نویسنده: ملینا شمس

اینستاگرام

استیکر ها یکی از جذاب ترین امکاناتی هستند که این پیام رسان های محبوب در اختیار کاربرانشان قرار می دهند. برای اینکه بتوانید استیکر های جدید خود داشته باشید چند راه مختلف وجود دارد. در این مقاله قصد داریم این راه را باهم بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

روش افزودن استیکر

برای افزودن استیکرهای جدید راه های مختلفی را پیش رو دارید. ما در ادامه به بررسی سه روش مهم و کاربردی در این زمینه می پردازیم که با استفاده از آن ها به راحتی و تنها با زدن چند دکمه، هر مقدار استیکر جدید که می خواهید به اکانت خود بیفزایید.

1- استفاده از Trending Stickers

با استفاده از Trending Stickersمی توانید به راحتی به محبوب ترین استیکرها دست پیدا کنید. کافیست مراحل زیر را گام به گام انجام دهید:

  • وارد حساب کاربری خود شوید.
  • روی گزینه ی سه خطی که در بالا سمت چپ تصویر قراردارد ضربه بزنید تا منوی اصلی اپلیکیشن برای تان ظاهر شود.
  • در لیست ظاهر شده، گزینه ی Settingsرا پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید.
  • پس از وارد شدن به بخش Settingsیا تنظیمات، گزینه Stickers and Masksرا برگزینید.
  • پس از ورود به صفحه جدید روی Trending Stickersبزنید.

افزودن استیکر تلگرام

با این کار یک فهرست از محبوب ترین استیکر های حال حاضر به شما نشان داده خواهد شد و شما می توانید تنها لمس روی کلیک addمقابل هر کدام از آن ها، مجموعه ی مورد نظر را به بخش استیکر های خود اضافه نمایید.

افزودن استیکرهای ترند تلگرام

2- افزودن استیکر از کانال ها و سایت های دیگر

با اندکی گشت و گذار در اینترنت می توانید به انبوهی از استیکر های جذاب و متنوع در موضوعات گوناگون، از مذهبی و مناسبتی گرفته تا طنز و ... پیدا کنید. هستند سایت های بسیاری که لیست های طولانی از بهترین های استیکر را در اختیار کاربران شان قرار می دهند. از جمله بخش «جذاب ترین استیکر های سایت موبویار» که می توانید از آن جا به محبوب ترین و جدید ترین استیکرهای حال حاضر در ایران دسترسی داشته باشید. به علاوه کانال های فراوانی نیز وجود دارند که اساسا با همین موضوع فعالیت می کنند و حجم زیادی از استیکر های متنوع را در اختیار مخاطبانشان قرار می دهند.

3- اضافه کردن استیکرهای استفاده شده توسط دیگر کاربران

عموما برای افزودن استیکر های جدید، این روش بیشتر از دو روش دیگر کاربرد دارد. برای مثال تصور کنید که در حال گفتگو در یک گروه خانوادگی یا گروه دوستان خود هستید و مشاهده می کنید یکی از اعضای گروه، یک استیکر خاص و جذاب ارسال نموده است. اگر شما هم می خواهید آن استیکر را داشته باشید و از آن در مکالمات خود استفاده نمایید کافیست دو گام زیر را طی نمایید.

  • ابتدا روی استیکر مورد نظر خود یک ضربه بزنید تا مجموعه ی آن به طور کامل به شما نمایش داده شود.
  • سپس از پایین صفحه روی گزینه ی ADD STICKERS لمس کنید تا کل آن مجموعه به بخش استیکرهای شما افزوده شود.

افزودن استیکر دیگر کاربران

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری