نویسنده: مصطفی حافظی

اینستاگرام

چه کسی ما را در اینستاگرام آنفالو کرده است؟ این یک سوال رایج میان کاربران این شبکه اجتماعی است. اینستاگرام افرادی را که شما را آنفالو کرده اند نشان نمی دهد و همچنین نمی گوید که این اتفاق چه زمانی رخ داده است. تنها چیزی که شما می توانید ببینید تعداد فالوورهاست. البته برنامه هایی نوشته شده اند که می تواند تا حدی به شما کمک نمایند.

پس اگر به دنبال جواب سوال خود می گردید باید اپلیکیشن های واسطه ای که این کار را برای شما انجام می دهند بشناسید. البته اینستاگرام تا حدی سعی کرده اپلیکیشن های واسطه را محدود نماید اما باز هم می توان برنامه هایی را یافت که افرادی که مار ار آنفالو کرده اند نمایش دهد.

فقط در چند دقیقه راه دریافت تیک آبی اینستاگرام را بیاموزید و اعتبار صفحه خود را افزایش دهید
 

معرفی اپلیکیشن هایی که آنفالو ها را نشان می دهد

1- اپلیکیشن Follow Meter for Instagram

آنفالو در اینتساگرام

Follow Meterاپلیکیشنی با امکانات گوناگون است که لیست آنفالو ها، لیست فالوور هایی که مدام پست های جدید شما را دنبال می کنند اما لایک یا کامنت نمی کنند و همچنین لیست فالوور های روح (فالوور هایی که هیچ فعالیتی ندارند) را نشان می دهد. به محض دانلود و نصب این برنامه روی گوشی اندرویدی یا آی او اسی خود، از شما خواسته می شود که یوزر نیم و پسورد اینتساگرام خود را وارد کنید و از داخل اپ وارد اکانت تان شوید.

صفحه اصلی اپ پس از وارد شدن به حساب اینستاگرام خود، لیستی از فالور های جدید، فالوور هایی که فالو بک نداده اند و افرادی که شما آنها را فالو بک نکرده اید نشان می دهد. هرچند برخی از ویژگی های این اپلیکیشن نیاز به پرداخت درون برنامه ای دارد.

2- اپلیکیشن Followers Tracker Pro

برنامه Followers Tracker Pro

اپ Followers Tracker Proکه البته ممکن است کلمه ی proرا در اسم خود نداشته باشد، اما اپلیکیشنی رایگان می باشد که البته برای برخی از امکاناتش پرداخت های درون برنامه ای قرار داده است. این برنامه به سادگی لیست فالوور ها و فالووینگ های شما را دنبال می کند و از رابط کاربری بسیار ساده ای برخوردار است.

فقط در چند دقیقه راه دریافت تیک آبی اینستاگرام را بیاموزید و اعتبار صفحه خود را افزایش دهید
 

در این اپ می توانید لیست تمام فالوور هایی که بدست آورده اید، لیست فالوورهایی که از دست داده اید، آنفالوور ها (افرادی که به شما فالوبک نداده اند) و لایک ها و کامنت هایتان را فقط در یک نگاه مشاهده نمایید.

کافیست روی گزینه ی Lost Followersکلیک کنید تا لیست آنفالور ها برایتان نمایش داده شود.

گزینه ی Lost Followers

به علاوه به کمک این اپ می توانید فالوور هایتان را به طور دقیق تر مورد بررسی قرار دهید. می توانید کاربران «روح» را شناسایی کنید، میانگین لایک هایی که برای هر پست دریافت می کنند را مشاهده نماییدو ... . این برنامه به طور منظم بروزرسانی های جدید منتشر می کند که این خبر بسیار خوبیست چرا که مدام سعی دارد خود را با تغییرات جدید اینستاگرام مطابقت دهد و بهترین امکانات را ارائه نماید.

3- برنامه Follow Cop

 برنامه Follow Cop

اگر شما یک کاربر سیستم عامل اندروید هستید و به دنبال یک برنامه ی فوق العاده برای دنبال کردن فالوور های خود می گرید، اپلیکیشن Follow Copحتما ارزش یک بار تست کردن را دارد. این برنامه به شما اجازه می دهد که آنفالوور ها (افرادی که فالوبک ندادند)، اشخاصی که اخیرا شما را آنفالو کرده اند، کاربران روح و فالوورهایی که بیشترین لایک را انجام داده اند بشناسید.

فالو اپ این امکان را به شما می دهد که بسیار ساده تر از خود اپلیکیشن اینستاگرام، فالوور های خود را مدیریت کنید. شما می توانید به صورت همزمان 20 کاربر یا بیشتر را آنفالو نمایید، فالوورهای جعلی را شناسایی کنید. به علاوه در این برنامه شما قادر هستید به طور همزمان از 3 حساب اینستاگرام را باز کرده و مدیریت نمایید

فقط در چند دقیقه راه دریافت تیک آبی اینستاگرام را بیاموزید و اعتبار صفحه خود را افزایش دهید
 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

سهیل | 1397/09/21

من Followers Tracker Pro رو دانلود کردم خیلی خوب بود ممنون از شما

ایمان حاجی | 1397/09/21

Follow Cop برای اندروید پیداش نمیکنم

فرهاد نظری | 1397/09/21

این که اکانتمون رو توی اپ sign in می کنیم امن هست؟

sima | 1397/10/02

خیلی جالب بود واسه من دقیق کار میکردن این برنامه ها

roya | 1397/10/06

besiaaaar alyyy budan

اشتراک گذاری