نویسنده: مصطفی حافظی

ios

اخیرا عده ای از کاربران از خم شدن آیپد پرو 2018 خود حین حمل کردن در کوله ی خود و یا تحت اثر فشاری کوچک خبر می دادند. زک نیلسون، این ادعا ها را مورد آزمایش قرار داده است.

آیپد پرو 2018 تبلتی فوق العاده قدرتمند است که بر اساس نظر بسیاری از کارشناسان حوزه تکنولوژی با بیشتر گجت های موجود در بازار تقاوت دارد. اما گویا این دستگاه خیلی هم در مقابل فشار های خارجی مقاوم نیست.

کاربران این تبلت، هزینه ی زیادی برای خریداری آن پرداخت کرده اند و نمیخواهند طراحی شیک و مدرن آن را زیر قاب ها و کاورهای ضخیم و سنگین پنهان کنند. با این حال تست مقاومتی که نیلسون روی محصول جدید اپل انجام داده نشان می دهد که اگر محافظی مناسب برایش پیدا نکنید ممکن است در اثر سقوط یا فشاری اندک از وسط تا شود!

مقاومت آیپد پرو 2018 در برابر خمش

یکی از تست هایی که زک انجام می دهد مقاومت در برابر خمش است که در این تست آیپد پرو 2018 تقریبا هیچ مقاومت به خصوصی از خود نشان نمی دهد. البته این موضوع فقط مختص تبلت نیست و قلم دیجیتال گران قیمت آن نیز به راحتی در مقابل فشار خارجی تسلیم می شود.

البته نباید این موضوع را از یاد ببریم که به طور کلی میزان مقاومت تبلت ها در برابر فشار خارجی به اندازه گوشی های هوشمند نیست و احتمالا نگرانی بابت تکرار قضایای رخ داده در زمان انتشار آیفون ۶ وجود نخواهد داشت.

آیپد پرو 2018

به هر حال مقاومت آیپد پرو بسیار کمتر از حد انتظار نشان می دهد و حتی کیبورد هوشمند فولیو نیز نتوانسته کمکی به این موضوع بکند. در کل توصیه ما به شما این است که در صورت خرید این گجت بهتر است کاوری مناسب برای آن تهیه کنید.

قسمت های دیگر تست زک نیز شمال مواردی مثل مقاومت در برابر خراشیده شدن و شعله ی مستقیم است که می توانید آن را در ویدیوی زیر مشاهده کنید:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

رضا سهیلی زاده | 1397/08/28

بازم اپل ترکوند بقیه شروع کردن واسش حاشیه درست کردن!

رضا سهیلی زاده | 1397/08/28

بازم اپل ترکوند بقیه شروع کردن واسش حاشیه درست کردن!

رزیتا | 1397/08/28

بابا شما با این قدرت هر گوشی یا تبلت دیگه ای رو فشار بدید تا میشه دیگه

مریم | 1397/08/28

بابا اخه چطوریییی دلتون میاد به تبلت به این قشنگی این کارو بکنییید؟؟؟!!!

اشتراک گذاری