نویسنده: ملینا شمس

اندروید

اپلیکیشن های لانچر اندروید این روزها مورد توجه تعداد بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند قرار گرفته است. با کمک لانچر ها، می توانید می توانید ظاهر گوشی خود را آن طور که می خواهید تغییر دهید، اندازه ی آیکون ها را عوض کنید و یا حتی لیبل یا آیکن ها را مخفی نمایید. لانچرها به طور کلی امکانات فراوانی در اختیار کاربرانشان قرار می دهند.

در Play Storeگوگل تعداد بسیاری لانچر اندروید خوب وجود دارد که اکثرشان با تبلیغات و بنر های تبلیغی همراه هستند. عموما این تبلیغات، تجربه ی لذت بخش استفاده از اپلیکیشن های لانچر اندروید را از بین می برند.

برای دریافت جدیدترین اخبار اندروید و مشاهده آموزش اپلیکیشن های کاربردی، روی لینک مقابل کلیک کنید.
 

اگر به دنبال یک لانچر خوب بدون تبلیغات هستید، این مقاله دقیقا برای شما نوشته شده است. ما 4 لانچر اندروید قدرتمند، بدون تبلیغو از همه مهم تر، رایگان را برایتان گلچین کرده ایم. با ما همراه باشید.

4 لانچر اندروید بدون تبلیغ و رایگان

1- لانچر Eive Launcher

3 واژه ی «ساده»، «رایگان» و «سریع» بهترین کلماتی هستند که می توان در توصیف Evie Launcherبه کار برد. الین لانچر تقریبا هر امکانی را که از یک لانچر خوب انتظار می رود در اختیارتان قرار می دهد. می توانید با استفاده از آن ردیف ها و ستون های لیست اپ ها را تنظیم کنید، ابعاد آیکون ها را تغییر دهید و یا هر آیکونی که می خواهید، حذف نمایید.

به کمک این لانچر اندروید قادر خواهید بود برنامه های نصب شده و داک ها را مخفی کنید. علاوه بر این، Evie Launcherیک قابلیت سرچ فوق العاده قوی دارد که علاوه بر جستجوی اپلیکیشن ها، اجازه ی جستجو در وب را نیز به شما می دهد. همچنین شما می توانید موتور جستجوی پیشفرض آن را هم از گوگل به bingیا DuckDuckGoتغییر دهید.

لانچر اندروید Eive Launcher

2- لانچر Microsoft Launcher

اگرچه لانچر اندروید ماکروسافت، شباهت هایی با Evie Launcherدارد اما بطور کلی با آن متفاوت است.تمام اپلیکیشن های ماکروسافت برای سیستم عامل اندروید فوق العاده جذاب و کاربردی هستند. همچنین اکثرشان هم بدون تبلیغات و رایگان می باشند.

علاوه بر امکاناتی همچون تغییر سایز آیکون، تغییر گریدبندی اپلکیشن ها، مخفی کردن آیکون ها و ... این لانچر داک هایی با قابلیت گسترش در اختیار کابرانش می گذارد، به علاوه این اجازه را می دهد که داک هایی را که دوست ندارید حذف نمایید.

در کنار همه ی این قابلیت ها، 3 ویژگی در لانچر اندروید ماکروسافت وجود دارد که آن را از سایرین متمایز می کند.

  • وجود فید ها یا خوراک های خبری شخصی سازی شده در سمت چپ صفحه خانه گوشی است. در این فید ها، انبوهی از اطلاعات جذاب مثل اپ هایی که اخیرا نصب شده اند، کارها، یادداشت های روزانه وخبر های مهم وجود دارند.
  • تکنولوژی تشخیص عکس، شبیه به آنچه که در Google Lensشاهد آن بودیم در این لانچر وجود دارد که به شما امکان می دهد تا با استفاده از دوربین گوشی، اطلاعاتی راجع به اشیاء مختلف بدست آورید.

لانچر اندروید Microsoft Launcher

  • ویژگی اتصال به کامپیوتر. با استفاده از این ویژگی، می توانید لینک های مختلف را با کامپیوتر خود که به سیستم عامل ویندوزر10 مجهز است اشتراک گذاری کنید، بدون آنکه به هیچ اپلیکیشن واسطه ای نیاز داشته باشید.
برای دریافت جدیدترین اخبار اندروید و مشاهده آموزش اپلیکیشن های کاربردی، روی لینک مقابل کلیک کنید.
 

3- لانچر Lawnchair Launcher

اگر می خواهید لانچر گوشی پیکسل گوگل را داشته باشید، به اضافه ی انبوهی از امکانات اضافی دیگر،  Lawnchair Launcherپاسخگوی نیاز شماست. فقط با حجم 3 مگابایت، مجموعه ای ویژگی ها را در اختیار شما قرار می دهد.

در شروع به کار با این لانچر، به شما اجازه داده می شود که یک تم برای خود انتخاب کنید. به علاوه می توانید مشخص نمایید که از این تم در کدام بخش از گوشی خود می خواهید استفاده کنید. در گام بعدی شما می توانید در هر قسمتی که بخواهید تغییر ایجاد کنید. سایز آیکون ها، متون و یا رنگ ها. شما حتی می توانید تنظیمات داک ها را نیز دستکاری کنید و یا اینکه دو ردیف از داک ها برای خود تشکیل دهید.

لانچر اندروید Lawnchair Launcher

لانچر های مشابه دیگری نیز وجود دارند که ویژگی های لانچر پیکسل را شبیه سازی می کنند. اکثرشان هم بدون تبلیغات هستند. دو مورد از آن ها Rootless Pixel Launcher  و  Lean Launcherنام دارد.

4- لانچر TSF Launcher 3D Shell

ممکن است اندکی زمان ببرد تا به لانچر اندروید TSF Launcher 3D Shellعادت کنید. این لانچر اندکی نسبت به سایرین متفاوت است. ویژگی منحصر به فرد این لانچر، انیمیشن های آن است. TSF Launcher 3D Shellیک لانچر سه بعدی است که تعداد زیادی انیمیشن و افکت در اختیار کاربرانش می گذارد. اگر از این نوع ویژگی ها لذت می برید، حتما آن را دانلود نمایید.

از نظر ویژگی ها، شما تقریبا هیچ چیز کم نخواهید داشت. از تم های مختلف گرفته تا داک های نا محدود، شخصی سازی آیکون ها و ...

لانچر اندروید TSF Launcher 3D Shell

برای دریافت جدیدترین اخبار اندروید و مشاهده آموزش اپلیکیشن های کاربردی، روی لینک مقابل کلیک کنید.
 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری