روش های مخفی کردن استوری اینستاگرام

نویسنده: موبویار

اینستاگرام

از میان شبکه های اجتماعی مختلف، اینستاگرام قابلیت ارسال استوری را به کاربران خود می دهد. هنگامی که پستی را از این طریق در اینستاگرام ارسال می کنید، همه ی فالوور هایتان قادر به مشاهده ی آن استوری هستند. اما اگر بنا به هر دلیلی تمایل نداشته باشید که فرد یا افراد خاصی استوری شما را مشاهده کنند، اینستاگرام این ابزار را برای شما فراهم کرده است. به دو روش می توان از قابلیت مخفی کردن استوری اینستاگرام استفاده نمود که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم.

مخفی کردن استوری اینستاگرام برای یک شخص خاص

این روش برای مخفی کردن استوری از یک شخص خاص کاربرد دارد. برای این کار شما باید به پروفایل مخاطب مد نظرتان بروید، سپس آیکن سه نقطه در گوشه بالای تصویر را لمس کنید

آیکن سه نقطه

 و از بین گزینه های موجود گزینه ی hide your story را انتخاب نمایید.

مخفی کردن استوری اینستاگرام

سپس پیامی برای شما ظاهر می شود که با زدن گزینه ی hide دیگر فرد مورد نظر قادر به دیدن استوری های شما نخواهد بود.

مخفی کردن استوری اینستاگرام برای تعداد زیادی از اشخاص

در این روش شما می توانید یک یا چند استوری خاص را از دید هر تعداد فالوور که دوست دارید مخفی کنید. انتخاب این اشخاص به راحتی و با سرعت انجام می گیرد و نیازی به صرف وقت زیاد برای یافتن فالوورهای مد نظرتان ندارید. این روش در بین کاربران اینستاگرام نسبت به روش اول پر کاربرد تر است. مزیت آن هم این است که شما می توانید فقط بخشی از استوری های خودتان را از فالوور های دلخواه مخفی کنید، اما در روش اول شخص مورد نظر دیگر قادر به دیدن هیچکدام از استوری های شما نخواهد بود. برای یادگیری این روش جالب مخفی کردن استوری اینستاگرام فقط کافیست شماره ی تلفن خود را وارد نمایید. همچنین می توانید روش mute کردن یک شخص خاص را فرا بگیرید تا استوری او را نبینید و از سایر ویدیوها و مطالب آموزشی دیگر نیز بهره مند شوید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

شقایق | 1398/06/12

آیا شخص مورد نظر متوجه میشود که ما استوری خود را هاید کردیم که او نبیند؟

admin | 1398/06/28

خیر در زمانی که پیام شما در حالت مخفی قرار بگیرد شخص اطلاعی پیدا نمیکند

اشتراک گذاری