اینستاگرام بهترین بستر برای کسب درآمد آنلاین بدون سرمایه

نویسنده: ملینا شمس

اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم با یکی از موضوعات داغ این روزهای فضای مجازی یعنی کسب و کار از طریق اینستاگرام با شما همراه باشیم. از میان شبکه های اجتماعی گوناگون، اینستاگرام در میان کاربران ایرانی طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. اگر تا به حال به فکر راه اندازی یک کسب و کار پردرآمد آنلاین افتاده اید ولی سرمایه کافی برای شروع ندارید، از اینستاگرام قافل نشوید. طی سال های اخیر بحث کسب درآمد از اینستاگرام به یک بحث داغ تبدیل شده است و افرادی هستند که مدعی اند کسب و کار میلیونی از طریق اینستاگرام داشته اند.

روش های گوناگونی برای کسب درآمد از این شبکه ی اجتماعی محبوب وجود دارد. ما در ادامه ی این مطلب می خواهیم شما را با چند راهکار کاربردی کسب درآمد از اینستاگرام آشنا کنیم. در گام اول می بایست این روش های مختلف را به 4 گروه اساسی تقسیم نماییم.

4 روش اساسی کسب درآمد از اینستاگرام

1- فروش مستقیم

حتما تا به حال دیده اید که بسیاری از تولید کنندگان، تصاویر مربوط به محصولاتشان را در رسانه ی اینستاگرام قرار می دهند تا آن ها را به فروش برسانند. این محصولات می تواند وسایل شخصی، تزیینی و یا مدیا باشد. آن ها با استفاده از این رسانه ی رایگان توانسته اند محصولات خودشان را به راحتی به مردم معرفی نمایند و بفروشند. روش فروش مستقیم محصولات از پربازده ترین روش های فروش و کسب درآمد از طریق اینستاگرام است.

این روش در میان کاربران ایرانی رواج بسیاری دارد و همچنین مشتریان پروپاقرص زیادی نیز برای این نوع محصولات وجود دارد. مواردی همچون کفش و لباس، از جمله پرطرفدارترین تولیدات موجود در اینستاگرام می باشد که فروش فوق العاده ی آن ها باعث شده تا بسیاری از کارآفرینان به فکر تبلیغ در این بستر بیفتند.

کسب درآمد از اینستاگرام

برای اینکه با تکنیک های حرفه ای فروش در اینستاگرام بیشتر آشنا شوید و 3 روش دیگر کسب درآمد از اینستاگرام را بشناسید کافیست شماره تلفن همراه خود را در محل نشان داده شده وارد نمایید. همچنین میتوانید از سایر ویدیو ها و مطالب آموزشی جذاب دیگر نیز بهره مند شوید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

یلدا فراهانی | 1397/09/15

خیلیا دارن از همین اینستا میلیونی پول در میارن. حیف که ما متوجه نبودیم

اشتراک گذاری