شاید برایتان جالب باشد بدانید روزانه تعداد زیادی پیام از جانب شما دوستان عزیز دریافت میکنیم با این مضمون که لینکدین چیست؟به همین جهت مقاله ای راجع به آموزش لینکدین برایتان ترتیب دیده ایم.

 

 

آموزش لینکدین و کارایی های آن

لینکدین در واقع نوعی شبکه اجتماعی است که بصورت کاملا حرفه ای و اساسا برای بهبود وضعیت کسب و کارهای مختلف و آشنا کردن دیگران با انواع آن ها طراحی شده است. با این حال، فواید و استفاده  از لینکدین تنها به این موضوع محدود نخواهد شد و کاربران این شبکه اجتماعی قادر خواهند بود با کمک آن، با افراد دیگری که در حوزه کاری شان فعال هستند، آشنا شوند و اقدام به ارتباط با آنها بکنند.

همچنین این شبکه این امکان را به شما میدهد تا از این سیستم برای پیدا کردن کار یا استخدام افراد نیز استفاده کنید. این موضوع چندان مسئله عجیبی نیست؛ کافیست سری به صفحات اشخاص یا شرکت های مختف بزنید تا صحت این موضوع برایتان به اثبات برسد. علاوه بر این، شما محدود به داشتن تنها یک حساب کاربری نیستید و می توانید با در اختیار داشتن چند اکانت مختلف، استفاده های موثر تر و متعددتری از لینکدین داشته باشید. 

به شما اطمینان میدهیم در بین اپلیکیشن های موجود شبکه اجتماعی لینکدین، برای کسب و کار حرفه ای مناسب ترین و موثر ترین شبکه اجتماعی مجازیست!

پایه کار شبکه اجتماعی "LinkedIn" بدین شرح است که کاربران را تشویق می کند تا یک پروفایل کاملا حرفه ای تشکیل دهند و از این پروفایل ساخته شده می توانند در سایت های دنیای مجازی به عنوان یک رزومه کاری از آن استفاده مفید ببرید.

یکی دیگر از مزیت های لینکدین این است که در آن، فضای عرف تجاری کشور حاکم است. فرهنگ این فضا بر اصول حرفه ای استوار شده است. مطالب شما در لینکدین و ارتباطات شما بایدطوری برنامه ریزی شوند که  دقیقا نماینده گویا و شفافی از روش کار شما در کسب و کار و تجارتتان باشد. در این فضا هدف تنها فروش نیست بلکه ارتباط سازی خواهد بود. در این فضا اصل بر احترام متقابل گذارده شده است، همان طور که به مشتری یا مدیر یا تامین کنندگانتان احترام می گذارید.

در این فضا شما باید شخصیتی کاملا جدی و کاری داشته باشید ،فرهنگ این فضا با مسائل غیر کاری و حرفه ای کاملا بیگانه است. اصولا لینکدین تاسیس شده است  تا فضایی برای رشد و پیشرفت حرفه ای با کمک اشتراک گذاری تجربیات کاری در میان اشخاصی که در زمینه های مشترک کاری با یکدیگر هستندباشد، فضایی که به ایجاد هم افزایی شغلی و حرفه ای منتهی شود.

 

آموزش لینکدین

آموزش لینکدین

آموزش لینکدین / کاربرد های لینکدین چیست؟ 

متاسفانه هنوز این برنامه کاربردی خیلی در میان ما ایرانی جایی برای خود بازنکرده است و این موضوع یقیننا بخاطر عدم قابلیت و کاربردی بودن آن نیست اتفاقا لینکدین مزیت های بسیاری دارد که در ادامه مقاله آموزش لینکدین به تمام آنها خواهیم پرداخت.

امروزه زمانیست که با گسترش روز افزون رقبا و کسب و کار های مشابه  که هرکدام کالا و خداتی نوین ارائه میدهند دیگر نمیتوان به روش سنتی و قدیمی فروش حضوری اکتفا کرد بنابراین باید همرنگ جماعت شد شما نیاز دارید که برای بهبود شرایط کسب و کار تان حتما به طور کامل با دنیای بزرگ و پرهیاهوی شبکه های اجتماعی آشنا باشید و از آنها جهت پیشبرد هدف های اقتصادیتان استفاده کنید. در این بخش از مجموعه مقالات موبویار یکی دیگر از برنامه های کاربردی در این زمینه را برای معرفی به شما عزیزان انتخاب کرده ایم. انیبار با آموزش لینکدین در خدمت شما عزیزان موبویاری خواهیم بود.

مقاله آموزش لینکدین برای دوستانی که میخواهد با لینکیدن بیشتر آشنا شوند واطلاعات بیشتری راجع به آن داشته باشند و بدانند که که لینکدین چطور میتواند برای کسب و کارشان مفید باشد ترتیب داده شده است. با ما همراه باشید.

 

لینکدین چگونه ابداع شد؟

برای شروع مقاله آموزش لینکدین  باید بگوئیم، لینکدین یک شبکه اجتماعی مخصوص مشاغل و کسب و کارهای حرفه ایست که برای اولین بار در دسامبر سال 2002 ابداع شد و در ماه می 2003 به صورت گسترده در دسترس کاربران علاقمند قرار گرفت.

در سپتامبر سال 2016 بود که اعلام داشت بیش از 467 میلیون کاربر در سراسر جهان از این اپلیکیشن استفاده میکنند که از میان تمام این کاربران حداقل 106 میلیون آنها کاربران فعال هستند.

 

مکانیزم کاری در لینکدین به چه شکل است؟

لینکدین حتی هم اکنون هم با وجود برنامه های پرکاربری مانند فیس بوک و یا اینستاگرام بزرگترین شبکه تخصصی در جهان محسوب میشود. معمولا لیندکین را با نام رزومه آنلاین میشناسند.کاربران برای استفاده و ارتباط با کاربران دیگر در لیندکیدن ابتدا نیاز دارند که در این برنامه ثبت نام کنند.سپس پروفایل شخصی خود را ایجاد میکنند و آنوقت میتوانند با دیگران یعنی همان کارفرمایان و کارمندانی که در دیگر شرکت ها مشغول بکار هستند در ارتباط باشند.این ارتباط برخلاف دیگر‌شبکه های اجتماعی کاملا کاری خواهد بود و تمام موضوعاتی و مقالاتی که در این شبکه اجتماعی منتشر میشوند بایستی مرتبط با کار و شغل و صنعتی باشند که شما در ان مشغول بکار هستید باشند.از طریق همین فعالیت ها مدیران میتوانند  نیروی کار مورد نیازشان را پیدا کنند. لینکدین برای کاربران خود این قابلیت را به وجود آورده است که صفحه ای مختص به تجارت خود راه اندازی کنند و به این ترتیب، شرکتها قادر خواهند بودصفحه ای اختصاصی برای تجارت خودشان راه اندازی کنند که فعالیت هایشان را در صفحه شخصی خودشان با دیگر همکاران  خودشان اشتراک گذاری کنند تا کاربران دیگر هم بتوانند اخبار و فعالیت های سازمان های مورد علاقشان را دنبال کنند. 

همچنین در لینکدین بخشی تحت عنوان jobs  وجود دارد که به شرکت ها این امکان را میدهد که با قراردادن موقعیت های شغلی موجود در سازمانشان میتوانند اقدام به جذب نیرو بکنند.

همچنین در این قسمت شما قادر خودهید بود آگهی استخدامی درج کنید و یا به دنبل شغل مناسب خود بگردید. در ماه ژوئن سال ۲۰۱۶ مایکروسافت اعلام داشت که وب سایت لینکدین  را با نبلغی معادل ۲۶.۲ میلیارد دلاد خریداری کرده است.

 

لینکدین شبکه اجتماعی که می توان در آن کسب درآمد نمود و کمتر در ایران مورد توجه بوده

آموزش لینکدین/ نحوه ایجاد اکانت در لینکدین

در وهله اول باید به آدرس www.linkedin.com رفته، سپس اقدام به کامل کردن فرم ثبت نام بکنید و در انتها با کلیک بر روی  Join Now، در سایت مذکور کلیک کنید تا عضو این مجموعه شوید. دقت داشته باشید که گذرواژه بایستی حتما بیشتر و یا مساوی ۶ کاراکتر باشد ، حالا به ایمیلی که در فرم ثبت نام سایت ثبت شده از طرف سایت مذکور پیامی ارسال می گردد که می بایست بر روی آن کلیک کنید تا اطلاعات حساب کاربری شما تایید شده و به سایت LinkedIn وارد شوید.

 

آموزش لینکدین / آیا لینکدین میتواند برای کسب و کار ما مناسب باشد؟

اولین قدم‌ برای اینکه بدانید لینکدین مناسب کسب و کار شما هست یا خیر این است که بازار هدفتان‌ را مشخص کنید بدانید محصول یا خدماتی قصد که ارائه آن را دارید میتواند طرفداری در یک شبکه اجتماعی پرطرفدار داشته باشد یاخیر.

همانطور که پیشتر به آن اشاره کردیم لینکدین بزرگترین شبکه اجتماعی در جهان است که بطور تخصصی کار میکند.این موضوع بدان معنیست که شما با کاربران عادی شبکهای اجتماعی روبرو نیستید.کاملا مشخص است که کاربران لینکدین بسیار سختگیر تر وجدی تر از کاربران دیگر شبکه های اجتماعی هستند بنابراین استراتژی هایی که در شبکه های اجتماعی دیگر حاکم است در لینکدین کارایی ندارد.از جهاتی دیگر همین تخصصی بودن شبکه های لینکدین فضای بسیار مناسبی را برای B2B قرار‌میدهد. لینکدین به بازاریابان این بخش اجازه میدهد تا با رقبای تجاری و حتی کسب و کارهای دیگر در ارتباط باشند .یقیننا نیازی به تاکید نیست که گفتمان و ارتباط با دیگر کسب و کارها و دنبال کردن رقبا و پیشرفت آنها تا چه حد میتواند به نفع فعالیت های تجاری باشد. 

ما به شما میشنهاد میکنیم که فعالیت خودتان را هرجه سریعتر‌ در لینکدین آغاز کنید. این شبکه اجتماعی میتواند ابزار بسیار‌مناسبی جهت جذب مشتری برای کسب و کار شما باشد بخصوص که اگر برند و یا شرکت معتبری دارید که بازار هدفتان دیگر تجارت ها را نشانه میگیرد.

با داشتن صفحه ای در لینکدین نه تنها به عنوان تجارتی معتبر و فردی خبره شناخته خواهید شد، بلکه به مرور زمان فرصت های شغلی بهتری برای شما ایجاد خواهد شد.

 

آموزش لینکدین

آموزش لینکدین

آموزش لینکدین / چطور میتوانم در لینکدین فعالیت کنم؟

تقریبا میتوان گفت روش کار این شبکه اجتماعی هم مانند سایر اپلیکیشن های مشابه است، البته همانطور که بالاتر گفتیم به سبب جدی تر بودن فضای این شبکه و داشتن کاربرانی سختگیر تر بسیار مهم است محتوایی که تولید میکنید با کیفیت و ارزشمند باشد. باید محتوایی را انتشار دهید که سبب ایجاد آگاهی و یا بالا بردن سطحی از دانش در مخاطبینتان شود.نگران نباشید کار به آن سختی های که فکر میکنید نیست، تولید چنین محتواهایی اصلا کار سخت و دشواری نیست تنها مستلزم صرف وقت و دقت است. شما نیاز دارید تا با تحقیق و رعایت برخی نکات که درادامه خدمتتان ارائه خواهیم داد اقدام به انتشار مقاله در این شبکه اجتماعی بکنید :

پروفایلتان را تکمیل کنید.

پروفایل Linkedin ، در واقع همان رزومه شماست که در وهله اول به چشم مخاطبین دیگر دیده خواهد شد بنابراین باید دقت داشته باشید چه عناوینی در این بخش درج میکنید.مهم است که پروفایل کاربری شما کامل باشد تا هر کس با نگاه کردن به آن به اطلاعات جامعی راجع به شما دست پیدا کند اطلاعاتی از قبیل سوابق کاری، میزان تحصیلات دانشگاهی که در آن فارغ التحصیل شده اید و اطلاعات کاری از این قبیل.

پس از تکمیل ثبت نامتان در لینکدین وارد حساب کاربری خودتان بشوید.  در این بخش از Linkedin، از شما درخواست میشود که اطلاعاتتان را به طور کامل درج کنید.این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی،سوابق کاری، سوابق تحصیی شما، وضعیت کاریتان در حال حاضر و محل کار فعلی شما، عکس و توضیحاتی ممختصر در صورت داشتن توانایی های مازاد بر رشته تحصیلی خودتان و از این قبیل اطلاعات است.

 

آموزش لینکدین / بخش های مختلف لینکدین

همین اواخر بود که تغییراتی در ظاهر این برنامه به منظور جذب مخاطبین و علاقمندی بیشتر آنها به این فضا اضافه شد. مدیران این مجموعه  سعی بر آن داشته اند تا تم این برنامه را بیشتر به فضای آشنای فیس بوک نزدیک کنند.البته ناگفته نماند هدف اصلی بالاتر بردن سرعت بوده است و همچنین حل باگ هایی که وجود داشت. ولی در کل، در بخش های اصلی آن تغییر آنچنانی ایجاد نشده است و فقط در مکان های آن ها تغییراتی به وجود آمده است.

 

Home : در این بخش تقریبا مشابه اینستاگرام در آن آخرین پست ها و اخبارهایی که کاربران و گروه ها قرار داده اند را میتوانید ببینید. شما می توانید به دو صورت قسمت Home را تنظیم کنید که برایتان نمایش داده شود: 

نوع اول: نمایش بصورت آخرین فعالیت های هر کاربر که چه پست هایی را درج کرده است، با چه افرادی ارتباط دوستی برقرار کرده است و چه عکس هایی مورد پسندش واقع شده اند.

نوع دوم: تنظیم براساس بهترین پست ها که کاربران زیادی آن را پسندیده و  لایک کرده یا اینکه برایش کامنت گذاشته اند.

Profile : پروفایل که همه شما تاحدودی با آن  آشنایی دارید و پیشتر هم از این مورد برایتان گفتیم  که شامل اطلاعات شخصی شما مانند عکس، خلاصه ای از خودتان، رزومه کاری، مدارکی و عناوینی که دریافت کرده اید، زبان هایی که بلد هستید و یا هر اطلاعاتی که احساس میکنید میتواند در زمینه کاری شما پوئنی مثبت شمرده شود.

My network :  در این قسمت قادر هستید افرادی را که از نظر تخصص شبیه شما هستند را پیدا کنید و به آن ها درخواست دوستی بدهید. همچنین می توانید دوستان خودتان را ببینید و براساس حروف الفبا یا افرادی به تازگی به لیستتان اضافه شده اند، فیلتر و مشاهده کنید. همچنین درخواست های دوستی که برای شما ارسال شده است در این بخش نمایش داده می شود.

Jobs :  شما در این بخش میتوانید تمامی شغل ها و فعالیت هایی را که براساس شغل شما، تجربیاتتان و موقعیت پیشنهاد می شود را مشاهده کنید. همچنین می توانید درخواست کار شرکت خود را از قسمت post a job قرار بدهید.

 

ساخت صفحه شرکت لینکدین

Messaging :  این بخش مانند دایرکت اینستاگرام است و تمام پیام هایی که برایتان ارسال شده است را نمایش میدهد.

Notifications :  لینکدین هم مانند دیگر شبکه های اجتماعی، دارای این بخش هست. در واقع مانند شبکه های دیگر نوتیفیکیشن آخرین اتفاقاتی که نسبت به صفحه شما رخ داده است را اعلام میکند مثلا کسی شما را ایندورس کرده باشد، پست جدیدی قرار داده باشد و یا پست های شما را لایک کرده باشند و یا اینکه حتی به اشتراک گذاشته اند و غیره.

Search :  لینکدین دارای  قوی ترین شبکه جستجو گر بین بقیه شبکه ها اجتماعیست و به شما این امکان را می دهد که بسته به ویژگی های خاص، نتایج مورد نظر خود را سریعا بدست آورید

بخش های دیگری که در لینکدین وجود دارد، شامل گروه ها که در آن عضو هستید، صفحه بررسی و تحلیل صفحه شما، قسمت privacy and setting، قسمت help center که اگر مشکلی برای صفحه شما پیش آمد بتوانید از این بخش با مسئولین و کادر فنی لیندکین در ارتباط باشید و در نهایت قسمت زبان که زبان صفحه خود را تعیین می کنید.

 

آموزش لینکدین

آموزش لینکدین

شبکه اجتماعی لینکدین

چند توصیه مهم بجهت بهتر شدن صفحه لینکدین شما : 

در این بخش برخی نکات مهم را بررسی می‌کنیم که رعایت آنها می‌تواند به بهتر شدن صفحه شما کمک شایان ذکری بکند:

 

۱-URL صفحۀ کاربری خودتان  را شخصی‌سازی کنید

برای حرفه ای تر شدن صفحه خود بهتر آن است که  URL حساب کاربری لینکدین خود را شخصی سازی کنید، این کار فرایند اشتراک‌گذاری لینک حساب کاربری شما در لینکدین را راحت‌تر میکند .همچنین اگر کسی در موتورهای جست‌وجو اسم شما را سرچ کند، احتمال دارد صفحه لینکدین شما برایش باز شود.

 

۲- سعی کنید در بروز رسانی صفحه تان داشته باشید.

به‌ روز‌ نگه‌ داشتن حساب کاربری‌ باعث ایجاد حس فعال‌بودن صفحه شما می‌شود. این فعالیت می‌تواند توسط به‌روزکردن اطلاعات حساب کاربری‌، انتشار مطلب، بازنشر محتوا و … انجام شود.

 

۳- حتما عکسی مناسب برای پروفایلتان انتخاب کنید.

برای حساب کاربری لینکدین خود عکس مناسبی انتخاب کنید؛ از انتخاب عکس های پرسنلی اجتناب کنید و عکس مناسب دیگری را برای این منظور درج کنید.

 

۴-  کاوری مناسب انتخاب کنید

انتخاب عکس کاور اجباری ندارد اما می‌توانید یک کاور که مناسب با روحیه و حوزه فعالیت شما باشد، برای دیده شدن و جذابیت بیشتر اضافه کنید.

 

۵- بهتر است تایپ شما انگلیسی باشد

اگر بتوانید اطلاعات حساب کاربری خود را انگلیسی درج کنید بسیار مناسب است؛ چون احتمال با این کار پروفایل شما در نتایج جست‌ و جوهای افراد غیرایرانی هم نمایش داده شود و امکان گرفتن پیشنهاد کاری از آنها زیاد خواهد بود.

 

آموزش حذف اکانت لینکدین به صورت تصویری

نمونه پروفایل لینکدین 

هرچه که اطلاعات وارد کرده شما در پروفایلتان کاملتر باشد، لینکدین امتیاز بالاتری برای شما در نظر خواهد گرفت. البته این امتیازات را دیگران نمیبینند، اما تنها سنی که میتواند برای شما داشته باشد این است که پروفایلتان در نتایج جستجو برای کاربران بیشتری نمایش داده میشود درجه بندی پروفایل Linkedin، به شکل زیر است:

آموزش لینکدین

آموزش لینکدین

نحوه امتیازدهی لینکدین به پروفایل های کاربری 

ابتدا برای کسب کار خودتان  Company Page بسازید.

قابلیت  Company Page برای شرکت ها و ارگان ها ر نظر گرفته شده است و به شما این امکان را میدهد که علاوه بر پروفایل شخصیتان پروفایلی جداگانه هم برای کسب و کارتان در لینکدین راه اندازی کنید.

برای ایجاد صفحه شرکتی در لینکدین کافیست که به پنل کاربریتان وارد شوید و از منوی کاربری که در بالای صفحه مشاهده میکنید گزینه interest کلیک کنید و پس از آن گزینه Companies را انتخاب نمائید.

با انتخاب این گزینه یعنی گزینه Companies ، برای شما پیامی با چنین مضمونی ارسال خواهد شد : که حال ابرای ایجاد صفحه کسب و کار و شرکتی خود بر روی گزینه Create کلیک کنید.

حالا به صفحه زیر منتقل خواهید شد . در این بخش باید نام شرکتتان را به انگلیسی و ایمیل اختصاصی شرکتتان وارد کنید.

پس از تکمیل اطلاعات و دریافت ایمیل تائید از طرف Linkedin، با فرم زیر روبرو میشوید : در این بخش باید اطلاعاتی جامع از شرکتتان را درج کنید.

Company Page به شما این امکان را میدهد تا اینفو گرافیک هایی در ارتباط با پیج کاریتان با کاربرانتان اشتراک  گذاری کنید. 

 

آموزش لینکدین / پروفایل لینکدین خودتان را شخصی سازی کنید

لینکدین این قابلیت را برای شما فراهم آورده است که برای پروفایل شخصی خودتان URL انحصاری و مجزایی را در نظر بگیرید.پیشنهاد ما این است که بهتر است URL همان نام صفحه شما در لینکدین باشد. برای انجام اینکار در ابتدا وارد بخش تنظیمات شده و گزینه Edit Public Profile را انتخاب کنید و از طریق Customize Your Public Profile URL آدرس سایت خود را تغییر دهید. 

برای صفحات شرکتی خودتان هم میتوانید آدرسی را درج کنید که با دیگر آدرس شبکه های اجتماعیتان هم خوانی و هماهنگی داشته باشد. با اینکار کاربران میتوانند به راحتی صفحات دیگر شما را هم پیدا کنند در قدم هی بعدی میتوانید پروفایل لینکدین خود را به سایت و یا دیگر شبکه های اجتماعی خودتان متصل کنید.

 

آموزش لینکدین / محبوبیت برند شما در شبکه های اجتماعی چقدر است؟

ما از ابتدا یعنی همان شروع و انتخاب بهترین شبکه های اجتماعی تا  زمانی که استراتژی موثری برای بالا بردن میزان محبوبیتتان  بچینید همراه شما خواهیم بود.

 

آموزش لینکدین / بازایابی شبکه های اجتماعی 

در گروه های لینکدین فعالیت داشته باشید. یکی دیگر از امکاناتی که لینکدین برای شما فراهم میکند قابلیت ایجاد گروه های مختلف برای بحث و تبادل اطلاعات در میان کاربران عضو در این شبکه اجتماعیست.با عضویت در این گروها و شرکت در مباحث آنها شما میتوانید راحت تر تجارتتان را به دیگران معرفی کنید و در اطلاعات و تجارب آنها سهیم باشید.

بنابراین بهتر آن است که که در چند گروه مرتبط با حوزه فعالیت های خودتان عضو باشید و در آنجا در رابطه با زمینه کاریتان با دیگر کاربران گفتگو و تعامل داشته باشید.

 

22 ترفند از راز و رمزهای واتساپ که شما را کاربری حرفه ای میکند!

آموزش لینکدین / مقالات مرتبط با حوزه کاریتان را در لینکدین منتشر کنید

نوشتن مقاله در لینکدین یکی از موثر ترین روش های برای بالا بردن امتیاز شما در لینکدین و آشنایی بهتر کاربران با شما و حوزه فعالیتتان است. سعی کنید درانتخاب مقالات وسواس داشته باشید و آنهایی را انتخاب کنید که با شما و حوزه کاری شما در ارتباط هستند پس تا حد امکان درج مقالات غیر مرتبط و پراکنده ممنوع! همانطور که پیشتر عرض کردیم Linkedin تفاوت های زیادی با دیگر شبکات اجتماعی دارد.

 

پرسونای مشتری چیست؟ 

شما باید مسیری را برای درک عمیق مخاطب از حوزه کاری و فعالییتتان مشخص کنید به این ترتیب که هر روز در صفحه تان مطلب مرتبط و جدید منتشر کنید.به علاوه، هر چند وقت یکبار در Linkedin شخصی خود، یک مقاله بنویسید و کلمات کلیدی مرتبط با تجارت خود را به وب سایت تان لینک کنید. این کار نه تنها به افزایش ترافیک سایتتان کمک می کند، بلکه برای سئو سایت تان نیز مفید است.

 

جمع بندی 

در این مقاله ما برای شما از لینکیدن و مزایا آن برای کسب و کارتان گفتیم از اینکه این شبکه اجتماعی چه تفاوتی با دیگر شبکه های اجتماعی دارد و شما در صورت فعالیت مفید در آن تا کجا میتوانید به رونق کسب و کارتان کمک کنید. البته اگر قادر باشید استراتژی صحیحی برای لینکدین خود تعریف کنید. یقیننا بدانید که در مدتی طولانی و با صبر میتوانید نتایج بسیار عالی از این شبکه تخصصی که بیشترین میزان کاربر در سراسر جهان را داراست ، بگیرید.

در ادامه مباحثی راجع به نحوه ثبت نام و تاثیر تکمیل اطلاعات پروفایل بر گرفتن نتیجه بهتر در این شبکه اجتماعی و دست یابی به امتیازات بالاتر نسبت به سایر رقبا برای شما گفته شد. و همچنین مباحثی راجع به درج مقاله و نوع مقاله ای که باید منتشر کنید تا علاوه بر گرفتن امتیازات بالاتر بتوانند توضیحی جامع راجع به نحوه کار و محوریت کسب و کار شما باشد.در نهایت این عمل باعث میشود مهارت و اعتبار خود را به رخ رقبا بکشید و کاربران بیشتری داشته باشید . همچنین برایتان توضیح دادیم که لینکدین بهترین بستر بازاریابیB2B را در اختیار کسب و کار شما قرار خواهد داد. پس بهتر آن است که از این موقعیت نهایت استفاده را ببرید.همچنین برای آنکه درک بهتری از بازاریابی در لینکدین به دست بیاورید پیشنهاد میکنیم در ادامه مقالات توضیحی راجع به لینکدین که در آینده مجدد منتشر خواهیم کرد با ماهمراه باشید. سپاس از همراهی شما دوستان عزیز و گرامی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری