نویسنده: رزا عابدی

اینستاگرام

مخفی کردن لست سین در اینستاگرام و عدم نمایش آخرین زمان آنلاین بودن درInstagram

 
اینستاگرام به عنوان یک پلتفرم اشتراک گذاری عکس و ویدیو استفاده می شود. در حال حاضر اینستاگرام نیز مانند سایرشبکه های اجتماعی واتس اپ و فیس بوک  قابلیتی به آن افزوده شده است که با استفاده از آن قادر خواهید بود آخرین زمان آنلاین بودن دوستانتان را اینستاگرام مشاهده کرده و در عوض دوستانتان نیز قادر به مشاهده آخرین زمان فعالیت شما در شبکه اینستاگرام باشند. چه چیزی می تواند بدتر از یک برنامه عمومی و محبوب باشد که از ویژگی های نامناسبی برخوردار است؟ درست حدس زدید، ما در مورد اینستاگرام صحبت می کنیم. در حال حاضر در آخرین نسخه اینستاگرام ویژگی آخرین وضعیت فعالیت کاربر(Activity Status) دیده می شود که می تواند زمان آنلاین بودن شما را نشان دهد، اما نگران نباشید امروز در موبویار نحوه حذف و مخفی فهمیدن آنلاین بودن در بخش دایرکت اینستاگرام را به شما آموزش خواهیم داد.این قابلیت که بهLast Seen مشهور است در شبکه ها و برنامه های پیام رسانی بسیاری همچون تلگرام وجود دارد که همین عامل سبب شده است تا آشنایی با این ویژگی داشته باشیممی توانید آخرین وضعیت کاربران را نشان دهد. این ویژگی در اینستاگرام به طور پیش فرض فعال شده است اما اگر می خواهید ویژگی آخرین فعالیت خود را غیر فعال کنید باید بدانید که اینستاگرام هم مانند سایر برنامه‌های پیام رسان مانند تلگرام به شما اجازه نمی دهد که پس از غیرفعال کردن ویژگی آخرین فعالیت، آخرین فعالیت سایر کاربران را مشاهده کنید..
 
هنگامی که شما اقدام به مخفی کرن لست سین در اینستاگرام نمایید، این قابلیت برای شما نیز به طور خودکار فعال شده و شما نیز قادر نخواهید بود آخرین زمان آنلاین بودن دیگران را مشاهده نمایید. این عمل بیشتر به خاطر در نظر گرفتن اصل حریم خصوصی در نظر گرفته شده است و کسی که لست سین او در اینستاگرام مخفی باشد، نخواهد توانست لست سین دیگران را نیز مشاهده نماید.
 
  
 

مخفی کردن لست سین در اینستاگرام

حالا باهم مراحل غیر فعال کردن این قابلیت را مرور میکنیم
 
به صفحه پروفایل خود در اینستاگرام مراجعه نمایید.
 
از طریق لمس گزینه ای که به صورت سه نقطه در گوشه سمت راست و بالای تصویر نمایش داده شده است به منوی Option وارد شوید.
 
صفحه را به سمت پایین اسکرول کرده و پس از یافتن گزینه Show Activity Status، آن را غیر فعال کنید.
 
 
             
 
 
طبق تصاویر مراحل را یکی یکی پیش روید تا موفق به مخفی کردن لست سین در اینستاگرام شوید.
 
با استفاده از همین سه مرحله ساده، به راحتی می توانید آخرین زمان آنلاین بودن خود را در اینستاگرام مخفی کرده و به این ترتیب دوستان شما نتوانند آخرین فعالیت شما در اینستاگرام را مشاهده نمایند. آموزش تصویری این قابلیت نیز در تصویر بالا قابل مشاهده است. البته لازم به ذکر است که این قابلیت چون به صورت آزمایشی عرضه شده است، ممکن است برای برخی قابل دریافت نباشد اما پس از مدتی به صورت همگانی قابل دریافت خواهد بود.
 
 
براي آموزش دقیقتر ترفند های اینستاگرام همراه با ویدئو با ما همراه باشید...
 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری