نویسنده: ملینا شمس

اینستاگرام

یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی موجود در ایران و حتی در کل دنیا، اینستاگرام است که تعداد کاربران آن به 700 میلیون نفر می رسد. یکی از قابلیت‌های جذابی که در اینستاگرام ارائه شده، اینستاگرام استوریز (Instagram Stories) یا همان استوری های اینستاگرام می باشد. این قابلیت به قدری محبوب و مشهور شده که حالا کمتر کاربری است که آن را نشناسد. به گونه ای که کاربران، همواره با ورود به اینستاگرام، پیش از مشاهده ی پست ها، اول استوری های دوستان خود را مشاهده می کنند.

قابلیت استوری اینستاگرام، مانند بسیاری از ویژگی های دیگر، فقط در اپلیکیشن اختصاصی این شبکه اجتماعی در دسترس است و اگر از طریق مرورگرها به سایت اینستاگرام مراجعه کرده و از نسخه ی تحت وب آن اقدام به بازگشایی و گشت و گذار در اکانت خود کنید، نمی توانید استوری های دیگران را مشاهده نمایید.

با یک ترفند ساده استوری های ایسنتاگرام را از دید برخی از فالوورهایتان مخفی کنید!
 

 

استوری های اینستاگرام

مشاهده استوری های اینستاگرام با Chrome IG Story

البته راه حل هایی برای حل این مشکل ارائه شده اند که امروز می خواهیم به بهترین آن ها یعنی Chrome IG Storyاشاره کنیم. Chrome IG Storyدر واقع یک افزونه ی گوگل کروم است که با نصب آن می توانید به راحتی استوری های اینستاگرام را مشاهده و حتی ذخیره نمایید. با انجام این کار شما حتی در لیست بازدید های شخصی که استوری را منتشر کرده نیز قرار نمی گیرید.

ویدیوی زیر مراحل استفاده از این افزونه را به صورت گام به گام نمایش می دهد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری