نویسنده: موبویار

اینستاگرام

در خدمت شما هستیم با یکی دیگر از مقالات در رابطه با اینستاگرام یعنی آموزش گذاشتن آهنگ در استوری اینستاگرام،یکی از قابلیت های محبوبی که اخیرا به اینستاگرام اضافه شده است و نظر خیلی از کاربران را به خود جلب کرده است،قابلیت استوری گذاشتن در اینستاگرام است که در مقاله آموزش گذاشتن لایو استوری بطور کامل آموزش داده شده است. استوری (Story) یکی از بخش های بسیار محبوب اینستاگرام است که به کاربران این امکان را می دهد تا عکس ها و کلیپ های خود را برای مدت زمان محدودی با دیگران به اشتراک بگذارند و اینستاگرام به مرور زمان با افزودن امکانات و قابلیت های جدید به این بخش همواره سعی در ارتقا و بهبود بخش استوری داشته است. اما این قابلیت مانند خیلی از افزونه های دیگر این اپلیکشن دارای ابزارو ترفند های مختلفی است که امروزآموزش یکی از جذاب های این قابلیت را برایتان تدارک دیده ایم. برای فراگیری این آموزش لطفا درادامه با ما همراه باشید.

 

 

آموزش گذاشتن آهنگ در استوری اینستاگرام

 

 

آموزش گذاشتن آهنگ در استوری اینستاگرام

گذاشتن آهنگ در استوری 

فهرست مطالب

  • گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام

  • گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام بدون استیکر

 

گذاشتن موزیک در استوری اینستاگرام

گاها پیش می آید که بخواهید متناسب با فضایی که استوری گذاشته اید موزیکی آپلود کنید. قبلترها که هنوز ای افزونه اضافه نشده بود خیلی ها جای خالی آن را احساس میکردند و شاید همین احساس جای خالی این قابلیت و درخواست ها برای اضافه کردن این موضوع اینستاگرام را برآن داشت تا در نسخه جدید ارائه شده این اپلیکیشن این موضوع را لحاظ کنند.اضافه کردن موزیک به استوری خصوصا وقتی که با فضای استوری شما هماهنگ  باشد میتواند میزان تاثیرگذاری و جذابیت آن را میان کاربران دوچندان کند.امروز آموزش گذاشتن آهنگ در استوری را با زبان ساده و تصویر خدمت شما ارائه خواهیم داد.

در مقاله قبلی هم امکان اضافه کردن گزینه نظرسنجی به اینستاگرام را خدمتان ارائه کردیم که در صورت تمایل میتوانید اقدام به مطالعه آن کنید

 

چطور در استوری اینستاگرام آهنگ بگذارم؟

 

استیکر و قابلیت گذاشتن موزیک برای اولین بار در سال 2018 به بخش استوری اضافه شد تا افراد بتوانند به راحتی اقدام به درج موزیک مورد نظرشان در استوری ها کنند.برای آموزش گذاشتن آهنگ در استوری اینستاگرام قدم اول درج استوریست سپس میتوانید برای گذاشتن آهنگ در استوری خود مراحل زیر را طی کنید:

- روی گزینه اضافه کردن استوری بزنید.

- در مرحله دوم روی استیکر صورت خندان و یا همان آیکون استیکر ها بزنید.

- از منوی باز شده استیکرها، گزینه Music  را انتخاب کنید.

 

 

آموزش گذاشتن آهنگ در استوری اینستاگرام

گذاشتن آهنگ در استوری 

 

- در این مرحله برای شما از طرف اینستاگرام پنجره ی جدیدی باز می شود که در آن اینستاگرام لیستی از آهنگ های لایسنس شده را در اختیار شما قرار میدهد. در این قسمت میتوان گفت بسته به میزان محبوبیت وژانر های مختلف تعدادی آهنگ پیش فرض قرارگرفته شده است که میتوانید از همین لیست برای گذاشتن آهنگ در استوری اینستاگرام خود استفاه کنید. شما می توانید آهنگ مورد نظر خود را بر اساس محبوبیت، حس و حال و ژانر جست و جو و انتخاب کنید. البته حداکثر تا 15 ثانیه از آهنگ در طول استوری پخش خواهد شد و استیکر آن همراه با نام آهنگ و خواننده به نمایش درمی آید. به منظور افزودن آهنگ مورد نظر به استوری بر روی آن کلیک کنید.

 

 

آموزش گذاشتن آهنگ در استوری اینستاگرام

گذاشتن آهنگ در استوری 

 -حالا قسمتی برای شما باز میشود که در آن قسمت های مختلف آهن جذاسازی شده اند تا مناسب با فضا و حال و هوای استوریتان بهترین بخش آن را برای پخش انتخاب کنید. . پس از آن برای انتخاب مدت زمان پخش آهنگ بر رو ی دکمه ی  15 SECS کلیک کنید.البته این برای حداکثر زمان پخش است اما شما میتوانید مطابق میل خود آن را کوتاه تر کنید.

 

آموزش گذاشتن آهنگ در استوری اینستاگرام

گذاشتن آهنگ در استوری 

 

- در مرحله آخر برای سیو تنظیماتی که انجام دادید میتوانید روی گزینه Done  بزنید تا استیکر آهنگ انتخابیتان به استوری اضافه شود..همچنین شما می توانید با کلیک کردن و کشیدن بر روی استیکر جایگاه آن را تغییر دهید یا آن را تغییر اندازه دهید و با کلیک بر روی آن نحوه ی نمایشش را تغییردهید.

 

 

آموزش گذاشتن آهنگ در استوری اینستاگرام

گذاشتن آهنگ در استوری 

 

آموزش برگرداندن اکانت اینستاگرام غیر فعال یا disabled شده

گذاشتن آهنگ در استوری اینستاگرام بدون استیکر

راهی دیگر هم برای گذاشتن آهنگ در استوری های اینستاگرام و یا اشترک گذاری ویدئو همراه با تصویر و کلیپ هست که البته باید از نرم افزار های واسط دیگری استفاده کنید.نرم افزاری هایی در بازار موجود هستند که  مناسب ادیت موزیک و ویدئو هستند با کمی دقت در روند آموزشی برنامه ها میتوانید کلیپ های جذاب و استوری های محبوبی بسازید که به جذب فالووها کمک کند.

از اینکه در مقاله گذاشتن آهنگ در استوری مارا همراهی کردید ممنونیم و امیدواریم که این مقاله  مورد پسندتان واقع شده باشد 
 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

محمد حسین زینلی | 1398/06/21

فصای سیب زندان است وتو زندانی خوشبخت توخوشبختی .توخوشبختی .توای کرمی که دریک سیب زندانی توخوشبختی که با دندان یک کودک تنت را ازاین زندان عمها میرهانی ولی افسوس من زندانی این زندگی هستم

اشتراک گذاری