نویسنده: رزا عابدی

واتس اپ

امروز با آموزش اطلاع از آنلاین شدن افراد در واتساپ در خدمتتان خواهیم بود اپلیکیشن واتساپ یقیننا معرف حضور همه شما هست و در مقالات قبلی زیاد به آن پرداخته ایم از آموزش های صفر تاصد گرفته تاز آموزش انواع ترفندها و راه کار هایی برای حرفه ای تر شدن در محیط این شبکه اجتماعی. قابلیتی که امروز قصد داریم خدمت شما عزیزان معرفی کنیم قابلیت اطلاع از آنلاین شدن کاربران در واتساپ است.

آموزش اطلاع از آنلاین شدن کاربران در واتساپ چه مزیتی دارد؟

یقیننا برای شما هم زیاد پیش آمده است که منتظر انلاین شدن فردی باشید. بنا به دلایل مختلف. مثلا قصد دارید با او صحبت کنید و یا پیامی ارسال کرده اید و منتظر هستید ببینید چه زمان پیام را دریافت میکند و یا به شما پاسخ خواهد داد. یقیننا در چنی شرایط هایی چک کردن گاه و بیگاه و مداوم شما در برنامه میتواند آزار دهنده باشد. اینکه مدام به صفحه آن شخص سر بزنید تا به صورت تصادفی از زمان آنلاین شدن وی مطلع شوید آنهم تازه ممکن است دقائقی قبلتر آنلاین شده و مجدد آفلاین شده باشد! اصلا خوشایند نیست. در تلگرام زیاد این مشکل را تجربه کرده بودیم و بسیاری از ما دوست داشتیم که ایکاش قابلیتی بود تا از زمان آنلاین شدن اشخاص ما را باخبر میکرد. خبر خوش اینکه باید بگوئیم اپلیکیشن محبوب واتساپ این قابلیت را در اختیار کاربران خود قرار میدهد.طی این قابلیت شما قادر خواهید بود به محض آنلاین شدن فرد خاصی که قبلا باید آن را به واتساپ معرفی کرده باشید پیامی در غالب نوتیفیکیشن از جانب واتساپ بر دستگاه اندرویدی خودتان دریافت کنید. درست مانند اعلان های پیام و رویداد های داخل برنامه. به این ترتیب شما از آنلاین شدن فرد مورد نظرتان اطلاع خواهید بافت.همانطور که گفتم این ترفند برای شما بسیرا کاربردی خواهد بود خصوص در زمانی که پیامی برای کسی ارسال کرده اید و به مدت طولانی خوانده نشده است و در این زمان شما بسیرا مشتاق خواهید بود بدانید آیا واقعا شخص آنلاین نشده است و پیام را ندیده و یا پیام شما نادیده گرفته شده است؟البته برای استفاده از خیلی از ترفند های واتساپ تنها خود اپلیکیشن واتساپ جوابگو نخواهد بود بنابراین مانند خیلی از ترفند های دیگر مثلا چک کردن کسانی که از پروفایل شما دیدن کرده اند نیاز به یک اپلیکیشن جانبی و واسط خواهید داشت. البته لازم به ذکر است که نباید به هر برنامه ای تحت عنوان برنامه واسط اطمینان کنید حتما از اعتبار و سلامت برنامه اطمینان حاصل کنید.

اطلاع از زمان آنلاین شدن کاربران واتساپ

اطلاع از آنلاین شدن کاربران در واتساپ

اپلیکیشنی که در ادامه آن را معرفی خواهیم کرد و نحوه ی کار با آن را شرح خواهیم داد یکی از بهترین برنامه های جانبی برای واتساپ است که قابلیت های خاص و کاربردی این برنامه باعث شده تا گوی سبقت را در محبوبیت از رقبا بدزدد. میتوانید از این برنامه با خیال راحت استفاده کنید.

چطور بفهمیم چه کسانی پروفایل واتساپ ما را چک کرده اند؟

معرفی اپلیکیشن جهت اطلاع از آنلاین شدن کاربران در واتساپ

اپلیکیشن WhatsMonitor for Whatsapp  همان برنامه ای که بالاتر  کاربرد آن را برایتان شرح دادیم. شما میتوانید این برنامه را به صورت رایگان از  گوگل پلی یا سایر مارکت های معتبر دریافت کرده، نصب و اجرا کنید.

آموزش مخفی کردن زمان آنلاین شدن در واتساپ

در قدم اول نیاز به دانلود ، نصب و اجرای برنامه خواهید داشد در قدم بعدی در زمان ثبت نام برنامه از شما درخواست میکند تا با استفاده از ایمیل شخصی خودتان جساب کاربریتان را بسازید. به خاطر داشته باشید که در بخش Your time zone زمان را بر روی شهر تهران تنظیم کنید.

اطلاع از زمان آنلاین شدن کاربران واتساپ

اطلاع از زمان آنلاین شدن کاربران واتساپ

پس از آنکه کار ثبت نام شما به اتمام رسید نوبت میرسد به اضافه کردن شماره ای که قصد اطلاع از زمان آنلاین شدن آن را دارید. برای این منظور در قسمت صفحه اصلی برنامه روی گزینه  Add new phone number  ضربه بزنید. در زمان اضافه کردن شماره موبایل دقت داشته باشید که پیش شماره را درست انتخاب کرده باشید یعنی کشور ایران (+98) را انتخاب نمایید. حالا شماره موبایل مربوطه را بدون 0 اول شماره، وارد کنید. سپس بر روی دکمه ی  Save  کلیک کنید.

اطلاع از زمان آنلاین شدن کاربران واتساپ

اطلاع از زمان آنلاین شدن کاربران واتساپ

در زمان که درحال وارد کردن مخاطب جدیدی هستید برنامه به شما اعلام خواهد کرد برای ثبت و تنظیم این مخاطب نیاز به 10 دقیقه زمان خواهد داشت تا فرایند سیو و ردگیری مخاطب اعلام شده انجام شود. 

   اطلاع از زمان آنلاین شدن کاربران واتساپ

اطلاع از زمان آنلاین شدن کاربران واتساپ

   بعد از اتمام مراحل نصب و ردگیری میتوانید آغاز به کار کنید این پروسه 10 دقیقه پس از ثبت درخواست شما شروع خواهد شد. در ضمن اصلا نیازی نیست که برای چک کردن وارد برنامه بشویدو یا مدام در آن بمانید حسن این برنامه در این اس ت که شما میتوانید درخواستتان را به آن بدهید و سپس به کارهای دیگرتا نبرسید به محض آنلاین شدن فرد مذکور برنامه پیامی تحت عنوان اعلان انلاین شدن فرد برای شما ارسال خواهد کرد که مانند دیگر نوتیفیکیشن های واتساپ در قسمت بالا دستگاه هوشمندتان قابل روئیت است.روند کار به همین راحتی و سادگی خواهد بود.

اطلاع از زمان آنلاین شدن کاربران واتساپ

اطلاع از زمان آنلاین شدن کاربران واتساپ

در اپلیکیشنی که خدمت ما اعلام شد یعنی همان نسخه آزامایش این برنامه اضافه کردن مخاطببرای ردگیری به صورت رایگان انجام میپذیرد اما این موضوع تنها تا سه روز تحت عنوان استراک رایگان خواهد بود و پس ازآن ملزم به پرداخت هزینه در قبال استفاده از قابلیت های این برنامه خواهید بود بنابراین سعی کنید در مدت زمان این سه روز مخاطب خود را اضافه با تمام این اوصاف حتی با وجود غیر رایگان بودن برنامه هستند عده ی زیادی که این قابلیت برایشان بسیار حائز اهمیت و حیاتیست بنابراین پرداخت هزینه ای اندک در مقابل قابلیتی که در در دیگر برنامه ها یافت نمیشود نمیتواند مسئله دردسر سازی باشد .به هرح ال هر برنامه ای از ارائه قابلیت های قصد ایجاد کسب و کار و سود را خواهد داشت. پیگیری و معرفی افاردی طبق درخواست شما نیز از این قائده مستثنی نیست. امیدواریم که این قسمت از مجموعه مقالات موبویار مورد توحه و عنایت نگاه شما همراهان عزیز و همیشگی موبویاری قرار گرفته باشد.با سپاس از همراهی شما دوستان عزیز.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری