نویسنده: باران سلیمانی

ارز دیجیتال

سال پیش اتریوم موفق شد رکورد قیمت 417 دلاری را برای خود ثبت کند که باعث بوجود آمدن یک پیشرفت بزرگ در دستیابی جهان به بلوغ کامل بلاک چین بود. اما نکته مهم این موضوع در آینده برای اتریوم در حوضه  ارز دیجیتال چه تاثیری خواهد گذاشت؟

با وجود کلاه برداری های زیادی از ICOها، پیشرفت های بزرگی در ارزهای دیجیتال در حال به وجود آمدن می باشد و هم دوست دارن در قسمتی از این پیشرفت ها شریک باشند. افراد زیادی به سوی غیر متمرکز و دیجیتالی شدن در حال حرکت هستند و در این میان حکومت ها و بانک ها نمی تواندد در مقابل آنها استقامت کنند.

در سال 2017 بیت کوین به عنوان طلای دیجیتال پیشرفت بالایی داشت، بدون شک روزی که پلتفرم های قرارداد هوشمند بلاک چین مثل اتریوم را مورد تحسین قرار می‌دهیم دور از حد انتظار نخواهد بود.

اتریوم سیلیکون دیجیتال

در آخرین برآورد ها رشد قیمت اتریوم نمایانگر افزایش ارزش بازار اتریوم تا 40 میلیارد دلار است ارزش بازار اتریوم خود به تنهایی به اندازه یک بتزار سرمایه است، ارش بازار اتریوم خود به تنهایی از مجموع هفت بازار ارز برتر دیجیال بیشتر است البته به جز بیت کوین و بیت کوین کش که ارزش بالاتری دارند. و اتریوم در تعداد معاملات نسبت به دیگر ارزها پیشتاز می باشد و این موضوع بسیار مهم می باشد.

آمار اتریوم سیلیکون دیجیتال

اتریوم نقره ارزهای دیجیتال

در حال حاضر اتریوم را به عنوان نقره ی ارزهای دیجیتال می باشد، اما ایستادگی و پایداری این ارز دیجیتال، آن را به عنوان عنصری از سیلیکون شبیه کرده است و این همان دلیلی است که نمی توان آن را به عنوان یک حباب فرض کرد. اتریوم مادر ICOها می باشد و تشابهی تسبت به بیت کوین ندارد. این ارز از خاکستر ارزهای بزرگتر بوجود آمده و در چندین کشور استفاده از آن را جلوگیری کرده اند. در واقع اتریوم، یک نماد از نظم نوین در واقعیت ارزهای دیجیتال است.

اتریوم سیلیکون دیجیتال

سیلیکون بعدی اینترنت بلاک چین می تواند باشد

در میان تمامی ارزها اتریوم و نئو نسبت به سایر ارزها جذابتر به نظر می رسد بدلیل اینکه آنها نمایندگانی از پلتفرم های بلاک چین هستندکه قراردادهای هوشمند را با هوش مصنوعی ترکیب می کند و با افزایش سرعت انجام تراکنش ها خود را تبدیل به معیاری در صنایع گوناگون کند. حتی می توانند از واقعیت رمزنگاری فراتر رفته و در جهت رسیدن به روح بلاک چین می تواند مدل جدیدی از یک جامعه غیرمتمرکز، شفاف و آزاد انسانی دست پیدا کند.

بسسیاری از کشورها پیشرفته مانند ژاپن، هند، چین، روسیه، قزاقستان و... قصد دارند بنا به دلایلی تا قبل از سال 2020 پول کشور خود را بر بستر بلاک چین عرضه کنند. این موضوع باعث غیر متمرکز شدن پول رایج کشورها نمی شود. در واقع این موضوع باعث می شود که ارزهای رمزگذاری شده در مسیر خود در حال حرکت هستند که علاوه بر کسب سود برای سرمایگذاران خود برای دولت ها و کسب وکاارها مفید خواهند بود. در نتیجه اتریوم شانس بیشتری نسبت به بقیه ارزهای دیجیتال باری تبدیل شدن به چیزی همه جانبه تر خواهد داشت.

بازاز اتریوم روز به روز در حال بزرگ شدن می باشد و با مشاهده نمودار رشد آن می توان به توانایی این ارز دیجیتال به یک چیز بی سابقه پی برد.

نمودار رشد اتریوم سیلیکون دیجیتال

بلاک چین می تواند مشکل بی اعتمادی و مکل نابرابر جوانان را کمتر کند و حتی از بین ببرد، با شروع چالش اتوماسیون تا بیت سال آینده و پیشرفت تکنولوژی ها بیشتر از هر زمانی نیاز به حل این مشکل می باشد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری