نویسنده: مصطفی حافظی

اندروید

این روزها با رشد آپارتمان نشینی و محدودیت فضا، کودکان مجبورند همه ی انرژی خود را درون خانه تخلیه کنند. گاهی جنب و جوش زیاد آن ها اهالی خانه را کلافه کرده و صدای همسایه ها را هم در می آورد. اکثر والدین راهکارهایی برای حل این مشکلات دارند. برخی از روش های خشونت آمیز استفاده میکنند و برخی نیز سعی می کنند کودکان را به نحوی مشغول کارهای کم سروصدا تر کنند. اما در این بین شاید استفاده از تلفن همراه نادیده گرفته شده باشد. چند اپلیکیشن و بازی میتواند کودکانتان را جادو کند. در ادامه ی این مقاله به بررسی بازی های جذاب مخصوص کودکان می پردازیم.

بازی های جذاب مخصوص کودکان

1- بازی LEGO® DUPLO® Train

کودکان عاشق ساخت و ساز بناهای مختلف هستند و این بازی میتواند برای آنها بسیار هیجان انگیز باشد. این بازی که با رابط کاربری بسیار شاد و رنگارنگ تولید شده، محیط بسیار لذت بخشی را برای کودکان ایجاد می کند. اساس بازی به این شکل است که باید بناهایی سر راه قطاردر حال عبور ساخته شود. مراحل این بازی خیلی سخت نیستند و کودک می تواند با کمی تمرکز به راحتی از پس آنها بر بیاید.

لگو از جمله بازی های جذاب مخصوص کودکان

 

2- بازی Storybook Rhymes

گاهی فراگیری فنون مختل در قالب سرگرمی می تواند برای فرزندان بسیار لذت بخش باشد. مسائل و فنونی مثل قوانین زندگی، شیوه برخورد با بزرگسالان، زبان انگلیسی و یا ورزش های مختلف می تواند در قالب بازی ها و سرگرمی هایی به کودک یاد داده شود. Storybook Rhymesیکی از بازی های جذاب مخصوص کودکان است که با استفاده از با استفاده از موسیقی شاد و کودکانه و رنگ های جذاب و داستانی دلنشین واژگان زبان انگلیسی را به آن ها یاد می دهد. با این بازی کودکان هم سرگرم می شوند و هم مدام در حال یادگیری زبان جدید هستند.

Storybook Rhymes

 

3- بازی Endless Alphabet

در جهان امروز، تسلط به زبان های مختلف به ویژه انگلیسی می تواند عامل اصلی موفقیت افراد باشد. زبان انگلیسی در زندگی فردی خیلی از ماها تاثیر بسزایی دارد و چیزی از آن ندانیم با مشکلات عدیده ای مواجه خواهیم شد. بهترین زمان برای یادگیری زبان، دوران کودکی می باشد. در این دوران پر انرژی و جذاب، کودکان می توانند در کنار بازی های کودکانه، آرام آرام با لغات انگلیسی آشنا شده و به فراگیری این زبان بپردازند. ضمن اینکه آموزش با شیوه های جذاب از کودکی می تواند آنها را نسبت به فراگیری جدی تر آن در آینده علاقه مند تر کند. اپلیکیشن Endless Alphabetیا الفبای بی انتها، با پازل ها و معما های متنوع کودکان را در محیطی دلنشین با واژگان جدید آشنا می سازد.

Endless Alphabet

 

4- بازی Magic Belles: Magic Music

Magic Bellesبا استفاده از طراحی شاد و رنگارنگ و 6 فرشته با ظاهر دخترانه، محیطی بسیار جذاب را برای کودکان و به ویژه دختران ایجاد نموده است. توصیه می کنیم با نصب و ارائه ی این بازی به پسر ها آن ها را آشفته  ناراحت نکنید! این بازی مجموعه ای از بازی های کوچک و معما هاست که با رابط کاربری جذاب و دل نشین ارائه شده اند. موسیقی های آن هم در کنار تمامی موارد دیگر تاثیر بسیاری در جلب نظر دختر بچه های کم سن و سال در هنگام بازی با موبایل دارد.

Magic Belles: Magic Music

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری