غیر فعال کردن کامنت های اینستاگرام و اعمال فیلتر بر روی آن ها

نویسنده: موبویار

اینستاگرام

شاید خیلی مواقع برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید کامنت های یک پست در شبکه های اجتماعی به خصوص در اینستاگرام را به طور کامل ببندید یا اینکه برای یک سری از کلمات فیلتری قرار دهید تا در صورت استفاده آنها به عنوان کامنت، به طور خودکار حذف گردند. خوشبختانه این قابلیت ها در برنامه ی اینستاگرام قرار داده شده و فقط کافیست یاد بگیرید که چطور از آن ها استفاده کنید. در این مقاله می خواهیم به شما روش غیر فعال کردن کامنت های اینستاگرام و اعمال فیلتر بر روی آن ها را نشان دهیم.

غیر فعال کردن کامنت های اینستاگرام

ابتدا با کلیک بر روی آیکن "به علاوه" اقدام به ارسال یک پست جدید کنید.

افزودن پست جدید

سپس عکس مورد نظرتان را انتخاب کنید و گزینه ی next را بزنید. سایر مراحل ارسال پست مثل تعیین فیلتر و غیره را نیز طی نمایید تا به مرحله ی اضافه کردن کپشن، تگ و لوکیشن برسید. در این مرحله گزینه ی Advanced Settings که در پایین صفحه قرار دارد را انتخاب کنید.

 تنظیمات پیشرفته 

در صفحه ی باز شده گزینه ی Turn Off Commenting را فعال کنید.

غیر فعال کردن کامنت های اینستاگرام

حالا می توانید با زدن گزینه ی share پست مورد نظر خود را ارسال کنید. حالا غیر فعال کردن کامنت های اینستاگرام با موفقیت انجام شده و کاربران دیگر قادر نخواهند بود زیر این پست شما کامنت بگذارند.

اعمال فیلتر بر روی کامنت ها و حذف خودکار چند کلمه

یکی از امکانات بسیار جالب دیگری که اینستاگرام در اختیار کاربران خود قرار می دهد، اعمال فیلتر بر روی کامنت هاست. شما می توانید یک سری کلمات دلخواه را از کامنت های کاربران حذف کنید. برای آموزش این قابلیت و چند ترفند جالب دیگر در این مورد فقط کافیست شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید. همچنین می توانید از سایر ویدیوهای آموزشی و مطالب جذاب دیگر نیز بهره مند شوید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

بهادر | 1397/08/27

من شمارم رو وارد کردم. خیلی مطابتون جذاب و کاربردیه. مرسی از موبویار

اشتراک گذاری