نویسنده: رزا عابدی

لینکدین

همانطور که در مقاله های قبلی خدمتتان گفتیم لیندکین یکی از شبکه های اجتماعی پر طرفدار در زمینه راه اندازی کسب کارهای بزرگو و کوچک، استخدام تبلیغات و مواردی از این قبیل است.بنابراین آموزش پست گذاری در لینکدین حتی بیشتر از آموزش نصب کردن این برنامه که در طی مقالات قبلی به صورت کامل و جامع خدمتتان ارائه شد مفید واقع شود. 

الزام آموزش پست گذاری در لینکدین

راهنمای روش کار با لینکدین به صورت جامع

ممکن است در وهله اول فضای لینکدین که به نسب فضای سایز شبکه های اجتماعی هم رده خود کمی خشک و جدی به نظر میرسد مقداری شما را از استفاده از این برنامه دلسرد کند. شما  باید در قدم اول انگیزه خود از استفاده از این برنامه را مشخص کنید اگر واقعا به دنبال فضای کاری مفیدی برای خودتان و یا معرفی به دوستانتان میگردید باید بگوییم که این برنامه میتواند بهترین دوست و همراه شما باشد. در آن صورت خواهید دید که فضای خشک و رسمی این برنامه هم نشان از حرفه ای بودن و راسخ بودن عوامل اجرایی برنامه روی اهداف کاری این اپلیکیشن است. پس از فراگیری آموزش های ثبت نام شما نیاز خواهید داشت که در این فضا فعایت کنید به هردلیلی که در لینکدین عضو شده باشید برای بهتر دیده شدن و رسیدن به مقصدی که در نظر دارید اکانتی خالی از اطلاعات و پست نمیتواند شما را در مسیر رسیدن به خواسته هایتان یاری کندبنابراین شما برای قدم دوم نیازمند آن است که آموزش پست گذاری در لینکدین را پشت سر بگذراید. نگران نباشید هرچند که این برنامه به اندازه اپلیکیشن های دیگر نامش بر سر زبان ها نیفتاده و خیلی ها ممکن است روش کار با آن را بلد نباشند اما به شما اطمینان میدهیم کار کردن با این برنامه اصلا کار سختی نیست. اگر هم احساس میکنید نیازمند آشنایی بیشتر با روند کاری آن هستید میتوانید مقاله آموزش صفر تا صد لیندکین را مطالعه بفرمایید.

آموزش پست گذاری در لینکدین

لینکدین جز آن دسته از شبکه های اجتماعی است  که شما میتوانید راه های زیادی را برای ارسال پست در این فضا  انتخاب کنید. هر کدام از آن بر طبق هدفی خاص مشخص شده اند و به شما کمک میکنند تا به مخاطبان خاصی در گروههای متنوع دسترسی داشته باشید اما زمانیکه که شما بتوانید در لیندکین پست گذاری کنید مطمئنا به سراغ روش هایی میروید که بتوانید بیشترین اعتبار را برای صفحه کسب و کارتان به دست آورید.

چرا پست گذاری در لینکدین الویت دارد؟

لینکدین درواقع یک شبکه اجتماعی بیزینسی بسیار گسترده است که خیلی ها به آن لقب برادر بزرگ دیگر شبکه های اجتماعی را اعطا کرده اند. شما برای فعالیت موثر در این فضا و جواب گیری مفید در راستای تلاشی که کرده اید باید به یاد داشته باشید از راهنماهای غلط استفاده نکنید. همچنین مسیر پیش رویتان را روشن کنید و طبق اصول صحیح این برنامه برای پیشبرد اهدافتان پیش بروید اجازه ندهید راهنمایی های اشتباه دیگر افراد  شما را در این مسیر دلسرد کند، صحبت های از این قبیل که لیندکین فضای پر کاربر و موثری نیست. به جای وقتی که در لیندکین صرف میکنید میتوانید در اینستاگرام به راحتی اقدام به خرید و فروش بکنید. در این زمتان باید آنها رامجاب کنید که قصد شما از فروش و تبلیغات کسب و کار خودتان تنها یک فورش یکباره با مشتریان متزلل و پیجی که هرلحظه امکان دارد محبوبیتش را ازدست بدهد نیست. مثلا میتوانید راجع به شیوه صحیح به دست آمدن مشتری در لینکدین بگویید که:

آموزش لیندکین و کاربرد های آن

تقریبا 60 درصد از درآمد سالانه من چه به شکل مستقیم و چه به شکل غیرمستقیم به دلیل اتصالات یا connections من با دیگران تامین میشود. به عقیده من  من لینکدین یک پلتفرم تکی است که به صورت موثر در راستای فروش به من کمک شایان ذکری خواهد کرد.

آموزش پست گذاری در لینکدین

نتایج و میزان فروش به دست آمده از لینکدین به صورت شانسی نیستند. در این شبکه اجتماعی شما دارای شانس بالاتری جهت اتصال با تصمیم گیرندگان نهایی هستید. در نظر داشته باشید که بیشتر از 50 درصد افرادی که فارغ التحصیلان دانشگاهی شده اند از لینکدین استفاده می کنند که تمایل دارند بیشتر درآمدشانرا از طریق فعالیت در لیندکین کسب کنند.و در این شبکه فعالیت موثرتری به نسبت سایر شبکات اجتماعی دیگر دارند.

پست گذاری در لیندکین چقدر اهمیت دارد؟

لیندکین در واقع فضایی را مهیا کرده است تا افراد بتوانند راجع به اطلاعات مورد نیاز و یا مرتبط با کسب و کارشان در این شبکه اجتماعی جستجو کنند. در واقع میتوان گفت برای اطلاعات و محتوای نوع b2b لینکدین بیش از 50 درصد از ترافیک کل را جذب می شود. در صورتی که اقدام که ب پست گذاری منظم در این شبکه بکنید میتوانید چشم اندازی گشترده تر برای بهبود رونددیده شدن کسب و کارتان داشته باشید.

 چطور با استفاده از صفحه شخصی اقدام به ارسال پست بکنیم؟

در صورتی که با اشتراک گذاری و نحوه ارسال پست در شکه اجتماعی لینکدین آشنا نیستید بهتر است آموزش پست گذاری در لینکدین را به عنوان چالشی ببینید که قصد یادگیریش را دارید و یقیین بدانید هرچه در این امر موفق تر باشید میزان دیده شدن و بالاتر رفتن اعتبار پیج شما نیز به مراتب بالاتر از سایرین خواهد بود. به خودتا نسخت نگیرید قرار نیست در همان روزهای نخست نتیجه کارتان را ببینید برخی آموزه ها هستند که در نتیجه تجربه و کار کردن مداوم شما با این صفحه اجتماعی کم کم به دست خواهند آمد.در ادامه این مقاله با آموزش پست گذاری در لینکدین در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

ارسال پست بصورت شخصی در لینکدین  میتواند ساده ترین و در دسترس ترین قسمت های این برنامه باشد.نحوه عملکرد این بخش شرایطی درست مطابق شرایط ارسال پست در مادر تمام شبکه های اجتماعی یعنی فیس بوک دارد. شما دقیقا در فیس بوک و توئیتر نیز قادر هستید مطالب و محتوای دلخواهتا را به اشتراک بگذارید.اینکه بتوانید انواع پست ها را امتحان کنید و میزان موفقیت آنها را در جذب مخاطب بسنجید رفته رفته اصول پست گذاری صحیح و اینکه کدام ها بیشتر میتوانند مورد توجه کاربران واقع شوند را به شما می آموزد.

آموزش پست گذاری در لینکدین

آموزش پست گذاری در لینکدین به صورت متنی

محتواهای متنی که شما مجاز به انتشار آنها هستید قابلیت پشتیبانی ازطولی تا 3000 کاراکتر دارند. سعی کنید با دقت به مفاهیم درج شده توجه کنیدو سرسری از پر کردن آنها نگذرید.برای اننتشا رو ثبت یک پست شما زمان کافی برای شرح  و بیان جزئیات در محور یک موضوع خاص را خواهید داشت. در ادامه با آموزش پست گذاری در لینکدین به صورت متنی با شما همراه خواهیم بود

 آموزش پست گذاری در لینکدین

ابتدا به صفحه خانه home page در لینکدین مراجعه کنید، در قسمت فوقانی صفحه یک لینک با عنوان “start a post” را مشاهده خواهید کرد. این گزینه  در واقع همان گزینه برای انتشار پست در لینکدین  است گزینه دیگری که برای ارسال مقالات مورد استفاده قرار خواهد گرفت Write  an article on LinkedIn  می باشد.

زمانی که بر روی گزینه مربوط به ارسال پست کلیک کردید کادری براییتان گشوده می شود که این امکانرا برایتان فراهم میسازد تا متن مربوط به پست خود را در این قسمت بنویسید و عکس مورد نظر تان را اضافه کنید ما در موبویار برای تمام پست های بارگذاری شده خود در لینکدین عکس اضافه می کنیم و ابعاد استانداردی که برای عکس ها توصیه می کنیم 698x 400 می باشد. شما دقیقا مانند فیس بوک و یا اینستاگرام میتوانید مطلبی ترکیبی از متن و تصویر در صفحه شخصی لیندکین خود منتشر کنید. انجام این کار بسیار ساده است تنها کافیست بر روی گزینه آپلود تصاویر کلیک کرده و سپس از منوی باز شده پابتدا پوشه مورد نظر که عکس انتخابیتان در آن قرار گرفته و سپس عکس دلخواهتان را انتخاب کنید.

آموزش پست گذاری در لینکدین

برای مرحله بعدی باید یک تیتر جذاب داشته باشید. تیتیر شما باید به گونه ای باشد که حس کنجکاوی کاربران را برانگیزد و تمایل را برای خواندن و دیدن تصویر پستتان در آنها ایجاد کند.ایجاد حس کنجکاوی در کاربران همیشه یکی از متدوال ترین و بهترین روش های برای جذب خاطب بوده است.

حالا میتوانید اقادام به نوشتن اولین پستتان بکنید. به انواع ابزار های یکه لینکدیندر اختیارتان گذاشته است توجه کنید و در پایان نوشتن و نگار ش پستتان زدن دکمه next را فراموش نکنید.

آموزش های حذف اکانت لیندکین

اطمینان حاصل نمایید که نمایش پست شما بر روی انواع صفحات نمایشی مناسب و در خور توجه باشد حتما ابعداد تصویر و نگارش متن را چک کنید. دقت داشته باشید که متنو تصویر شما به اندازه کافی صفحه سفید برای استراحت و چرخش چشم کاربران دیگر داشته باشد هدف از این کار این سا ت خواندن و دیده شدنمطالب شما برای کاربران دیگر راحتر باشد. دقت داشته باشید که برای جلوگیری از خستگی کاربران متن هر پاراگراف را بیش از سه الی چهار سطر ادامه ندهید. پس از تمام شدن پاراگرفا هم با انداختن یک یا دوخط سفید میان  پاراگراف های نوشته شدتان مرز ایجاد کنید و مکانی برای استراحت چشم بگذارید. اینکار شاید در دید اوال کمی سختگیرانه به نظر برسد ام ااگر واقعا قصد جذب مخاطب دارید باید بهتمام عوامل ایجاد راتی و آسایش برای او در زمان خواند نو توجه به مطلبتان دقت داشته باشید. اینکه کاربران بتوانند هر چند خطر در میان استراحت چشمی در کسری از ثانیه بگیریند باعث میشود خطوط گم نشوندو کاربر از خواندن مطالب شما خسته و دلسرد نشود.

آموزش پست گذاری در لینکدین به صورت تصویری

در لینکدین علاوه بر ارسال پست متنی قادر خواهید بود پست های تصویری نیز ارسال کنید. سایز ایده آل عکس برای نوشتن پست در لینکدین 627*1200 می باشد. دقت داشت هباشید که تصاویری در لینکدین مبادرت به ارسال آنها میکنید باید دارای خصوصیات زیر باشند:

 • عکس با کیفیت

 • حرفه ای و طبیعی

 • دارای وضوح و موضوع مرتبط

آموزش پست گذاری در لینکدین / تصویری

آموزش پست گذاری در لینکدین / تصویری

آموزش پست گذاری در لینکدین به صورت ویدئویی

خیلی ز افاردهستند که یا نمیدانند لیندکین دارای امکاناتی برای ارسال پست های ویدئویی هم هست و یا اقدام به استفاده از آن نمیکنند . درصورتی که چون تعدا افاردی که این قابلیت را بکار میگیرند در میان کاربران دیگر بسیار کم است شما میتوانید از اسن فرصت نهایت استفاده را ببرید و با راسال پست ویدئویی اقدام به برانگیخته کردن همان حسه تضمین موفقیت یعنی حسه کنجکاوی کاربران بکنید. بدین ترتیبب شما به نسب سایر رقبا ی خود جلوتر خواهید بود و همچنین صفحه ای بروز تر خواهید داشت. تعامل با کاربران هرچه با شیوه هیا نوین تر و جذابتری شکل بگیرد تضمین درصد موفقیت شما در این شبکه اجتماعی بیشتر خواهد بود.

قبل از اینکه برای ارسال پست به صورت ویدئویی اقدا کنید حتما مواردی را در زیر به آنها اشاره میشود از نظر بگذرانید:

 • شما تنها مجاز به ارسال ویدئو با فرمتهای ASF, AVI, FLV, MPEG-1, MPEG-4, MKV, QuickTime و فرمت هایی که در وب پشتیبانی می شود خواهید بود.

 • حداقل حجم برای ویدئو  75 KB  و حداکثر حجم نیز 5GB  خواهد بود.

 • طول حداقلی ویدئو را می بایست 3 دقیقه و حداکثر آن می بایست 10 دقیقه در نظر بگیرید.

 • همانند بارگذاری تصاویر ویدئو ها هم باید از کیفیت مطلوب و موضوعی مرتبط برخوردار باشند.

یک خبر خوش دیگر برای شما این است که اگر چندین شبکه اجتماعی را برای کسب و کار خود در لیندکیدن تحت مدیریت دارید لازم نیست برای ارسال پست در لینکدین و دیگر شبکه های اجتماعی وارد پروفایلتان در این شبکه های اجتماعی بشوید .ابزاری مانند Agorapulseاین قابلیت را برای شما ایجاد میکندکه با استفاده از آن سایر صفحات اجتماعی خود را نیز مدیریت کنید .

بهترین روش نوشتن پست در لینکدین چیست؟

برای فهمیدن آنکه چه نوع محتوایی برای کسب و کار شما در لینکدین مناسبتر است باید تمام نوع محتواهای مرتبط با کارتان را به نحوی امتحان کنید. محتواهایی که توانسته اند تعامل بیشتری را با کاربران داشته باشند بدون شک بهترین نوع پست ها در لینکدین خواهند بود.این پست ها علاوه بر ایجاد تعامل بهتر میان کسانی که جذب شما شده اند میتوااند مسیر رابرای یافتن مخاطب های بیشتری هم باز کنند.

آموزش پست گذاری در لینکدین

 شرکتی

 آموزش پست گذاری در لینکدین / شرکتی

آموزش پست گذاری در لینکدین / شرکتی

محیطی که در تصویر بالا مشاهده می کنید متعلق به برنامه Agorapulse است. 

ارسال پست در صفحه شرکت در لینکدین همانند ارسال پست در صفحات شخصی لینکدین خواهد بود. در این قسمت هم درست مانند پست متنی در صفحه شخصی اجازه درج مطلب تا  3000 کاراکتر را خواهید داشت و  همجنین می توانید اقدام به ارسال عکس، ویدئو و متن نمایید.

اهمیت و جایگاه پست هایتان  را در صفحه شرکتی بیایید سعی داشته باشید برای نوشتن و ارسال پست های خود خلاقیتتان را بکار ببریدو اهمیتش را درک کنید سعی داشته باشید از صفحه شرکتی خود برای بازاریابی و معرفی برندتان بهره ببرید تا اینکه از آن برای استخدام استفاده کنید.

نوشتن مقاله در لینکدین

ارسال مقاله در لینکدین هم یکی دیرگ از انواع ارسال پست ها در لینکدین می باشد، برای ارسال مقاله در لینکدین می توانید طبق اقدامات زیر پیش بروید.

 آموزش پست گذاری در لینکدین / نوشتن مقاله

آموزش پست گذاری در لینکدین / نوشتن مقاله

در صفحه اصلی بر روی گزینه write a article کلیک کرده و سپس بعد از کلیک کردن بر روی این لینک صفحه ای همانند تصویر زیر مشاهده میکنید.

آموزش پست گذاری در لینکدین / نوشتن مقاله

 • همانطور که در این تصویر نمایش داده میشود در این قسمت می توانید اقدام به ارسال مقاله بکنید که با ارسال پست در لینکدین دارای تفاوت های چشمگیریست. برای اینکار به ترتیب کارهای زیر را دنبال کنید

 • تصویر مناسبی راجع به پست خودتان در قسمت بالایی آپلود کنید.

 • سعی داشته باشید تا تیترهای جذاب و مرتبط با موضوع خود در قسمت headline درج نمایید.

 • با کمکز نوار بالایی هم میتوانید متنتان را برجسته تر و... نموده و اگر می خواهید لینک نیز در مقاله خود اضافه کنید می توانید از نوار بالایی بهره ببرید.

 •  سعی کنید در نوشتن مقاله از انواع تگ های هدینگ h1 -h5 استفاده کنید. اگر هم در متنتان از نقل قول استفاده کرده اید به خاطر داشته باشید متن نقل قول را در درون تگ blockquotes استفاده کنید. برای برجسته کردن برخی از متن ها هم می توانید از تگ bold بهره ببرید.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری