نویسنده: موبویار

اینستاگرام

اگر اکانت اینستاگرامتان هک شده و به دنبال روش هایی برای بازیابی اکانت هک شده اینستاگرامتان هستید ما در اینجا آموزش بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام را قرار داده ایم پس با ما همراه باشید.

 

 

آموزش بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام

اگر به هردلیلی پیج شما مورد تجاوز هکر ها قرارگرفت نگران نباشید چرا که با ارائه ترفندهایی برای بازیابی و یا درنهایت مکاتبه با اینستاگرام میتوان این مشکل را حل کرد. پس با آگاهی از این مسئله جایی برای نگرانی وجود ندارد.

در ادامه این مقاله با توضیحات جامعی پیرامون  مسئله برگرداندن اکانت هک شده اینستاگرام در خدمتتان خواهیم بود چنانچه در طی خواندن مقاله با پرسشی مواجه شدید کارشناسان ما آماده پاسخگوئی به شما عزیزان هستند.

 

آموزش برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام

 
 

چطور میشود اکانت اینستاگرام را هک کرد؟

شاید تصورتان این باشد که پشت هر هک شدن اکانتی یک هکر سایبری حرفه ای هست اما در واقع میتوان اینطور نیست.مسئله اصلا به این پیچیدگی هایی که فکر میکنید نیست و گاها یک سهل انگاری خیلی ساده میتواند منجر به لو رفتن اطلاعات ورودی اینستاگرام شما شود.هستند افراد سود جویی که نمیشود آنها را هکر نامید  و تنها با داشتن دانشی اندکی میتوانند به رمز عبور اکانت های خاصی در اینستاگرام دست پیدا کنند.

یکی از شایع ترین مسائلی که شانس هک شدن اکانت های کاربران در شبکه های اجتماعی را افزایش می‌دهد، انتخاب رمز عبور یا پسورد ضعیف است.خیلی از مردم هستند که رمز عبور های خیلی سادهای نظیر شماره تلفن همراه خود و یا بر فرض محال تکرار دوبار پشت سرهم نام یوزرنیمشان را بعنوان رمز عبور در نظر میگیرند!مسلما استفاده از چنین رمزهایی ابدا برای پیج شخصی شما مناسب نیست و میتواند شانس افراد سودجو برا دسترسی به اطلاعات شما را بالاتر ببرد.. هکرها و افراد سودجودر بیشت رمواقع با نزذیک شدن به شما و طرح برخی سوالات ساده سعی میکنن تا به رمزی که برای اکانتتان در نظر گرفته ید میزان سختی و آسانی آن پی ببرند. حتی در برخی شرایط سعی می‌کنند تا به طور غیر مستقیم از زبان شما حرف بکشند و مسیر خود برای حدس زدن و هک کردن پسورد اکانت های مختلف شما را هموارتر کنند.

 

آموزش بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام

 

دریکی از موارد دیده شده نمونه ای بود که فردی با دادن سیم کارت خود به دوستش پیج خود را ازدست داده بود. به این صورت که شخص با آگاهی نسبت به اینکه اکانت با چه شماره ای ثبت شده است و از طریق همان شماره وارد پیج اینستاگرام دوستش شده بود و درخواست تغییر رمز ثبت کرده بود.

با این اوصاف از آنجایی که هک شدن اکانت اینستاگرام بسیار شایع شده است، نیاز به برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام هم در کنار آن پر اهمیت ‌تر از گذشته نمود خواهد داشت. اما این مسئله که چطور میتوانیم اکانت خود را بازیابی کنیم مسئله ایست که مکن است در وهله اول کمی سخت و نگران کننده به نظر برسد

 

روش های بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام

 

به منظور بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام و یا بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام روش های متعددی هست که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:

 

روش اول: بازیابی اکانت اینستاگرام را به کارشناسان خبره بسپارید

بهترین و ساده‌ترین روش موجود برای برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام شما این است که انجام این پروسه را بر عهده کارشناسان خبره در این امور بگذارید برای این منظور حتی با تماس با شمارهای موجود در اینترنت و یا پشتیبانی های فنی با دریافت برخی مشخصات از سوی شما پروسه بازیابی اکانت را آغاز می‌کنند و حتی اگر لازم باشد به طور مستقیم با پشتیبانی اینستاگرام ارتباط برقرار خواهند کرد و نهایتا اکانت هک شده اینستاگرام‌تان را بازیابی می‌کنند. بنابراین بهترین و بی‌دردسرترین روشی که می‌توانید از آن برای برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام خود استفاده کنید، مربوط به تماس گرفتن با کارشناسان می‌شود.

 

آموزش بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام

بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام از طریق اپلیکیشن اینستاگرام

در این روش شما باید از طریق خود اپلیکیشن اینستاگرام گزارش هک شدن پیجتان و سپس درخواست بازیابی آنرا بدهید. برای انجام این عمل به شرح زیر اقدام کنید:

  آموزش بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام

 

  • در ابتدا بنرامه اینستاگرام را در گوشی خودتان اجرا کنید سپس برای ورود به اکانت یا لاگین(Login) گزینهGet help signing in را بزنید.
  • حالا گزینهUse Username or Email را انتخاب کنید.

 

آموزش بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام

 

  • در این بخش باید آدرس ایمیل یا یوزرنیم اینستاگرام خودتان را وارد کنید درصورتیکه اطلاعات خود را به خاطر نمی‌آورید، می‌توانید از بخش بازیابی رمزراهنمایی بگیرید.
  • در مرحله بعد باید مثل عکس بالا گزینهNeed more help? را انتخاب کنید.
  • در این شرایط صفحه‌ای مثل عکس بالابرایتان نمایش داده میشود. باید گزینه‌های این بخش را به طوری انتخاب کنید که اطلاعات درستی در مورد اکانت اینستاگرامتان به پشتیبانی ارائه کند. بعنوان مثال اگر اکانت شما یک اکانت هک شده شخصی است باید گزینهPersonal account with photos of me را انتخاب و در نهایت و در قسمت اخ این صفحه باید مشکل خود را به طور دقیق برای اینستاگرام توضیح دهید. پس از پر کردن این فیلد و انتخاب گزینه‌های مناسب گزینهSubmit Request را بزنید.

نکته:اینکه مشکلتان را چطور برای کارشناسان اینستاگرام شرح دهید از اهمیت بسیار بالا و ویژه ی برخوردار است.بنابراین حتما سعی کنید با تسلط کامل بر کلمات شرایطتتان را توضیح دهید و یا از کارشناسانی که در این زمینه خبره هستند و به زبان تسلط دارند کمک بگیرید.تنها در صورت ارائه توضیحاتی شفاف است که اینستاگرام میتواند متوجه مشکل شما بشود و امید داشت تا بتوان برای بازیابی اکانت هک شده کاری از پیش برد.نوشتن متن ناخوانا و یا متنی که منظور را به وضوح نرساند میتواند شانس شما برای برگردان پیج را از شما بگیرد بعد ازانجام مراحلی که در بالا گفتیم سپس ارسال درخواست باید منتظر گرفتن پاسخ از جانب اینستاگرام که تحت عنوان ایمیل برایتان ارسال میشود بمانید.این ایمیل برای آدرسی که با امانت اینستاگرام شما در تعامل است ارسال خواهد شد.پس ا ز دریافت ایمیل مراحل زیر را با دقت و یک به یک انجام دهید:

  • ایمیل دریافتی از سوی اینستاگرام راباز کرده و وارد آن شوید حالا روی لینکی که به منظوربالابردن و  افزایش امنیت اکانت شما ارائه شده است کلیک کنید.
  • حالا قادر خواهید بود تا رمزعبوری جدید را برای اکانت خود در نظر بگیرید و به این ترتیب پروسه بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام‌شما با موفقیت به پایان می‌رسد.

ذر ادامه نیاز میبینیم که حتما مجددا تاکید کنم برای بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام حتما با افرادی که در ازنی زمینه آگاهی کافی دارند مشورت کنید و یا کار را به آنها بسپارید تا به این شکل از بازیابی اکانت هک شده خود اطمینان داشته باشید چراکه در صورت دادن اطلاعات غلط و مکاتبات نادرست با پشتیبانی فنی اینستاگرام ممکن است شانس خود را برای همیشه از دست بدهید .دورشی که در بالاتر برایتان توضیح داده شده دورش از بهترین روش های بازیابی اکانت اینستاگرام هستند که در صورتیکه با کمک گرفتن از افراد عتبر و کار آزموده انجا شوند میتوانند نتایج دقیق و راضی کننده ای به دنبال داشته باشند.

 

نحوه به روزرسانی نسخه جدید اینستاگرام

 

اگر هکر پس از هک اکانت اینستاگرام آن را حذف کند؟

اگر هکر بعد از هک اکانت شما و سود استفاده از اطلاعات و سود جویی از پیج و فاللورهایتان آن را به طور کامل حذف کند و یا آن را به حالت غیر فعال در بیاورد میتوان گفت که شما شخص بسیار بدشانسی هستید.در اینصورت متاسفانه نمیتوان راه حل قطعی و تضمین شده ای برای بازیابی پیج شما ارائه داد.چرا که اینستاگرام به محض اینکه درخواست حذف پیج صورت میگیرد تمام اطلاعات داده و پست های آن اکانت را حذف خواهد کرد و البته در این شرایط راه سخت و پرپیچ و خمی برای بازیابی پیج اینستاگرام خود خواهیدی داشت که صد البته تضمین شده و قطعی هم نیست. یقیننا در این شرایط اینستاگرام راه حل های ساده پیشین را ارائه نمیکند.

شما برای بازیبای اکانت هک شده اینستاگرامتان نیازمند رورد دوباره به آن و درخواست بازیابی از طریق ایمیل به شرکت اینستاگرام هستید بنابراین درصورتیکه بعد از وارد کردن یوزرنیم وایمیلتان پیامی از طرف اینستاگرام دریافت کردید که به معنی عدم ریجستری شما با آن یوزرنیم و ایمیل در اینستاگرام بود میتوان حدس زد که که فرد سود جو یا همان هکر بعد از ورود به پیج شما آن را حذف و یا غیر فعال کرده است.حتی درصورتیکه با این شرایط مواجه شدید نگران نباشید و امیدتان را ازدست ندهید با تماس با کارشناسان اپلیکیشنهایی چون اینستاگرام و یا مراجعه به دفاتر خبره و راهنمایی گرفتن از آنها در این زمینه در این زمینه ممکن است هنوز راهی برای بازیابی اکانت هک شده شما باشد.

 

چطور میتوانیم از هک شدن پیج اینستاگرام جلوگیری کنیم؟

توصیه تیم فنی موبویار بشما شعار همیشگی پیشگیری بهتر از درمان است میباشد! پس همیشه سعی کنید با رعایت اصول و قوانین اولیه برای حفط امنیت اکانت خود ،خود را از آسیب افراد سودجو و هکر ها در امان نگاه  دارید.همیشه پیشگیری بهتر از درمان است! پس با رعایت کردن نکات امنیتی سعی کنید که از هک شدن اکانت اینستاگرام خود جلوگیری کنید. بهترین راه و قدم اول اینست که هیچوقت برای اکانت اینستاگرام خودتان و یا هر شبکه اجتماعی دیگیری که در ان عضو هستید رمز عبور ساده ای درنظر نگیرید. در قدم دوم تمام اطلاعات مورد نیاز درپروفایل و هرآنچه که تیم برنامه نویسی برنامه از شما درخواست کرده  را به طور دقیق و صحیح وارد کنید تا هم در صورت بروز مشکل راه های متعددی برای بازگردانی اکانت خود داشته باشید و هم اینکه شبکه هاب مجازی برای ورود مسیر طولانی تر طلب کنند و اینطوری راه برای هکرها سختر باشد. برای مثال اکانت اینستاگرام خود را حتما به فیسبوک وصل کنید یا شماره تلفن و ایمیلی صحیح و در دسترسی را برای آن ثبت نماید.

یکی دیگر از مهمترین قابلیت هایی که میتواند بشدت در بالا بردن امنیت پیج شما موثر باشد و از هک شدن پیج اینستاگرام و یا هر اکانت دیگری در شبکه های اجتماعی جلوگیری کند فعال سازی قابلیت تائید دو مرحله ایست. هرچند که تمام برنامه ها دارای چنین قابلیتی نیستند اما آن هایی که مجهز به این برنامه هستند را حتما چک کنید که چنین قابلیتی را در آنها فعال کرده باشید.برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله چگونه از هک اینستاگرام جلوگیری کنیم رفته و با روش های مختلف جلوگیری از هک اکانتتان آگاه شوید

 

جمع‌بندی

همانطور که سر تیتر  مقاله پیداست در این بخش به آموزش روش های بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام توسط افراد سودجو و هکرها پرداختیم. در بخش اول راهایی که ساده تر بنظر میرسند ضمن توصیه اینکه بهتر است با افراد آشنا به کار و باتجربه در این زمینه مشورت کنید و در بخش دوم راه هایی در صورت پاک شدن و یا غیر فعال شدن اکانت اینستاگرام شما وجود دارد که آنه م در نهایت به دلیلی نبود راه مفید و پاک شدن تمام اطلاعات شما در اینستاگرام مشورت با افراد خبره در این زمینه برای یافتن کورسویی از امید برای بازگردانی پیج و اطلاعات شماست.درنهایت مقاله را با توصیه هایی در جهت بالا بردن امنیت اکانت هایتان در تمام شبکه های اجتماعی به طرق مختلف و یاد آوری شعار پیشگیری بهتر از درمان است و همچنین معرفی یکی از راه های تقریبا تضمکینی برای دفاع از حریم شخصی شما و اکانت های ساخته شدتان در شبکه های اجتماعی به نام تائید هویت دومرحله ای به پایان بردیم. باشد که این مقاله برای شما مخاطبین عزیز موبویار مثمر ثمر واقع شده باشد.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری