نویسنده: ملینا شمس

اندروید

هیچ چیز برای بدن شما بهتر از این نیست که بتوانید همواره آن را روی فرم و آماده نگه دارید. این کار باعث می شود که چیز های بد مثل کلسترول، فشار خون و ... کاهش یافته و در عوض حجم عضلات، استقامت بدنی و ... زیاد شود. داشتن یک دستگاه اندرویدی این کار ها را برایتان انجام نمی دهد اما تعداد زیادی اپلیکیشن در این زمینه وجود دارندکه می توانند شما را یاری نمایند. در این مقاله قصد داریم بهترین اپلیکیشن های سلامت و تناسب اندام را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

شما می توانید اخبار روز دنیای تکنولوژی، قیمت انواع گوشی و انبوهی از ترفندها را در تلفن همراه خود داشته باشید.
 

بهترین اپلیکیشن های سلامت و تناسب اندام

1- Google Fit

Google Fitرا می توان یکی از بهترین اپلیکیشن های سلامت و تناسب اندام  دانست که به طور رایگان عرضه شده است. این اپ می تواند کارهای بسیاری را برایتان انجام دهد. یکی از این کارها، کنترل دقایق فعالیت و ورزش شماست. به علاوه قابلیت همگام سازی با برنامه هایی همچون Runkeeper، Strava، MyFitnessPalو ... را دارد. به علاوه از سخت افزار هایی مثل ساعت های هوشمند و Xiaomi Mi Bandsنیز پشتیبانی می کند.

Google Fitدر میان اپلیکیشن های رایگان تناسب اندام، یکپارچه ترین عملکرد را دارد و قابلیت همگام سازی آن با برنامه های دیگر سبب می شود بیشتر از بقیه ی اپ های رایگان این حوزه به کاربران توصیه شود.

بهترین اپلیکیشن های سلامت و تناسب اندام

2- Runtastic

Runtasticیکی از بهترین اپلیکیشن های موجود برای افراد اهل دوندگی است. توسعه دهندگان این برنامه در چند سال گذشته بخش های بسیار جذابی به محصول خود اضافه نمودند که از میان آنها می توان به یادآور مصرف آب روزانه و رژیم های غذایی سالم را اشاره نمود. به علاوه، قابلیت های جذاب دیگری همچون دوچرخه سواری و کنترل خواب نیز در مجموعه اپ های Runtasticوجود دارد که بسیار کاربردی و جذاب هستند. البته برخی از این ویژگی ها به طور رایگان در اختیار کاربر قرار می گیرند و برای برخی دیگر نیز باید هزینه پرداخت شود.

بهترین اپلیکیشن های سلامت و تناسب اندام

3- MyFitnessPal

یکی دیگر ازاپلیکیشن های سلامت و تناسب اندام که محبوبیت بسیاری نیز در میان کاربران پیدا کرده MyFitnessPalمی باشد. شاید بتوان از MyFitnessPalبه عنوان یک اپ همه کاره نام برد، زیرا کارهایی مثل محاسبه کالری غذا ها، رژیم های مختلف و دنبال کردن وضعیت جسمانی و فعالیت بدنی کاربر را انجام می دهد. به علاوه گزارش هایی نیز به طور مداوم در مورد وضعیت پیشرفت استفاده کنندگان ارائه میکند. استفاده از این اپلیکیشن ماهی 9.99 دلار هزینه دارد اما به سختی می توان برنامه ای تخصصی تر از آن در میان اپلیکیشن های سلامت و تناسب اندام پیدا کرد.

اپلیکیشن های سلامت و تناسب اندام

شما می توانید اخبار روز دنیای تکنولوژی، قیمت انواع گوشی و انبوهی از ترفندها را در تلفن همراه خود داشته باشید.
 

4- Leap Fitness workout apps

Leap Fitness‏یک گروه توسعه دهنده در گوگل پلی با چند برنامه تمرینی جذاب هستند. اپلیکیشن های آن ها، دارای ظاهری ساده و مجموعه ای از امکانات برای انجام فعالیت های ورزشی و ارائه ی گزارش های پیشرفت می باشد. برنامه ی اصلی این گروه Home Workoutاست که تمرکز ویژه ای روی تمرینات در خانه و با کمترین امکانات و تجهیزات دارد.

آن ها همچنین اپلیکیشن هایی مخصوص چربی شکم، باسن، دویدن، کشش عضلات و ... برای کاهش وزن سریع در 30 روز ارائه کرده اند. شاید رابط کاربری این برنامه ها خیلی فوق العاده نباشد اما راهکاهایی بسیار کاربردی برای داشتن بدنی آماده و روی فرم ارائه می کنند.

اپلیکیشن های سلامت و تناسب اندام

5- Stronglifts 5x5

Stronglifts 5x5یک اپلیکیشن تمرینی قدرتی با سبک وزنه برداری 5 در 5 است. شما می بایست وزنه ای را به تعداد 5 ست و با 5 بار تکرار در هر ست برای برنامه های تمرینی داده شده انتخاب نمایید. انتخاب وزنه باید به گونه ای باشد که در آخر ست پنجم، بیشترین انرژی ممکن را برای انجام این حرکت تمرینی صرف کرده باشید. این برنامه یک زمانبندی بسیار خاص تمرینی دارد. شنا می بایست 3 روز در هفته به مدت 45 دقیقه حرکات تمرینی داده شده را اجرا نمایید.

به علاوه مجموعه ای از گزارش ها انواع گراف ها برای پیشرفتتان ارائه می شود. Strongliftsحتی از سیستم عامل های پوشیدنی برای ساعت و ... نیز پشتیبانی می کند.

اپلیکیشن های سلامت و تناسب اندام

6- Workit

Workitترکیبی از یک برنامه ی کنترلی و یک برنامه تمرینی قدرتی است. این اپ تنظیمات بیشتری نسبت به سایر اپلیکیشن های این حوزه به کاربرانش واگذار می کند. شما می توانید هر برنامه تمرینی که خودتان می خواهید در آن اجرا کنید. Workitگزارش هایی نیز از نحوه ی پیشرفت شما در حین انجام تمرینات ارائه می دهد.

نسخه ی پولی این برنامه، امکانات بیشتری همچون محاسبه ی BMIو قابلیت ذخیره ی تصاویر پیشرفت را به کاربرانش ارائه می دهد تا بتوانند روند کاهش یا افزایش وزن خود را بهتر مشاهده نمایند.

اپلیکیشن های سلامت و تناسب اندام

شما می توانید اخبار روز دنیای تکنولوژی، قیمت انواع گوشی و انبوهی از ترفندها را در تلفن همراه خود داشته باشید.
 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری