نویسنده: مصطفی حافظی

راز موفقیت

این روزها صحبت از قانون جذب زیاد است و این که این قانون باعث موفقیت شما می شود. اما واقعا چرا خیلی ها از این قانون نتیجه نمی گیرند؟ دو دلیل اصلی باعث این شرایط می شود. 1- شاگرد خوبی نیستند و2-معلم خوبی را برای خودشون انتخاب نکردند. روش استفاده از این قانون نسبت به آن چیزی که عموم مردم فکر می کنند بسیار متفاوت است.

قانون جذب چیست؟

نظر مردم راجع به این قانون این است که کافیست به یه موضوع فکر کنید و تمام! بدون هیچ کاری آن موضوع اتفاق خواهد افتاد. اما در واقع به این شکل نیست. فکر کردن فقط یک جرقه برای دستیابی به موفقیت است و انبوهی از افکار شما باورهایتان را شکل می دهند. در نهایت همین باورها شما شخصیت شما را می سازند. آمادگی برای انجام کار های بزرگ تازه در این مرحله نمایان می شود. در این مرحله است که شما آمادگی عمل کردن و اقدام کردن دارید. فکر در واقع بخش خیلی کوچک از موفقیت است و اینطور نیست که همه ی راه را بتوان فقط با فکر کردن طی کرد.

اما اگر تعریف دقیق تر قانون جذب را بخواهید، قانون جذب یعنی درخواست کردن، تلاش کردن و رها کردن.

قانون جذب

درخواست کردن به چه معناست؟

درخواست کردن به یعنی دعا، یعنی داشتن انتظار، انتظار این را بکشید که یک اتفاق خوشایند برایتان رخ دهد. با درخواست کردن می توانید ذهنیت خود را برای گام برداشتن به سوی موفقیت آماده کنید.

مفهوم تلاش کردن چیست؟

در یک کلام تفکر عمیق و کار و تلاش سخت. تلاش کردن یعنی تحقیق و بررسی کردن، افزایش مهارت و کسب اطلاعاتی که شما را در زمینه ای خاص متخصص می کند. یعنی کار روی شخصیت خود و کسب مهارتی که واقعاً نیازی را پاسخ می دهد.

رها کردن به چه معناست؟

گاهی لازم است سخت گیری را کنار بگذاریم و اجازه دهیم کارها روند انجام خودشان را پی بگیرند. در برخی موارد همین سخت گیری بیش از حد خودش مانع انجام کارها می شود. حتما برای شما هم پیش آمده کاری را که شبانه روز روی آن زوم بودید و حرص می خوردید هیچ پیشرفتی نداشته و وقتی آن را پس از مدتی رها می کنید همه چیز در کنار هم جفت و جور می شود و کارها اصطلاحا راست و ریست می شود!

یادگیری قانون جذب

خواسته هایتان را با ناخودآگاه خود هماهنگ کنید

یکی از مواردی که در قانون جذب خیلی می تواند کمک کننده باشد، همگام کردن خواسته ها با نا خود آگاه ذهنی است. می توان راجع به همین یک خط ساعت ها صحبت کرد. آنچه که می خواهی به دست آورید باید با باورهایتان همگام باشد. روی باورهایتان بیشتر کار کنید. اگر به این شکل قانون جذب را اجرا کنید، به شما یاد می دهد که چگونه از احساساتتان بهره بگیرید.

چه افرادی از این قانون درست بهره می گیرند

افرادی که در کسب و کار خود موفق اند، همگی قانون جذب را قبول دارند و از آن استفاده کردند. نگاه آنها نسبت به افراد عادی در مورد وقایای مختلف، متفاوت است و فقط رویا پردازی نمی کنند. آنها شرایط قانون جذب را کامل رعایت کردند که به اینجا رسیدند یا اینکه درست آموزش دیده اند.

مسئله مهم این است که خیلی از افراد پولدار اصلاً مثبت اندیش نیستند و رویا پردازی نمی کنند. اتفاقا در برخی موارد خیلی منفی نگرند!. برخی از آنها رویا پردازی هایشان را مانند اسرار بین خودشان نگه می دارند و در ظاهر به گونه ای کاملا متفاوت تضاهر می کنند. درست مثل خودتان که ترجیح میدهید یک سری چیزها فقط مال شما باشد آنها هم نسبت به برخی مسائل همین حس را دارند. آنها شاید خیلی مثبت نگر باشند و خیلی ریسک کنند و رویاپردازی داشته باشند اما در مقابل شما خودشان را جور دیگری نشان می دهند.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

aida | 1397/08/14

قانون کارما چیه اونوقت؟ واسه اونم مطلب بذارین. مرسی

محمد | 1397/08/19

نباید پشت این قانون ها خودمون و عدم موفقیت مون رو پنهان کنیم. اصلی ترین عامل تلاشه. وقتی تلاشی انجام نشه این قانونا همش بیخوده

اشتراک گذاری