نویسنده: رزا عابدی

مهارت های ارتباطی

زنان لطیفترین و در عین حال پیچیده ترین آفرینش خداوند هستند. زندگی بدون وجود آنها بدون وجود ریز بینی ها و احساس های لطیفشان، بدون نگرانی ها و دلواپسی های مادرنشان و بدون آغوش امن و گرم آنها یقیننا جهنمی بیش نخواهد بود. 

تسخیر قلب زنان با چند جمله ساده

تسخیر قلب زنان آنان

تسخیر قلب زنان 

وجود مرد و زن درست همانطور که خداوند یکتا مقرر کرده است مکملی برای وجودیت یکدیگراست درست مانند قفل و کلیدی که بدون هم هیچکدام کارایی نخواهند داشت. زنان همانطور که سرشار از عواطف و احساسات لطیف زنانه هستند گاه با یک ناملایمتی و یا یک حرکت نادانسته ممکن است تبدیل به آتشفشان های فعالی شوند که در کسری از ثانیه قادر هستند تمام وجودیت مردان را درخود بسوزانند. معمولا در عام اینطور جا افتاده که مردان از قوای بیشتری برخوردار هستند در صورتیکه طبق تحقیقات انجام شده ابدا اینطور نیست. ظرفیت تحمل درد ، اختلالات درونی و فکری و هر آنچیزی که شما فکرش را بکنید در زنان بیشتر است اما این موجودات به ظاهر قوی که ممکن است در برابر سخترین ناملایمتی و فشارها و حتی دردهای جسمانی خم به ابرو نیاورند به ناگاه با یک حرف ساده چنان در هم میشکند که جمع آوری خرده ریزهای وجودشان در طی یک عمر هم میسر نخواهد بود. شاید به همین خاطر است که به آنها لقب پیچیده ترین موجود خلقت آفرینش داده شده است. این میان زیادند مردانی که با راه و روش های صحیح میتوانند قلب زن زندگیشان را تسخیر کنند وبرای یک عمر در زیر سایه امنیت و محبت او آسوده باشند و مردانی هم هستند که متاسفانه نادانسته و یا دانسته آتشفشان پنها ندرون زن را بیدار کرده و هم او و هم خودشان را در آتش نفرت میسوزانند. پس بهتر نیست که قبل از هرچیز با یادگیری فنون تسخیر قلب زنان آنها را مطیع خود گردانیم؟ تا هم خودما ندر ارامش باشیم و هم شریک زندگیمان؟

تسخیر قلب زنان آنان

مطیع کردن زن به آن معنای سنتی و توهین آمیز تحت خدمت گرفتن وجود کامل او نیست. یک زن برای خودش فرانروایی گسترده ای دارد که تا خودش زمام امورش را به شما ندهد هیچ بنده ای نمیتواند افسار زندگیش را از او بگیرد! مطیع کردن زن تنها با تسخیر قلب او ممکن میشود. تنها در اینصورت که شما میتوانید در کمال آرامش از او بخواهید و او با آغوش باز در تمام تصمیم گیری و سلایقش شما را شریک کند.

هرچند که خصیصه های اخلاقی هر فرد مختص به خود اوست و میتواند متفاوت باشد اما چیزی که ما در این مقاله به آن میپردازیم برخی خصایص مشترک میان زنان است. 

زنان قبل از آنکه قادر به برقراری روابط جسمانی باشند ، به احساس عشق ، نوازش و ملاطفت نیاز دارند.  ممکن است همه ما از جملاتی عاشقانه و منعطفی برای نشان دادن عمق احساساتتمان ستفاده کرده باشیم اما بسیرای از این جملات هیچ خلاقیتی ندارند و بسیار کلیشه ای و تکراری شده اند. استفاده از این باب جملات نه تنها تاثیرات مثبتی که مادر ذهن داریم را نخواهد گذاشت بلکه ممکن است روح لطیف زن را بیازارد که برای او وقتی در نظر نگرفته اید و تنها به جملاتی معمول و گاها از سرباز کن اکتفا کرده اید.همه ما جملات عاشقانه ای را برای نشان دادن عشق و علاقه خود به همسرمان به کار می بریم اما برخی از مواقع این جمله ها بسیار قدیمی و کلیشه ای هستند و تاثیری بر روی همسر ندارند. این موضوع میتواند کدورت ها را دریمان مردان و زنان بسیار افزایش دهد چرا که مردان گمان میبرند از نهایت احساس خودشان استفاده کرده اند و انتظار ملاطفت دارند درصورتی که خیلی وقتها این سخنان همانطور که گفتیم نتیجه ای عکس خواهد داشت. مردان که سردرگم شده اند و نمیدانند که کجای کار را اشتباه کرده اند فکر میکنند که اصلا نباید ازاین کلمات استفاده میکردم و هما نبهتر که بدون جملات عاشقانه سپری کنیم و زنان مغموم و دلشکسته ازاین پارتنر زندگیشان به آنها توجهی ندارد تمام سایبان مهرو علاقشان را از بام زندگی جمع میکنند.

تسخیر قلب زنان

تسخیر قلب زنان با جملات عاشقانه

بنابراین برآنشدیم تا در این بخش ازمجموعه مقالات موبویار به بررسی چند راهکار جهت تسخیر قلب زنان بپردازیم. اگر از آن دسته مردانی هستید که نمیدانید برای جلب نظر و علاقه همسرتا نچه باید بکیند با ما همراه باشید.ما به شما روش هایی را معرفی میکنیم که توسط آنها میتوانید تبدیل به جذابترین مرد دنیا شوید!

تو من را مجذوب خودت میکنی!

در واقع این تحسین یکی از موثرترین و خوشایند ترین تحسین هاییست که یک زن میتوانداز پارتنر زندگیش بشنود تمام حواس خانم ها معطوف به این است که در نظر پارتنرشان بینظیر باشند شما میتوانید این احساس امنیت را با گفت ناین جمله به او بدهید. زمانی که لباس زیبایی به نت کرده، موهایش اراسته است و یا هر تغیر که برای شم اآن را انجام داده را دیدید بی تفاوت نباشید و نسبت به آن ابراز محبت کنید. در این صورت خانم شما همیشه برای شما آراسته و مرتب خواهد بو. خانم ها هرگز دوست ندارند که نظر مثبت پارتنرشان را ازدست بدهند بنابراین از هر روشی استفاده میکنند تا همچنا ندر نظر آنها اله زیبایی باقی بمانند و این میتواند خوشبختی محض برای شما باشد! میتوانید از جملاتی مانند اینکه تو بینظیر هستی، تو واقعا مرا مجذوب خودت میکنی، زمانی که اینطور نگاهم میکنی مرا سحر میکنی، خیلی تحریم برانگیزی و یا جملاتی از این قبیل جهت تسخیر قلب زنان استفاده کنید.

تو شیرین تری دختری هستی که تابحال دیدم

این جمله را در زمان های مناسب و با لحن خاصی به همسرتان بگویید تا او احساس خاص بودن نماید و اثرگذار باشد . برای تشویق همسرتان در کاری که خوب انجام داده است به او بگویید که تو شیرین تری دختری هستی که تابحال دیدم .

تسخیر قلب زنان با جملات عاشقانه

 جملات تسخیر کننده قلب زن 

تو واقعاً ایده آلی!

زمانی که کاری برای شما انجام میدهند و یا در مناسبتی خاص لباس و خاصی میپوشند و یا شرایط خاصی برایتان فراهم میکنند حتما شگفت زدگی خود را نشا ندهید. حتی اگر آنقدرها تحت تاثیر قرار نگرفته اید باز هم نباید ظاهری بیتفاوت به خود بگیرید اینکار پارتنر شما را برای انجام کارهای مهیج ، سوپرایزها و یا فراهم کردن شرایط خاص برای شما دلسرد میکند. شما باید به او بفهمانید که متوجه تمام تغییرات او هستید و برایش وقت میگذارید جملاتی مانند اینکه واو تو همیشه مرا سوپرایز میکنی، تو همیشه مرا شگفت زده میکنی یا خدای من ، تو ایده آل ترین زنی هستی که دیده ام میتواند تاثیرات مثبت خارج از تصوری را برایتان رقم بزند! فکر میکنم هیچ چیز در دنیا نیست که اینقدر راحت و ارزان بدست بیاید که قلب زنان با گفتن این جملات در انحصار شما قرار میگیرد.برای مناسبت های خاص برای آنکه بفهمد کاری که انجام داده است تاثیر پررنگی روی شما داشته با تعجب به او بگویید «خدای من، تو واقعاً ایده آلی، هیچ چیز کم نداری!» به کار بردن این جمله نشان دهنده این است که شما راه تحسین کردن یک زن را خوب بلدید.

تسخیر قلب زنان با جملات عاشقانه

از تو خواهش میکنم اینقدر دوست داشتنی نباشی!

اینکه تو شخصیتی دوست داشتنی داری یا برای من دوست داشتنی هستی جملاتی هستند که شاید بارها آنها را استفاده کرده اید و البته نه شما بلکه در تمام دنیا استفاده میشوند. بدیهیست چیزیکه زیاد شنیده شده باشد اثربخشی خود را به مرور از دست میدهد و آنطور که باید تاثیرگذاری نخواهد داشت.در ابراز احساسات کردن هایتان خلاق باشید. شما زمانی میتوانید مپراتوری ذهن زنان  را تسخیر کنید و وجودتان را برای آنها خاص و منحصر به فرد کنید که از مسیری بروید که دیگران نرفته باشند، حرف هایی بزنید که دیگران نزده باشند و محبتی به او ابراز کنید که از فرد دیگری دریافت نکرده باشد.اینکار اصلا سخت نیست. میتواند مانند یک بازی مفرح باشد خصوصا زمانیکه شما با تاتثیرات مثبتی که در پارتنرتان نسبت به خودتان میبینید جایزه اتان را دریافت میکنید! به ابراز علاقه هایتان کمی بازیگوشی اضافه کنید مثلا همین جمله بالا فقط کافیست تا کمی جابجایی کلمات داشته باشد تا تبدیل به یکی از دلنشین ترین جملات عاشقانه شود مثلا : چه میشد اگر تو تا اینحد دلشنین نبودی؟

یا میشود لطفا اینقدر دوست داشتنی نباشی؟ سعی کنید این جملات را نه به صورت نمایشی بلکه از اعماق وجودتان بگویید در گفتنشان مانند خواندن روزنامه عمل نکنید! زنان  موجودات باهوشی هستند باید در عین شنیدن جملات از زبان شما از چشم هایتان هم همین حرف را بخوانند.

تسخیر قلب زنان با جملات عاشقانه

رازهایی برای تسخیر قلب زنان

تو چقدر زیبایی

اینکه همه زن ها دوست دارند ظاهرشان مورد تائید همسرشان باشد و توسط  آنها ستایش شود حتی اگر واقعا انقدرها هم زیبا نباشند،جز جدا نشدنی وجود زن هاست. این جمله میتواند به انها قدرتی فرای تصور اعطا کند به طوری که حتی اگر تم مدنیا مقابل آنها بایستند و زشت بودنشان رای دهند آنها تنها صدای همرشان را میشنوند که از ظاهر آنها راضی است و این احساسی به خوبی تمام وسعت جهان به آنها میدهد تا تمام حسهای ناخوشانیندی که از دیگران گرفته اند را فراموش کنند. اما برعکس، تنها کافیست شما نسبت به ظاهر او بی علاقه باشید ، آن وقت است که حتی اگر تمام جهان زیباییش را تحسین کنند برایش جذابیتی نخواهد داشت. برای اینکه صداقت بیشتری در گفته هایتان به خرج بدهید بهتر است دلیلی برای ستایش او بیابید مثلااگر تغییر کرده است و یا در حالت خاصی است میتوانید ایپن جملات را به کار ببرید. مثلا وقتی که خواب هستی چقدر زیبا میشوی، تو در هنگام کار مانند الهه زیبایی میدرخشی. یا وقتی فلان لباس را میپوشی مانند فرشته ها میشوی. البته ناگفته نماند که اگر علاقمند هستید در موردی خاص همسرتا نرا مجاب کنید که مثلا لباس مورد علاقه شما را بپوشدو یا موهایش را آنطور که دوست دارید بیاراید هرگز از عبارتی مانند اینها که من دوست دارم این را بپوشی ، مدل موهای دیگر بتو نمی آید و مناسب تو نیست و جملاتی از این قبیل استفاده نکنید. شما با به کار بردن این جملات باز هم دارید اتفشان آنها را فعال میکنید! تنها کافیست بگوئید وقتی موهایت را به این شکل درست میکنی از همیشه زیباتری، یا وقتی ای لباس را میپوشی نمیتوانم از تو چشم بردارم!

تو باعث چند برابر شدن احساس مردانگی  در من میشوی.

درست همانطور گفتن جمله «تو به من احساس زن بودن می دهی» میتواند بهترین احساسات را به شما بدهد ، درست همنی تاثیر را روی زن ها هم میگذارد. به او بگوئید ه در کنارش احساس غرور دارید و مردانگی در شما چند برابر میشود. این احساس فوق العاده به او این اطمینان را میدهد که زن شما بودن را بسیرا خوب انجام داده است.  همچنین ترغیب میشود تا برای نگه داشتن این احساس در شما روزبه روز موفقتر باشد.

چقدر خوش شانس هستم که تو را دارم.

نشان دادن نهایت احساسات و دلباختگی شما را میتواند جمله ساده من چقدر خوشبخت هستم که تو را دارم ایفا کند! این جمله میتواند اسکار کاملترین جمله احساسی را به خوداختصاص دهد. شما ازا طریق این جمله کوتاه چندین مفهوم عاشقانه را به گوش همسرتان میرسانید. اول اینکه من از زندگی با تو و یا در کنار تو بودن احساس آرامش میکنم، دوم تو در نظر من زیبا و ایده آل هستی، هرگز با تو احساس کاستی نداشته ام و تو زن بودن را خوب بلد هستی. اگر می خواهید به همسرتان نشان دهید که چقدر عاشق و دلبسته او هستید و تا چه اندازه برایتان با ارزش است جمله تاثیر گذار چقدر خوش شانسم که تو در زندگیم هستی را استفاده کنید. اگرهمسرتان کار خوبی برایتان انجام داد و یا در جمع از شما تعریف کرد این تعریف و تحسین همان موقع به زبان بیاورید.

نمیتوانم به تو فکر نکنم!

معمولا همه ما جمله های تکراری همیشه به تو فکر میکنم و یا تو همیشه در قلب من هستی را شنیده ایم. اما این جملات باری کلیشه ای پیدا کرده اند و دیگر نمیتوانند اثرگذاری قبل را داشته باشند. پس کمی خلاق باشید! خصوصا در مکالمه های تلفنیتان در زمانی که از هم دورهستید. به جای به کار بردن جمله تکراری «دلم برات تنگ شده» شما می توانید جمله نمیتوانم لحظه ای از فکر تو بیرون بیایم و یا بتو فکر نکنم را بکار ببرید. همین یک جمله قلب او را هزاران بار به شوق شما به تپش درمیاورد. اضافه کردن و پر و بال دادن به این جمله به آن همان نسبت میتواند تاثیری گذاری آن را بیشتر کند به او بگویید «تو با من چکار کردی؟ نمیتوانم به تو فکر نکنم.»

تو من را دیوانه میکنی

استفاده از این عبارت میتواند به همسر شما نشان دهد که چقدر از کنار او بودن احساس سرزندگی و شادابی میکنید. احساس می کند که عشق او به شما انگیزه و قدرت فراوان میدهد. 

تو واقعا تحسین برانگیز هستی

این جمله میتوان شیرین ترین تحسینی باشد که برای همسرتان به کار میبرید. تو واقعاً تحسین برانگیزی ! برای گفتن این جمله تردید نکنید و خجالت نکشید. این جمله میتواند احساسی به مانند ملکه ها به همسرتان بدهد و به این ترتیب شما هم پادشاه فروانروایی منزلتان خواهید بود!

هیچکس نمیتواند به اندازه تو مرا خوشحال کند.

با این جمله به او میفهمانید از همه برای شما مهمتر است. این جمله یک تحسین بزرگ برای همسرتان به شما میرود چون حس رقابت بین تمام زن ها برقرار است و با این جمله همسرتان خودش را بالاتر از همه زن ها می بیند و می فهمد که بهترین انتخاب برای شماست.

دوستت دارم

تسخیر قلب زنان با جملات عاشقانه

کلمات میتوانند تاثیر فوق العاده ای روی خانم بگذارند و به این ترتیب زندگی بسیار شیرینتر و یا تلختر شود! بنابراین مراقب گفته های خود باشید! استفاده از عباراتی مانند دوستت دارم در صورتی که با یک عملکرد عاشقانه مانند دادن یک شاخه گل، یک هدیه بی مناسبت، پیامک های احوالپرسی طول همراه شود می تواند تاثیر گذاری دوچندان در زندگی شما داشته باشد.

هشدار!

فراموش نکنید که همه این عبارت زیبا وقتی تاثیرگذاری ای خود را حفظ میکنند که به صورت ناب و غیر تکراری باقی بمانند زیاد روی در استفاده از آن ها میتواند حتی شما را محکوم به عدم صداقت کند! مانند کسی که طوطی وار متنی را تکرار میکند در بهترین حالت این جملات مانند جملات دیگری که روزی بسیرا دل انگیز بوده اند اثربخشی خود را از دست میدهند بنابراین همیشه به دنبال زمان و مکان درست باشید.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری