چند ترفند برای بازکردن قفل فراموش شده گوشی های اندرویدی

نویسنده: مصطفی حافظی

اندروید

در طول مدت زمانی که از گوشی هوشمند خود استفاده می کنید، احتمال اینکه رمز آن را فراموش کنید یا این که آن را اشتباه وارد نمایید بسیار زیاد است. خوشبختانه گوشی های اندرویدی جدید که از اسکنر اثر انگشت بهره می برند، مشکل از یاد بردن پسورد گوشی را از میان برده اند، اما با این حال در گوشی های قدیمی تر که دارای قفل عددی یا پترن بوده اند، قفل فراموش شده گوشی اغلب برای کاربران مشکل ساز می شود.

راه های گوناگونی وجود دارد که در صورت فراموشی رمز گوشی خود، می توانید از آن ها بهره بگیرید، در ادامه ی این مقاله قصد داریم به طور دقیق این روش ها را به شما آموزش دهیم.

روش های باز کردن قفل فراموش شده گوشی

1- باز کردن قفل گوشی اندرویدی سامسونگ

اگر گوشی اندرویدی شما محصولی از شرکت سامسونگ باشد، و اکانت سامسونگ شما هم در گوشی فعال باشد، می توانید با مراجعه به سرویس تحت وب Find Mind Mobile سامسونگ، قفل گوشی هوشمند خود را بازگشایی نمایید.

باز کردن قفل فراموش شده گوشی

برای انجام اینکار باید ابتدا صفحه ی findmymobile.samsung.comرا باز کرده و سپس با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور خود به حساب کاربری­تان در سامسونگ وارد شوید. سپس از قسمت منو بر روی گزینه ی lock my screen کلیک نمایید.

بخش lock my screen

در این بخش ابتداپین کد جدید خود را که میخواهید بر روی گوشی تان قرار دهید وارد نموده و سپس بر روی دکمه ی lock که در پایین صفحه قرار دارد بزنید. طی مدت 1 الی 2 دقیقه ی بعد صفحه ی پسورد لاک اسکرین گوشی شما به pin code جدیدی که وارد نموده اید تغییر می کند و می توانید دستگاه خود را unlock بکنید. با این روش به آسانی، رمز فراموش شده ی خود را می توانید با رمز جدید جایگزین نمایید.

برای اینکه از راهکارهای دیگر برای بازگشایی قفل فراموش شده ی گوشی های اندرویدی خود آشنا شوید، کافیست شماره تلفن همراه خود را در محل نشان داده شده وارد نمایید. همچنین میتوانید از سایر ویدیو ها و مطالب آموزشی جذاب دیگر نیز بهره مند شوید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

پوریا غلامی | 1397/08/30

چطور می تونم از راه دور گوشیم رو خاموش کنم، چنین چیزی اصلا امکان پذیر هست؟

اشتراک گذاری