نویسنده: رزا عابدی

راز موفقیت

حتما تا به حال اسم قانون جذب را بار ها شنیده اید. قانونی که معروف شده در صورتیکه که آن راباور کنید و طبق دستوراتش پیش بروید یقیننا آنچه را که در طلبش هستید به شما میدهد. بهترین کتاب های قانون جذب به شما کمک میکند تا بهتر و راحتر به این باور برسید.چند سالی هست که نام قانون جذب بر زبان ها افتاده ابتدا به عنوان رازی سری که در طول سالیان دراز تنها در میان قشر خاصی از جامعه سینه سینه میشد نقل شد و بعد ها رفته  رفته انواع سمینارها ، کتاب ها و مقالات راجع به آن منتشر شد. 

معرفی بهترین کتاب های قانون جذب/ قانون جذب وجود دارد؟

نمیتوانیم منکر تاثیر و قدرتمندی ذهن و قدرت تلقین در خودمان بشویم بنابراین این قانون حقیقت دارد! اما زیادند کسانی که معمولا گله دارند چرا آنطور که باید و شاید این قانون برایشان جوابگو نبوده است. همانطور که ابتدای مقاله اشاره شد هر قانونی رسالتی را برعهده دارد و در ازای چیزی که به شما میبخشد خواسته ای نیز دارد. در قانون جذب شما برای جواب گیری باید این قانون را باور کنید! باید باور کنید میتوانید با دستان خالی فردی ثروتمند باشید! باید باور کنید تها چیزی که برای موفقیت احتیاج دارید انگیزه و طلب کردن است. خب یقیننا این موضوع مانند کتاب قصه های کودکی هایمان میماند مانند غول چراغ جادو که میتوانست سه تا از بزرگترین آرزوهایمان را برآورده کند با این تفاوت که در اینجا ما هیچ محدودیتی نداریم و میتوانیم میلیون ها آرزو داشته باشیم! خب تا به همینجا باور کردن و اطمینا نبه این قانون کاری عبثو بیهوده بنظر میرسد. خیلی از شما شاید تصور کنیم که مانند کودکی هایمان بازیچه بری تبلیغات و داستان  ها تلوزیونی شده ایم!

لیستی از بهترین کتاب های قانون جذب به شما میگویند که اینطور نیست! این قانون تنها یک سرگرمی برای ساختن یک مجموعه تلوزیونی نیست! در انواع این کتاب ها دانشمندان، پزشکان و انواع روانشناسان مطرح جهان و حتی کسانی که تنها در زمینه های مادی موفق هستند و دستی در نگارش ندارند برای شما تضمین کرده اند که شما در صورت باور واقعا به این خواسته خود میرسید! اما رسیدن به این میزان از باور و اعتماد یقیننا کاری آسانی نخواهد بود. خصوص در دنیای امروز که پول درآوردن و زنگی آسوده سختر از هرکاری دیگر شده است. بنابراین آنچه شما نیاز دارید لیستی از بهترین کتاب های قانون جذب است که بتواند این باور را در شما تقویت کند.

اگر احساس کردید که قدرت رویارویی با مشکلات را ندارید، اعتماد به نفستان پایین آمده و یا به اصطلاح از زمین و زمان برایتان بد میبارد تنها و فقط کافیست که نگرش خود را تغییر بدهید! به همین سادگیدر هرزمانی که احسس کردید قدرت مقابله با چالش های زندگی را ندارید میتوانید یکی از کتا بهای این لیست را انتخاب کرده و مطالعه کنید. آنگاه میتوانید به عمق صحت این موضوع و تاثیر گذاری قانون جذب پی ببرید.در ادامه ما قصد داریم کتاب هایی را به شما معرفی کنیم که همگی میتوانند بهترین راهنمای شما در جهت داشتن اعتماد به نفس بالا و حفظ عزت نفستان باشند.

 قانون جذب، چگونه باعث تحول در زندگی شما می شود.

شاید بد نباشد در همین ابتدای مقاله یاو آور شویم که بسیاری از کتاب های موفقی که در زمینه قانون جذب منتشر شده اند تعریف وقایع و تجربه های شخصی خود نویسندگانشان هستند بنابراین همین میتواند استدلال محکمی برای وجودیت قانون جذب باشد. خیلی ها ی بوده اند که در این مسیر به موفقیت رسیده اند و توانسته به اهدافشان برسند.اهداف در این قانون هیچ محدودیتی ندارد و شما میتوانید در هر زمینه ای هر آرزویی دارید درخواست کنید. خواسته های مادی، معنوی در باب سلامتی و یاموفقیت و بالاتر رفتن شان اجتماعی... بخشی از متن کتاب قانون جذب چگونه باعث تحول در زندگی شما می شود :

“”یادتان باشد هر احساس منفی ، نفرت یا کینه ، همان ها را به سمتتان جذب می کند.

احساس عشق و محبت ، عشق را به سمتتان جذب می کند.

هر احساسی که به دیگران دارید ، همان را به سمت خود جذب می کنید.”

خب حالا اگر راجع به وجودیت قانون جذب به اطمینان رسیده اید و قصد دارید راه های فراگیری و استفاده از این قانون را یاد بگیرید در ادامه مقاله معرفی بهترین کتاب های قانون جذب با ما همراه باشید تا بهترین های این عرصه را به شما معرفی کنیم.

کلید کاربردی قانون جذب

بهترین کتاب های قانون جذب

 

نویسنده: جک کنفیلد

مترجم: نفیسه معتکف

تعداد صفحات: ۱۶۴

ناشر: درسا

این کتاب از آن دسته کتاب هایی که با نثری روان و دلنشین میتوانید تاثیرگذاری عمیقی روی شما داشته باشد. در ین کتاب شما درگیر واژهای غریب و نا آشنا و یا راهکار هیا عجیب و غریب نخواهید بود. نویسنده این کتاب از شاگردان موفق  کلمنت استون بوده است که تمام مفاهیم قانون جذب را به درستی ازاستاد خود فراگرفته است و  یکی از میلیونر های خود ساخته است. جک کنفیلد برای اولین بار توسطه معروفیت کتابش به نام سوپ جوجه برای روح به شهرت رسید.اگرتصمیم به خواندن این کتاب گرفته اید میتوان گفت شما برای ایجاد تحولی شگرف در شخصیت خود آماده هستید و میتوانید قدم های بزرگی به سمت موفقیت بردارید.

قسمتی از متن کتاب : ” افکار تو قدرتمند هستند. آن ها واقعی و سنجیده هستند. تک تک افکاری که داری ، بیان آرزوهای تو به کائنات است. هر فکری که تو داری ، تغییری فیزیولوژیکی در بدنت به وجود می آورد”

کلید گمشده ، جذب خواسته ها

بهترین کتاب های قانون جذب

کتاب قانون جذب کلید گمشده ، جذب خواسته ها

نویسنده: جو ویتال

مترجم: فریده همتی

تعداد صفحات: ۲۴۰

انتشارات: لیوسا

این کتاب کتابیست بسیار زیبا است میتواند حقایق زندگی را به تفسیری ساده برایتان  بازگو کند. البته توصیه میشود در صورتیکه خواستار گسترش آگاهی هایتان در زمینه قانون جذب هستید، خواندن معجزات واقعی قانون جذب در این کتاب را از دست ندهید. مطالب کتاب در واقع همگی برگرفته از درونیات همه انسان هاست که در تمامی آنها مشترک است بنابراین این کتاب مفاهیمی ملموس و قابل درک برایمان خواهد داشت. 

بخشی از متن کتاب : آن قدر وقتتان را صرف اصلاح خود کنید که برای انتقاد کردن از دیگران وقت نداشته باشید.  همواره تصور کنید که تمام جهان با شما در صلح است ، مشروط بر آنکه همان بهترینی باشید که در وجودتان هست ”

 قانون جذب در روابط

نویسنده: مایکل لوسیر

مترجم: فریده همتی

تعداد صفحات: ۱۸۶

انتشارات: درسا

کتاب معرفی شده یکی از بهترین کتاب های این زمینه است که اطلاعاتی کاربردی برای هرچه بهتر شدن روابط و سالم تر شدن رابطه ها در ان به تحریر در آمده است.بخشی مختصر از متن کتاب : ” تضاد و اختلاف نظر در همه جا و بین همه ی افراد وجود دارد. گاهی فقط تغییر چند کلمه می تواند همه چیز را دگرگون کند ، گاهی همان دگرگونی به بیش از چند لغت نیاز دارد ، به یاد داشته باشید که نتایج با شما سخن خواهند گفت ”

انسان در جست و جوی معنا

بهترین کتاب های قانون جذب

/ انسان در جست و جوی معنا

نویسنده: ویکتور فرانکل

مترجم: دکتر نهضت صالحیان

انتشارات: درسا

تعداد صفحات :۲۵۵

ویکتور فرانکل روان پزشک ، نویسنده ی کتاب انسان در جستجوی معنا ، ، بخش هایی از داستان واقعی زندگی خودش را به قلم تحریر درآورده است. زندگی پر زحمت و رنجی که بدنبال آن پدر ، مادر ، برادر و همسر خود را در اردوگاه ها و کوره های آدم سوزی از دست داده است. این کتاب در واقع منبعی از انرژی و امید است که بما یاد میدهد چگونه حتی با وقوع بدترین اتفاقات زندگی دوباره سرپا بایستیم.

بخشی از متن کتاب : ” بشر در شرایطی که خلا کامل را تجربه می کند و نمی تواند نیازهای درونی اش را به شکل عملی مثبت ابراز نماید تنها کاری که از او بر می آید این است که در حالی که رنج هایش را به شیوه ای راستین و شرافتمندانه تحمل می کند می تواند از راه اندیشیدن به معشوق و تجسم خاطرات عاشقانه ای که از کنارمعشوق بودن، دارد خودش را خشنود گرداند”

بخواهید تا به شما داده شود

بهترین کتاب های قانون جذب

 بهترین کتاب های قانون جذب/بخواهید تا به شما داده شود

نویسنده: استر هیکس

مترجم: شهکام جولایی

انتشارات: جویا

تعداد صفحات: ۲۷۲

یکی از آثار برجسته ی استرهیکس در زمینه ی آموزش قانون جذب همین کتاب است. این کتاب مجموعه ای از روش های یادگیری قانون جذب و رسیدن به باور قلبی به توانایی ها ما در زمینه پذیرش این قانون بخشنده است در این کتاب به انواع روش های مختلف قوانین دستیابی به بااین کتاب به انواع روش های یادگیری قانون جذب برای دستیابی به موفقیت در زمینه های مختلف زندگی پرداخته است . شما در این کتاب با فراگیری ۲۲ روش کاربردی که با نگارشی روان به تحریر درآمده است یاد میگیرد که در زندگی تابع قوانین باشید.تمام مواردیکه که درجهان هستی وجود دارند اعم از امور مالی ، سلامتی و انواع روابط  تما ماین موارد حق و حقوقی هستند که همه قادرند از بهترین شکل آن بهرمند باشند اما به شرطی که بخواهند و افکارشان را مملو از خوبی ها کنند.در قسمتی  ازاین کتاب میخوانیم : ” از شما می خواهیم در طی این روزگاری که گذرانده اید هر اندیشه ای را که مانع از شادی و قدرت شما بوده فراموش کنید و می خواهیم به شما کمک کنیم تا آن دانش نیرومندی را که درون هر یک از شما خفته را از نو بیدار کنیم ”

سارا اسرار قانون جذب را یاد می گیرد.

بهترین کتاب های قانون جذب

بهترین کتاب های قانون جذب /سارا اسرار قانون جذب را یاد می گیرد

نویسنده: استر هیکس

مترجم: ارغوان جولایی

انتشارات: جویا

تعداد صفحات: ۱۴۴

قدم بعدی پس از درک مفاهیم قانون جذب و باور به آن ها حفظ احساس خوب درون شماست. برای این امر کتاب “سارا اسرار قانون جذب را یاد می گیرد” را پیشنهاد میکنیم. شما در این کتاب یاد میگیرید که چطورمشکلات و ناملایمات زندگی تان را مدیریت کرده و اجازه ندهید استرس و اضطراب شما را در بربگیرد. استر هیکس در این کتاب به معرفی قوانین قانون جذب میپردازد.

قسمتی از متن کتاب : ” سارا که در بستر گرمش خوابیده بود اخم کرد ، از این که می دید صبح به این زودی بیدار شده ناراحت بود ، بیرون هنوز تاریک بود اما می دانست که وقت بیدار شدن است ، با خود فکر کرد از این روزهای کوتاه زمستانی بدم می آید دلم می خواست می توانستم دراز بکشم تا خورشید درآید … ”

تو همانی که می اندیشی

بهترین کتاب های قانون جذب

 بهترین کتاب های قانون جذب/ تو همانی که می اندیشی

نویسنده: جیمز آلن

مترجم: گیتی خوشدل

انتشارات: کیاراد

تعداد صفحات: ۶۴

این کتاب را به قطع یقینین میتوان یکی از شاهکار های تاریخ نگارشی برشمرد. این اثر به نویسندگی جیمز الن در سراسر دنیا از شهرتی بی مثال برخوردار است. از نقاط قوت این کتاب میتوان زبان ساده و روان نویسنده برای توضیح وقایع را نام برد. همین موضوع باعث شده تا این کتاب همیشه حمایت های بی بدیل مردمی را در پی داشته باشد و جزو پرفروشترین ها باشد.بخشی از کتاب بدین شرح است:  ” همان طور که گیاه از دانه بر می آید و بدون آن وجودی ندارد ، تک تک اعمال انسان نیز از بذرهای نهفته ی فکر نشات می گیرند و در غیاب آن ها امکان ظهور ندارند. این تعریف در مورد اعمالی که ” فی البداهه” و ” غیر عمدی ” هستند ، در مقابل اعمالی که با اختیار کامل انجام می شوند ، به کار می رود ”

 کتاب قانون جذب راز

بهترین کتاب های قانون جذب

بهترین کتاب های قانون جذب

نویسنده: راندا برن

مترجم: نفیسه معتکف

انتشارات :منشاء دانش

تعداد صفحات :۲۰۸

و اما نویسنده کتاب اصلی یعنی همان راز ، راندا برن نویسنده ی فیلم نامه نویس استرالیایی است، که برخی آثار موفق این نویسنده راز شکرگذاری ، قهرمان ، کتاب قانون جذب هستند. کتاب راز به ۴۴ زبان زنده ی دنیا ترجمه شده است.  این کتاب مجموعه ای گرد آوری شده از انواع سخنان و آموزش های اساتید برجسته جهان در بابا قانون جذب است که همگی در یککتاب گرد آوری شده است.

در بخش از این کتاب میخوانیم ” آیا تا به حال اتفاق افتاده است که شروع به فکر کردن در مورد موضوع ناخوشایندی کنید و با ادامه افکار متوجه شوید که آن موضوع بدتر و ناراحت کننده تر به نظر می رسد؟ این به دلیل آن است که قانون جذب بلافاصله افکار بیشتری از همان جنس را به سمت ذهن شما می کشاند و در مدت کمی آن قدر اندیشه های غمگین از جنس همان فکر اولیه به سمت شما می آید ”

مبانی موفقیت

بهترین کتاب های قانون جذب / کتاب قانون جذب مبانی موفقیت

نویسنده: جک کنفیلد

مترجم: گیتی شهیدی

انتشارات: نسل نواندیش

تعداد صفحات: ۶۵۶

این کتاب یکی از گتب ارزشمند در تاریخ جها ناست که تا مدتها میتوان به آن اقتدا کرد. نویسنده سعی داشته تا در این کتاب تمام روش های دست یابی به موفقیت در جهت رسیدن به خودشکوفایی را بیان کند. این کتاب مجموعه ای جامع از قوانین و اصول قوانین اجذب از پایه و تا اجراست. پس از مطالعه این کتاب میتوانید به راحتی از مبانی قانون جذب در راستای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید. این کتاب بما کمک میکنددر طول زندگیمان موفق و از همه مهمتر خوشحال و شکر گذار باشیم. بخشی از متن کتاب : ” هیچ چیز را باور نکنید ، مهم نیست آن را کجا می خوانید یا چه کسی آن را گفته است ، حتی اگر من آن را گفته باشم ، مگر این که با منطق و احساس معمول شما مطابقت داشته باشد ، صد بار گوش دهید ، هزار بار درباره اش فکر کنید ، یک بار حرف بزنید ”

و در بخش پایانی مقاله بهترین کتاب های قانون جذب باید بگوئم که هیچ چیز در این دنیا به اندازه وجودیت شما قدرتمند نیست. نباید از خاطر ببرد که ذهن توانگری دارید. دهنی که قادر است تما مموانع را به بهترین شکل ممکن از سرراه بردارد. گاهی در زندگی پیش می آید که امیدمان را ازدست میدهیم و یا صحبت کردن از آمال و آرزوهایمان برای دیگران باعث میشود آنها بلند پرواز خطاب کنند همین باعث کشتن انگیزه و شوق در ما خواهد شد. در انتها به شما توصیه میکنیم که در چنین مواقعی بهترین دوس و یاور شما کتاب هایی هستند که سرشار از انرژی و حس مثبت باشند. وقتی ما خودمان را شاد و سرحال نگاه داریم یقیننا دنیای پیرامون ما شاد و سالم خواهد بود. رسیدن به خواست هایتان اصلا راه سختی ندارد.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری