نویسنده: مصطفی حافظی

اینستاگرام

در این مقاله نحوه ی غیر فعال کردن حساب اینستاگرام را با هم بررسی می کنیم. این کار باعث می شود دیگر کسی نتواند شما را مشاهده کند و نام شما را در جستجوها بیابد. همچنین دیگر کسی نمیتواند از نام کاربری شما برای ایجاد حساب جدیدش استفاده نماید و این نام برای شما محفوظ باقی خواهد ماند. از دیگر مزایای غیر فعال کردن حساب اینستاگرام این است که هیچ نیازی به بکاپ گیری از تصاویر و اطلاعات درون اکانت خود ندارید. زیرا این اطلاعات به صورت خصوصی ذخیره خواهند شد تا زمانی که دوباره برای ادامه کار به حساب خود بازگردید. البته نکته ی حائز اهمیت این است که شما نمی توانید کار غیر فعال کردن حساب اینستاگرام را درون اپلیکیشن آن انجام دهید.

مراحل غیر فعال کردن حساب اینستاگرام

1- به وبسایت اینستاگرام بروید. اگر شما در حال حاضر در حساب خود لاگین هستید، این کار شما را به صفحه ی خانه ی اینستاگرام شما خواهد برد. اما اگر لاگین نیستید، روی گزینه Log inدر پایین صفحه کلیک کنید، یوزرنیم و پسورد خود را وارد کرده و Loginرا بزنید.

غیر فعال کردن حساب اینستاگرام

2- روی آیکون پروفایل خود کلیک کنید. همانطور که در تصویر هم می بینید، این آیکون در بالا و سمت راست صفحه قرار دارد.

غیر فعال سازی حساب اینستاگرام

3- حال Edit Profileرا بزنید. این گزینه در سمت راست یوزرنیم تان و در بالای صفحه قرار دارد.

غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام

4- به سمت پایین اسکرول کرده و روی Temporarily disable my accountکلیک کنید. این لینک در سمت راست و پایین صفحه ی Edit Profileقرار دارد.

دی اکتیو حساب اینستاگرام

5- حال باید دلیل غیر فعال سازی حساب خود را به ایسنتاگرام اعلام کنید. برای این کار، روی باکس مورد نظر در سمت راست عبارت "Why are you disabling your account?" کلیک نمایید و یک دلیل را برای خود انتخاب کنید.

دی اکتیو اکانت ایسنتاگرام

6- در مرحله بعد باید رمز عبور اینستاگرام خود را وارد نمایید. مطابق شکل زیر این رمز را باید در بخشی پیام "To continue, please re-enter your password" نوشته شده وارد کنید.

غیر فعال کردن حساب اینستاگرام

7- سپس روی Temporarily Disable Accountبزنید. این دکمه در پایین صفحه قرار دارد.

غیر فعال کردن حساب اینستاگرام

8- حال یک پیام برای شما ظاهر می شود که باید گزینه ی OKرا انتخاب نمایید. با این کار حساب کاربری تان از تمامی محل هایی که لاگین کرده بودید لاگ اوت خواهد شد و کارتان به اتمام می رسد.

نحوه غیر فعال کردن حساب اینستاگرام

فعال سازی مجدد اکانت دی اکتیو شده

برای فعال سازی مجدد اکانت کافیست یوزر نیم و پسورد خود را وارد نموده و دوباره در اینستاگرام لاگین شوید. به همین سادگی!

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

فرید | 1397/10/01

غیر فعال کردن با دی اکتیو کردن دقیقا چه فرقی داره؟

اشتراک گذاری