نویسنده: علی غلامی

اندروید

طبق آخرین اخبار هواوی در حال توسعه گوشی می باشد که دارای دو نمایشگر جداگانه می باشد. منظور این نیست که گوششی دارای دو نمایشگر می باشد بلکه دارای دو نمایشگر مجازی می باشد و برای موارد زیادی مورد استفاده قرار می گیرد.مستندات مربوط به اختراع جدید شرکت هواوی در اداره ثبت اختراعات و علامت‌های تجاری ایالات‌ متحده دیده شده است.

ثبت اختراع هواوی

هواوی در ابتدای سال 2018 این اختراع را ثبت کرده است. اختراع جدید هواوی، خبر از تولید گوشی هایی با نوار وظیفه جداگانه از نمایشگر اصلی می دهد که دارای یک سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر خواهد بود.

 

هواوی سنسور

 

مزایای Huawei mate 20 pro نسب به رقیبان

طبق اسناد و مدارک در فایل اختراع هواوی، در زیر نمایشگر در نیمه پایینی اسکنر اثر انگشت قرار خواهد گرفت و نوار وظیفه بصورت جدا از نمایشگر کار میکند. این نوار وظیفه برای نمایش پیام ها و هشدارها و اعلان ها مورد استفاده واقع می شود. Huawei در تلاش است که با استفاده از سنسور اثر انگشت ضربان قلب را اندازه گیری می کند. و ویژگی دیگری که ممکن است به این سنسور اضافه شود امکان اندازه گیری میزان گلوکز خون و اکسیژن خون می باشد.

Huawei در رویدادی بزرگ در نظر دارد گوشی هواوی میت 20 پرو را در روز ۲۴ مهر  به نمایش بگذارد. طبق آخرین اخبار غیر رسمی ممکن است هواوی میت ۲۰ پرو با دوربین 3 گانه به نمایش در آید تا هم پای سامسونگ بتواند رقابت کن.

شرکت سازنده ادعا دارد که گوشی های سری میت 20 دارای دوربین های فوق العاده منحصر به فرد هستند که هر کاربر را به یک عکاس حرفه ای تبدیل می کند. میت 20 با داشتن سنسور 1/1.7 اینچی حدود 125٪ بزرگتر از بقیه سنسورها می باشد از پرچم داران بازار می باش و نسبت به نور حساسیت بالایی دارد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

ع.ف | 1397/07/24

عالیی

ahmadian | 1397/07/28

هواوی ترکونده! من که طرفدارشم

اشتراک گذاری