نویسنده: رزا عابدی

اینستاگرام

احتمالا همه شما عزیزان با قابلیت جالب حالت روح در اپلیکیشن های دیگرآشنا شده اید اینبار برای شما آموزش حالت روح اینستاگرام را آماده کرده ایم. این قابلیت اولین بار توسط نسخه غیر رسمی از تلگرام منتشر شد و در روزهای نخست موفق شد نگاه خیلی ها را به خود جذب کند. موفقیت این قابلیت در نسخه های جانبی برنامه تلگرم خیل یاز مدیران شبکات دیگر را مایل به استفاده از این قابلیت کرد هرچند که خیلی از آنها در میان راه پشیمان شدند اما کاربران همچنان   در صفحه مدیریت دیگر اپلیکیشن ها درخواست اضافه کردن این قابلیت به  انواع شبکه های اجتماعی را داشتند هرچند که خیلی از شبکات به خاطر حفظ حریم و حق کاربران دیگر راضی به استفاده ازاین قابلیت در برنامه هایشان نشدند اما همواره هستند برنامه های جانبی دیگری که به موازات اپلیکیشن اصلی منتشر میشوند و دنبال کنندگان خاص خودشان را حتی گاها بیشتر از کاربران اصلی آن برنامه دارند.در همین اواخر هم زمزه اضافه شدن حالت روح اینستاگرام به گوش میرسید که خیلی از کاربران پر و پا قرص این شبکه اجتماعی را خوشحال کرد اما بازهم این تصمیم در نهایت به تصویب مدیران اینستاگرام نرسید و کاربران باز هم در استفاده از این قابلیت ناکام ماندند. ما این پیایان راه نبود، در ادامه با معرفی حالت روح اینستاگرام در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

آیا حالت روح اینستاگرام در نسخه رسمی آن وجود دارد؟

از سیر تا پیاز اینستاگرام

حالت روح اینستاگرام

همانطور که اشاره شده احتمالا همه شما با این قابلیت در برنامه های جانبی تلگرام آشنا شده اید. قابلیتی که به موجب ان شما قادر خواهید بود پیام های فرستندگان را بدون آنکه آنها متوجه شوند بخوانید. به تازگی اینستاگرام هم این قابلیت را به اپلیکیشن خود اضافه کرده است البته با استفاده از برنامه جانبی دیگری که از API اینستاگرام استفاده میکنند  میتوان از این قابلیت یعنی حالت روح اینستاگرام بهره برد. البته ناگفته نماند که این نسخه های رسمی نیستند و توسط شرکت اصلی اینستاگرام تائید نشده اند. 

اما همواره قابلیت های بیشتر و اضافه شدن امکانات کاربردی جالب در این گونه برنامه عامل موفقیت آنها در جلب نظر مخاطبان بوده است. 

نباید های اینستاگرامی که موجب کاهش فالوور های ما میشوند!

حالت روح اینستاگرام چیست؟

همانطور که میدانید درصورتی که شخصی به شما پیامی ارسال کرده باشد توسط اعلانی که در زیر پیام ارسال شده برای شما ثبت میشود خواننده میتواند از اینکه شما پیام را خوانده اید یا نه مطلع شود. هرچند در اینستاکرام خبری از تیک دوم و تیک آبی نیست اما همین اعلان میتواند به اندازه کافی گواهی بر خوانده شدن پیام ها باشد. حال اگر کسی بخواهد بدون آنکه شخص فرستنده مطلع شود اقدام به خواندن پیام هایش بکند این حالت روح اینستاگرام که البته عرض شد در نسخه اصلی موجود نیست، به کمک او خواهد آمد.

حالت روح اینستاگرام

 با استفاد هاز این قابلیت همچنین میتوانید بدون آنکه دیده بشوید در محیط دایرکت خود باشید؛ پیام هایتان را مشاهده کنید از استوری های دیدن کنید و همچنین پست های دیگران را نظاره کنید. 

نسخه غیر رسمی اینستاگرام / مینیستا

بالاتر هم خدمتتان گفته شده که مینیستا نسخه غیر رسمی  از اینستاگرام است و این بدی این برنامه به شمار می آید اما داشتن کاربرد ها و قابلیت های جذا بو بیشمارش سبب میشود تا خیلی به این که از نسخه رسمی استفاده نمیکنیم حساس نباشیم! 

با جستجو، دانلود و نصب این برنامه  و سپس لاگین کردن توسط اطلاعات ورودی اکانتتان مانند نام کاربری و رمز عبورقادر خواهید بود از قابلیتهای که در زیر بدان اشاره میکنیم استفاده بکنید :

  • استفاده از قابلیت حالت روح اینستاگرام در محیط چت دایرکت و استوری ها

  • استفاده از قابلیت محبوب آنفالو یاب

  • داشتن قابلیت دانلود عکس پروفایل افراد

  • امکان دانلود کردن استوری های بارگذاری شده در اینستاگرام دیگران

  • امکان دانلود کردن پست هایی که در غالب فیلم و عکس بارگذاری شده اند

  • قابلیت محبوب امکان جلو و عقب بردن فیلم های منتشر شده در استوری و پست ها

  • قابلیت جستجوی حرفه ای

  • دارای توانایی آنالیز و تحلیل پست دیگرن و خود شما

تصویری از محیط برنامه مینیستا

در صورتی که علاقمند به دانلود این برنامه هستید میتوانید توسط تایپ نام این برنامه در انواع فروشگاه های اپلیکیشن اقدام به نصب و بهرمندی از کاربردی ها و قابلیت های این برنامه بکنید. مینیستا برنامه ای کاملا ایرانیست و از همین رو کاربران آن هم اکثرا ایرانی ها هستند. کار کردن با این برنامه به علت داشتن زبا نپیش فرض فارسی اصلا کار سختی نیست. شما خیلی زود میتوانید به نحوه استفاده از این برنامه مسلط شوید اما آنکه نیاز میدانیم در آخر به شما یادآوری کنیم این است که اینستاگرام هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده از برنامه های جانبی و شرایط امنیتی آنها را بر عهده نمیگیرد همچنین این برنامه ها تحت پوشش و حمایت برنامه اصلی اینستاگرام نیستند با تمام داشته و قابلیت های جذابی که در برنامه های جانبی موجود است اما در نهایت خیلی از کاربران راضی نمیشوند امنیت خود را بااستفاده از چنین برنامه های به خظر بیاندازندو از پوشش حمایتی کمپانی اصلی خارج شوند. حتما در زمان استفاده با مشاوران خوب در این زمینه مشورت کنید و شرایط امنیتی برنامه را مورد سنجش قرار دهید.

با تشکر از همراهی شما

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری