نویسنده: عباس ترکمن

لینکدین

اینبار با آموزش کار با لینکدین و برخی ترفند و نحوه کارکرد بخش های مختلف لینکدین در خدمتتان هستیم.اگر به دنبال شبکه ای حرفه ای برای کسب و کارتان میگردید یقیننا لینکدین یکی از بهترین های آن است که خیلی به کارتان خواهد آمد این شبکه که تفاوت های شایانی با فیس بوک دارد برای حفظ شخصیت حرفه ای و برند بکار می آید. همچنین استفاده هایی از قبیل: کاریابی، ایجاد شبکه‌ی حرفه‌ای، استخدام کارمندان جدید، فروش و حتی کسب اخبار کسب و کار.بنابراین شما به آموزش کار با لینکدین نیاز خواهید داشت. در ادامه با ما همراه باشید.

لینکدین چیست و چه کاربردهایی دارد؟

آموزش کار با لینکدین / نحوه ثبت نام

۱. برای شروع به کار در ابتدا نیازمند ثبت نام در این مجموعه هستید

آموزش کار با لینکدین / نحوه ثبت نام

اطلاعات فردی‌تان را وارد کرده و سپس دکمه‌ی “پیوستن به لینکدین” انتخاب کنید.

۲. حساب کاربری‌ خودتان را تکمیل کنید

آموزش کار با لینکدین / نحوه ثبت نام

در نظرداشته باشید که حساب کاربری شما در واقع تصویری گویا از اعتبار و وجهی کسب و کار شماست.داشتن یک حساب کاربری کامل که با ذکر جزئیات ساخته شده است نشان دهنده‌ی فردی است موفق، دانا، معتبر دارای ارتباطات زیاد.برعکس حساب کاربری که نیمه کاره رها شده و اطلاعات جامعی از آن در دست نیست یا با خواند ناطلاعات نیمتوان به ماهیت کاملی از کا رو مدیریت آن رسید احساس کسب و کاری بی رونق و اعتبار با مدیر غیر مسئول و بیخیال را به دیگران میدهد.توجه داشته باشید که لینکدین شما چه پیغامی به دیگران میفرستد؟

–  حساب کاربری لینکدین شما را کمک میکند تا از مراحل ورود به دنیای حرفه‌ای صنعت، ‌شرکت و موقعیت شغلی‌تان به سلامت بگذرید.

– در طر تکیمل پروفایل از شما سوال می‌شود که آیا قصد دارید استخدام شوید، صاحب یک کسب و کار هستید، درجستجو ی کار هستید، به‌صورت مستقل کار می‌کنید و یا فعلا دانشجو هستید.

– این اطلاعات حساب کاربری پایه‌ی شما را تکمیل خواهد کرد.

 

۳.آموزش کار با لینکدین/ تائید و احراز هویت ایمیل

 

از طریق لینکی که برایتان ارسال شده ایملیتان را تائید کنید.

 

۴.آموزش کار با لینکدین / اضافه کردن فهرست مخاطبین

۴.آموزش کار با لینکدین / اضافه کردن فهرست مخاطبین

مخاطبینی که اضافه میکنید بخشی از شبکه اجتماعی لینکدین شما خواهند شد. بهتر است آنها را ازمیان افراد حرفه ای که آنها را میشناسید و یا قصد تعامل با آنها را دارید انتخاب کنید

– لینکدین پیامی برایتان میفرستد که میتوانید با کمک از ایمیلی که اجازه‌ی دسترسی به آن را صادر کرده اید به جستجوی مخاطب بپردازید.  توسط این فرصت می‌توانید بررسی کنید کدام ‌یک از مخاطبین ایمیلی شما از دارای حساب لینکدین هستند و برای پیوستن آن‌ها به شبکه‌ی حرفه‌ایتان درخواست بفرستید.

– اگر قصد اضافه کردن تک به تک افراد را دارید ممکن است این بخش را رها کنید.

۵. به تکمیل حساب کاربری‌تان ادامه دهید

در بخشی که مشخص شده سوابق کاری قبلی‌تان و اطلاعات تحصیلی‌تان را وارد کنید. سپس یک خلاصه‌ی اجمالی از خودتان درج کنید. فراموش نکنید این بخش برای اعتبار و حرفه ای نشان دادن شما بسیار مهم است. توضیحات چند خطی شما باید حرفه ای و فکر پر شوند.

 

۶.آموزش کار با لینکدین / انتخاب تصویر پروفایل

۶.آموزش کار با لینکدین / انتخاب تصویر پروفایل

فراموش نکنید که لینکدین فضایی کاریست، پس حرفه ای ترین عکستان را انتخاب کنید. نه تصاویری در حال خوش‌گذرانی، و نه تصاویر چندش‌آور و غیرحرفه‌ای. تصویری انتخاب کنید که حرفه و حرفه ای بودنتان را نشان دهد. این تصویر میتواند تصویری ۳×۴ باشد یا حتی تصویر شما در محل کار یا لوگوی کار شما.

– بهتر است تصویر واضح، مستطیل شکل عمودی انتخاب کنید.

 

۷. آموزش کار با لینکدین /اضافه کردن تخصص ها به حساب کاربری

۷. آموزش کار با لینکدین /اضافه کردن تخصص ها به حساب کاربری

اگر مهارت‌های خاص یا تخصصی دارید آن را به کاربری‌تان اضافه کنید، مثلا دامپزشک، دنداپزشک و … اینطور دیگران بهتر شما را پیدا میکنند.

 

۸- آموزش کار با لینکدین /اضافه کردن راه های دسترسی 

وب ‌سایت منتسب به خود یا شرکت ‌تام و آی دی توییتر و یا اطلاعات بلاگ‌تان را درج کنید.

۸- آموزش کار با لینکدین /اضافه کردن راه های دسترسی

هرچه قدر بتوانید راه های بیشتری برای ایفتن خودتان و دسترسی به اطلاعاتتان باز کنید حساب شما دارای ارزش بیشتری خواهد بود دسترسی مخاطبین هم به شما راحتر میشود.

 

 

 ۹- آموزش کار با لینکدین /فهرست بندی مخاطبین 

لینکدین به شما لیستی از مخاطبین را پیشنهاد خواهد داد آنها را بر اساس فهرست ‌بندی شغلی و تحصیلی‌تان انتخاب کنید.

 

آموزش کار با لینکدین / شروع کار در لینکدین

۱۰. درخواست توصیه‌نامه کنید

۱۰. درخواست توصیه‌نامه کنید

لینکدین این امکان را به شما می‌دهد تا از مخاطبین خود درخواست توصیه‌نامه داشته باشید. شما بر اساس این توصیه‌نامه‌ها پست‌ها را تایید می‌کنید. این ویژگی سبب بالا بردن سطح اطلاعاتی می‌شود که در بخش‌های خلاصه‌ی عنوان و تخصص‌های‌تان درج کرده اید. کارفرمایان و مشتریانی که به بررسی حساب کاربری‌تان می‌پردازند، درست مانند مخاطبین مخاطبین‌تان، این توصیه‌نامه‌ها را خواهند دید.

– معمولا توصیه‌نامه ها در لینکدین معروف هستند که زیادی اغراق شده و مثبت درج میشوند. از کسانی درخواست توصیه نامه بکنید که در در عینی که توصیه ای مفید از شما میکند نوع صحبتش اغراق گونه و سبب دلزدگی نباشد. در این بخش جایی بای صحبت هاس احساسی نیست و توصیه هایی که میگیرید باید روی کارتان تمرکز کنند افراد حرفه ای را انتخاب کنید همچنین افرادی مثل رئیس یا مشتری سابق‌تان.

 

۱۱- آموزش کار با لینکدین / درخواست معرفی نامه 

برای گسترش ریسع و دوستانه شبکه اجتماعیتان در لینکدین میتوانید از فردی در فهرست مخاطبین‌تان که از قبل می‌شناختید، درخواست معرفی‌نامه کنید. لینکدین در نسخه رایگان خود تا 5 درخواست را برای شما مجاز کرده است.

– اگر در میان فهرست مخاطبین یکی از مخاطبین‌تان به جستجو بپردازید احتمالا از آن‌ها دعوت می‌کنید به شبکه‌ی شما بپیوندند. تنها زمانی این‌کار را انجام دهید که به‌صورت حرفه‌ای آن فرد را بشناسید. ممکن است از مخاطبین‌تان بخواهید با ارسال حساب کاربری‌تانیا یادداشتی به یکی از دوستان‌شان شما را معرفی کنند.

۱۱- آموزش کار با لینکدین / درخواست معرفی نامه

۱۲. در گروه های لینکدین عضو شوید

۱۲. در گروه های لینکدین عضو شوید

عضویت در گروها ی محلی و مشارکت در بحث ها میتواند موجب شروع فعالیت، آشنایی با افراد مفید برای کسب و کار و بالا بردن میزان دیده شدنتان باشد. گروه‌های محلی درباره‌ی فعالیت‌ها و رویدادهای شبکه‌ای به شما اطلاع‌رسانی می‌کنند.

 

۱۳- آموزش کار با لینکدین/ انتخاب رویه ای ثابت

۱۳- آموزش کار با لینکدین/ انتخاب رویه ای ثابت

فراموش ننید این حساب این حرفه‌ای‌ترین حساب کاربری شما خواهد بود. معمولا در جستجوی نام شما در موتورهای جستجو بالاترین رتبه را کسب خواهد کرد.

– اطلاعاتتان را مدام بروز رسانی کنید.

– در هربار بروزرسانی پیام جدیدی برای مخاطبینتان ارسال میشود.

 

۱۴. ارسال دعوت نامه

حتما رویکردی ثابت در پیش بگیرید وبا ارسال دعوت‌نامه‌ی فردی مخاطبین جدیدی انتخاب و اضافه کنید.

۱۴. ارسال دعوت نامه

مثلا یکی از رویکرد های این است که تنها کسانی را اضافه کنید که پیش بینی های خوبی از توصیه نامه هایشان میکنید. در انتخاب کسانیکه هیچ علاقه‌ای به شما یا شرکت‌ها و کسب و کار شما ندارند، بیشتر تامل کنید.

 

۱۵. آموزش کار با لینکدین / ارتباط با مخاطبین 

سعی کنید با مخاطبینتان از طریق ارسال یادداشت‌های تبریک برای موقعیت شغلی جدید یا دستاوردها نسبت به به‌روزرسانی‌هایشان در ارتباط باشید. بهترین مخاطبینی که می‌توانید به‌دنبالشان باشید آن‌هایی هستند که در محل کار قبلی‌تان بوده اند و یا سالهاست که با انها در ارتباط نیستید.

۱۶. آموزش کار با لینکدین/ یافتن یک شغل

باید بدانید لینکدین در کجا میتواند برای یافتن شغلی خوب شما را یاری کند.

اگر که بدانید چه کاری می‌خواهید انجام دهید و درخواستتان از لینکدین چیست، لینکدین بهترین کاربری را برای‌تان خواهد داشت، فقط باید آدم‌های درستی پیدا کنید و با آن‌ها صحبت کنید.

 

۱۷. آموزش کار با لینکدین / اطمینان از بروز بودن اکانت

حتما اطلاعاتتان را چک کنید که بروز و مفید باشند.

برای آماده سازی حساب کاربریتان وقت بیشتری بگذاریدتا اطمینان حاصل کنید فهرست واقعی از همه را نوشته اید. اگر تقدیرنامه، امتیاز انحصاری یا هر چیز دیگری در کارنامه‌تان دارید، همه را در نمایه‌تان درج کنید.

 

۱۸. آموزش کار با لینکدین / پیشنهادات شغلی خوب

این امر تنها زمانی محقق میشود که شما پرفایلی تکمیل و معتبر داشته باشید.

۱۸. آموزش کار با لینکدین / پیشنهادات شغلی خوب

با مهارت پروفایلتان را پر کنید:

دور از ذهن نیست که یکباره فرصت های شغلی خیلی خوبی برایتان پیش بیاید. این اتفاقا برای کسانی است که مهارت‌های خاصی دارند که کارفرمایان به دنبال آن‌ها هستند.

 

 ۱۹. شغل ها را پیدا کنید

شما با مراجعه به سربرگ مشاغل در لینکدین میتوانید شغلی را پیدا کنید که با اولویت‌های شما سازگارتر باشد.

– ارسال فرصت‌های شغلی در لینکدین بسیار مفید هستند خطرات کمتری به نسبت دیگر آگهی ها دارند و کیفیتشان بیشتر است همچنین احتمال پیشنهاد های خطرنام و غیر عرف د رآنها کمتر است اما با همه اینها باز هم تنها یک برد آگهی است”.

– اگر یک مهارت خاصی دارید که کارفرمایان برای آن مهارت قصد استخدام نیرو داشته‌باشند، از طریق جستجوی لینکدین ممکن است بتوانید دقیقا به کارفرمایانی بربخورید که دنبال استخدام فردی مثل شما باشند.

 

۲۰ آموزش کار با لینکدین/ عضویت در کاریاب پریمیوم لینکدین 

۲۰ آموزش کار با لینکدین/ عضویت در کاریاب پریمیوم لینکدین

کاریاب پریمیوم لینکدین که برای پیدا کردن افراد خاص است در نوع خود بهترین است. هزینه‌ي عضویت در این کاریاب ماهانه ۲۰-۵۰ دلار میباشد.

– کاریاب پریمیوم به شما این امکان را برایتان فراهم میکند تا اسامی افراد در شرکت‌هایی را که به آن علاقه‌مند هستید، ببینید. همچنین شما امکا نارسال پیام به آنا از طریق لینکدین را خواهید داشت.

– تعداد پیام های پریمیوم ماهانه د رلینکدین برای شما محود استس در انتخاب هایتان دقت داشته باشید و بدانید دقیقا به دنبال چه چیزی می‌گردید.

 

۲۱. آموزش کار با لینکدین /استفاده متفاوت از لینکدین در مشاغل عمومی 

اگر جزو کسانی هستید که در جستجوی شغلی هستید که خیلی ها مشابه شما در آن حضور دارند (مثلا، فروش، مسئول دفتر و …)، لینکدین برای شما خیلی مفید نخواهد بود.

۲۲. آموزش کار با لینکدین/نحوه استخدام

. باید بدانید چه نوع کارجویی را میتوانید از طریق لینکدین پیدا کنید.

۲۲. آموزش کار با لینکدین/نحوه استخدام

لینکدین در موارد ذیل بسیار مفید واقع خواهد شد:

– پیدا کردن کارمندانی با مجموعه مهارت هایی مشخص

– هدف قراردادن افراد در شرکت‌های خاص

– امکان پیدا کردن کسانی که جویای شغل نیستند.

– دسترسی به گروه مخاطبین مخاطبینتان این امکان را برایتان فراهم میکند تا  دوستان کارمندتان را ببینید.

 

۲۳. آموزش کار با لینکدین/لینکدین برای چه کسانی خوب نیست؟

نسبت به این موضوع آگاهی داشته باشید  باشید که لینکدین برای کدام گروه از کارجویان نتایج خوبی به‌همراه نخواهد داشت.

۲۳. آموزش کار با لینکدین/لینکدین برای چه کسانی خوب نیست؟

شما نیز برای یافتن افرادی با مشخصه‌های زیر نمیتوانید به نتایج مفیدی دست پیدا کنید

جستجو بر اساس مهارت‌هایی بسیار عمومی

فارغ التحصیلان جدید

–  کارجویان روز مزد

 

۲۴. آموزش کار با لینکدین/ نمایه شرکت

اطمینا نحاصل کنید نمایه شرکت خوب درست شده و خوب بنطر میرسد.

۲۴. آموزش کار با لینکدین/ نمایه شرکت

چرا که زمانیکه از طریق لینکدین اقدام به برقراری ارتباط با کسی میکنید، طبیعیتا آن فرد قبل از هرکاری نمایه‌ی شرکت‌تان را بررسی خواهد کرد. از این‌رو باید اطلاعاتی را در دسترس‌شان قرار دهید که در عین مفید بودن به بهترین شکل شرکتتان را توصیف کنند.

– خودتان نام رکت را سرچ کنید و نمایه را از جانب کارجویان و یا مشتریان ببینید.

– اگر احساس میکنید مطابق میل و سلیقتان نیستاز مسئول مربطوه بخواهید کم و کاستی های را رفع کند همچنین از پرسنل خصوصا در بخش بازرگانی ایده بگیرید ممکن است ایده های خوبی بنظرشان برسد.

– اگر نمایه‌ی شرکتی وجود نداشت، از قسمت Companies>Add a Company وارد عمل شده و یک نمایه درست کنید حالا می‌توانید موارد را دنبال کنید و هویت‌تان را به تائید برسانید . بخش‌های نگاه کلی، حرفه، صفحه‌ی محصولات، کارکنان و آمار همشان را تکمیل کنید.

 

۲۵. آموزش کار با لینکدین/ ارسال شغل 

شما قادر هستید بدون داشتن یک حساب استخدامی یک فرصت شغلی در لینکدین ارسال کنید. این کار ارزان نخواهد بود، ولی کیفیت متقاضیانی در اختیارتان قرار می‌دهد که کیفیت از فضاهای دیگر بهتر است.

۲۵. آموزش کار با لینکدین/ ارسال شغل

۲۶ ثبت نام برای حساب استخدامی (recruiter account) 

۲۶ ثبت نام برای حساب استخدامی (recruiter account)

اگر قصد دارید به آدم‌های خاصی دسترسی داشته باشید، داشتن حساب استخدامی بسیار موثر خواهد بود.

–  متاسفانه حساب‌های استخدامی کمی گران قیمت هستند. هزینه قدرتمندترین نسخه‌های این حساب سالیانه ۱۰،۰۰۰ دلار است.

– قارد خواهید بود بهترین فرده مناسب با شرایط شغلیتان را بیابید از طریق پیام‌رسان داخلی لینکدین اقدام به ارتباط با او بکنید.

– برقراری ارتباط با افرادی که جویای شغل نیستند هم در یافتن افراد با کیفیت مؤثر است. زمان زیادی طول نمی‌کشد ولی می‌توانید افراد بهتری پیدا کنید.

–  شما میتوانید بفهمید چه کسانی نمایتان را چک کرده اند و از این طریق با آنها رابطه بیشتری برقرار کنید.

 

۲۷. جستجوی پیش زمینه ها

باید بدانید که جستجوی پیش‌زمینه‌ها در لینکدین بسیار موثرخواهد بود.

۲۷. جستجوی پیش زمینه ها

از کاربرد مثبت لینکدین در پیدا کردن کسانیکه فرد مورد نظر شما را می‌شناسند متعجب خواهید شد.

–  رفرنس های فراهم شده را کنترل کنید تا ببینید آن‌که ادعا می‌کنند هستند یا نه.

– در شرکتی که فرد متقاضی در آن‌جا کار می‌کند به دنبال افرادی بگردید که شغل مشابهی دارند و درباره‌ی فرد مورد نظر از آن‌ها بپرسید.

– توصیه‌های ارائه شده را خیلی جدی نگیرید این توصیه نامه های اغراق شده معمولا هیشه برای خوب بنظر رسیدن هستند.

– بخش مهارت‌ها و توانای ها کم پیش می آید که مفید واقع شوند. ممکن است دقیق نباشند، و ممکن است مجموعه مهارت‌هایی را ذکر کند که واقعا وجود نداشته باشد.

روش کار با لینکدین شماره‌ی ث: سردسته‌های فروش توانمند را پیدا کنید

 

۲۸. آموزش کار با لینکدین/پیدا کردن سردسته های فروش

۲۸. آموزش کار با لینکدین/پیدا کردن سردسته های فروش

به‌طور اخص، به شما کمک خواهد کرد اگر:

– شرکتی که در آن مشغول هستید معتبر نباشد.

– همیشه نمی‌توان در شرکت‌های بزرگ به فردی خاص دست پیدا کرد.

– انتظار راهنما برای کارهای بزرگ

–  معامله با شرکت هایی که کسی تلفن را پاسخگو نیست.

 

۲۹. زمان هایی که لینکدین نمیتواند کمکتان کند!

۲۹. زمان هایی که لینکدین نمیتواند کمکتان کند!

– اگر روش کار شما منحصر به فروش افراد است زمینه لینکدین در این خصوص کم است.

–  لینکدین در پیدا کردن سردسته‌های فروش عالیست اما در صورتیکه در حال حاضر با فرد مورد نظر در شرکت مقبولتان ارتباط برقرار کرده‌اید، لینکدین برای شما مفید و موثر نخواهد بود.

 

۳۰. عضویت در حساب فروش پریمیوم لینکدین 

۳۰. عضویت در حساب فروش پریمیوم لینکدین

حساب پریمیوم لینکدین شما را یاری می‌کند تا به مشتریان واقعی دسترسی داشته باشید و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

– وقتی با یک حساب پریمیوم جستجو میکنید این امکان را دارید که نام کامل افراد را ببینید.

– دارندگان حساب‌های پریمیوم تعداد پیام‌های داخلی محدودی را قادر هستند مستقیما برای فروشندگانی که پیدا می‌کنند ارسال کنند. این نوع پیام‌ها با “گارانتی باز شدن پیام” همراه هستند، به این معنی که اگر فرد مورد نظر پیام‌تان را در مدت هفت روز باز نکرد، اعتبرا شما برگشت داده میشود و میتوانیدبرای فردی دیگر آن را ارسال کنید.

– هزینه‌ی حساب‌های فروش از چند صد دلار در سال تا ۱۰۰۰ دلار درطول سال متغیر خواهد بود.

 

۳۱.  تعیین عنوان شغلی

برای پیدا کردن راحت مشتریها عنوا نشغلیشان را ثبت کنید.

۳۱.  تعیین عنوان شغلی

جستجو در لینکدین خیلی ساده است اما مانند هرچیز دیگر نیاز به تمرین دارد.

شما احتمالا بستر خریدارانتان را میشناسید اما از عنوان شغلیشان مطمئن نیستید.

به‌ طور مثال، اگر قصد دارید با مدیر تأمین مواد اولیه‌ی شرکتی تولید مواد خوراکی میکند قرار بگذارید، باید بخش فیلترینگ جستجو را روی حالتی تنظیم کنید که تنها تولیدکنندگان مواد خوراکی را با عنوان مدیر تأمین مواد اولیه را برای شما پیدا کند.

امکان دارد نیاز داشته باشید کلیدواژه‌های بیشتری انتخاب کنید تا فهرست دقیق‌تری از افراد مورد نظرتان برایتان فراهم شود.

 

۳۲. ارتباط با مشتریان از طریق پیام رسان لینکدین

 

ارسال پیام ها در لینکدین با محدودیت و هزینه هراه است بنابراین در انتخاب کسانیکه برایشان پیام ارسال میکنید و محتوایی که درج میکنید دقت داشته باشیدفراموش نکنید نوشتن یادداشتی که درآن نحوه ارتباط با شما برای مشتری شرح داده شده باشد میتواند بسیار برایتان مفید واقع شود و میزان موفقیتتان را بالاتر ببرد.

 

۳۳. آموزش کار با لینکدین/ پیام‌های‌تان را هدر ندهید

۳۳. آموزش کار با لینکدین/ پیام‌های‌تان را هدر ندهید

لینکدین برای برقرای ارتباط شما با افراد دیگر محدودیت و هزینه در نظر گرفته است بنابراین ممکن است برای برقرای ارتباط با مشتریانتان دنبال راه دیگری بگردید

مثلا  ایمیل‌شان را حدس بزنید.

یا اقدام به برقراری  تماس تلفنی بکنید.

فیسبوک هم برای دریافت پریمیوم ها هزینه ها دریافت میکند ولی معمولا خیلی یازرانتر است.

 

۳۴. استفاده از لینکدین برای فروش سفارش‌شده

۳۴. استفاده از لینکدین برای فروش سفارش‌شده

لینکدین این امکان را برایتان فراهم میکند تا به مخاطبین مخاطبین‌تان هم دسترسی داشته‌باشید، گاها برخی از آن‌ها می‌توانند مشتریان بالقوه ای برایتان باشند.

ایجاد فهرستی از مشتریان راضی‌تان که شما را به دوستانشان معرفی میکنند میتواند گزینه ای تاثیر گذار برای شما باشد.

– این مشتریان را به شکل مخاطب ذخیره کنید.

– در میان مخاطبین مخاطبین‌تان جستجو کنید. می‌توانید مخاطبینی را پیدا کنید که مشتری بالقوه‌ای برای شما باشند.

– شما باید با روش های مختلف به مشتری ها نزدیک شوید اقدام به برقراری ارتباط با آنها بکنید از طریق پیام‌رسان لینکدین، تماس‌های آفلاین، یا معرفی از طرف مشتریان.

–فراموش نکنید که اضافه کردن مشتریان‌تان به‌عنوان مخاطبین لینکدین‌تان ممکن است همراه با ریسک‌هایی برایتان باشد. یک فروشنده‌ی رقیب زیرک ممکن است بتواند مخاطبین تان را ببیند برای اینکار تنظیمات امنیتیتان را بالاتر ببرید.

 

۳۵. آموزش کار با لینکدین /برندسازی شخصی

در گوگل و دیگر موتورهای جستجو حاضر باشید.

۳۵. آموزش کار با لینکدین /برندسازی شخصی

تکمیل کردن جزئیات بیشتر درباره‌ی آن‌چه که انجام می‌دهید، می‌تواند مستقیما نشانتان دهد چه تعداد افراد بیشتری شما را به‌صورت آنلاین پیدا می‌کنند.

 

۳۶ .پرهیز از اضافه کردن کسانیکه نمیشناسید

کسانی را که نمی‌شناسید به مخاطبین‌تان اضافه نکنید، ولی همچنان به مخاطب سازی مفیدتان ادامه بدهید.

۳۶ .پرهیز از اضافه کردن کسانیکه نمیشناسید

هرچه تعدادمخاطبین بیشتر باشد اشخاص بیشتری به‌روزرسانی‌های‌ شما را خواهند دید.

 

۳۷. فرسته‌های‌ خود را دوره ای ارسال کنید.

۳۷. فرسته‌های‌ خود را دوره ای ارسال کنید.

اعضای لینکدین خیلی عادت ندارند به اندازه‌ی فیسبوک اظهار نظر داشته باشند و دیدگاه بنویسند، ولی مطالعه فرسته ها در اعضا بسیار مهم است.

 

۳۸.  درگروه های مناسب عضو شوید.

۳۸.  درگروه های مناسب عضو شوید.

مهمترین فرسته‌هایی که می‌توانید برای گسترش کسب و کارتان بفرستید آن دسته ای هستند که در گروه‌های حرفه‌ای لینکدین ارسال کرده اید. احتمال بیشتری وجود دارد که متخصصین حاضر در این گروه‌ها علاقه‌ی بیشتری به فرسته‌های شما داشته‌باشند.

 

۳۹.شناسایی لینکدین به عنوان فرد تاثیر گذار

توجه داشته باشیدکه اگر لینکدین شما را به‌عنوان فردی تأثیرگذار شناسایی و معرفی کند درصد دیده شدن‌تان خیلی بالاتر خواهد رفت.

۳۹.شناسایی لینکدین به عنوان فرد تاثیر گذار

افرادی که بعنوان اشخاص تاثیر گذار شناخته میشوندتعداد دنبال کنندگان ثابتی دارند  که فرسته‌های‌شان در لینکدین دست به دست میشود.

–  افراد تأثیرگذار همچنین می‌توانند فرسته‌های کوتاهی بفرستند که تصویری کوچک در آن جا داده شده است تا به افزایش تعداد خوانندگان کمک کند.

 

۴۰.معیار لینکدین برای تاثیرگذاری

 به تازگی معیار لینکدین برای تبدیل شدن به شخصی تأثیرگذار تغییر پیدا کرده‌است، و حالا بصورت رسمی بسته شده است.

۴۰.معیار لینکدین برای تاثیرگذاری

راه‌هایی هست تا به لینکدین ثابت کنید شما فردی تأثیرگذار هستید. میتوان بلاگ شخصی را به حساب لینکدین‌پیوند بدهید تا لینکدین بداند خوانندگان را به لینکدین هدایت می‌کنید.

آموزش حذف اکانت لینکدین

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری