چطور در یک گوشی اندرویدی می توانم تصاویرم را مخفی کنم؟

نویسنده: مصطفی حافظی

اندروید

حفظ حریم خصوصی و مخفی کردن برخی اطلاعات از دید سایرین یک امر بسیار مهم برای همه ی ماست و ما همواره سعی می کنیم حدود و مرزهای مشخصی برای خود داشته باشیم. یکی از مسائلی می تواند باعث به خطر افتادن حریم خصوصی افراد شود، سوء استفاده هایی است که گاهی به واسطه گوشی‌های هوشمند انجام می گیرد. این سوء استفاده ها عموما با دسترسی سایر افراد به عکس های گالری و یا سایر عکس های ذخیره شده در دستگاه به وجود می آید.

فرض کنید که گوشی یا تبلت اندرویدی خود را بنا به دلیل خاصی به دست دوست خود می‌سپارید و او به طور ناخواسته “گالری” موبایل­تان را باز می‌کند و با لیستی از عکس ها روبرو می‌شود که بیشتر آن ها شخصی هستند. در حالی که شما هرگز تمایل ندارید هیچ فردی به آن‌ها دسترسی یابد! اگر از این دسته افراد هستید و به هیچ وجه نمیخواهید اجازه دهید تا هر فردی بتواند عکس های ذخیره شده در دستگاه اندرویدیتان را مشاهده کند، نگران نباشید! شما می توانید به راحتی این کار را در گوشی خود انجام دهید.

مخفی کردن عکس

روش مخفی کردن عکس در اندروید چگونه است؟

اما مخفی کردن عکس در اندروید چگونه امکان پذیر می‌شود؟ به بیان دیگر چطور می توانیم از نمایش عکس های خاصی که در حافظه دستگاه ­مان داریم به سایر افراد جلوگیری کنیم؟ راه های گوناگونی وجود دارند که با استفاده از آن‌ها ، شما قادر هستید این کار را انجام دهید. ما یکی از راحت ترین و بی دردسرترین راه ها را به شما آموزش خواهیم داد فقط کافیست شماره تلفن همراه خود را در محل نشان داده شده وارد نمایید تا روند انجام کار را به صورت کامل و گام به گام یاد بگیرید. همچنین می توانید از سایر ویدیو ها و مطالب آموزشی جذاب نیز بهره مند شوید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

هانیه عبدی | 1397/08/28

این مطلب فوق العاده مفید هست به خصوص واسه من که گوشیم مرتبا دست فامیلا هستش!

سعید عبدیزاده | 1398/06/18

خیلی مفید بود

اشتراک گذاری