نویسنده: رزا عابدی

واتس اپ

اموزش مخفی کردن چت ها در واتساپ احتمالا قابلیست که خیلی از شما منتظر آن بوده اید اما متاسفانه علی رغم درخواست زیاد کاربران خود این شرکت هنوز اقدام به اضافه کردن این قابلیت به زیر منو امکانات خود نکرده است. این قابلیت هم جزو آن امکاناتیست که معرفی آن با نسخه های غیر رسمی تلگرام آغاز شد و مانند دیگر قابلیت ها مانند قابلیت روح طرفداران زیادی را پیدا کرد. 

آموزش مخفی کردن چت ها در واتساپ

مخفی کردن چت ها در واتساپ و یا هر اپلیکیشن دیگری چیزیست که خیلی از کاربرانی که از انواع شبکه های اجتماعی استفاه میکنند مایل هستند برنامه مورد نظرشان مجهز به آن باشد. گاها شرایط های خاص زیادی پیش می آید که شما در آن مجبور میشوید صفحه چت هایتان را با شخصی دیگر به اشتراک بگذارید. در این میان ممکن است چتی از شخصی باشد که علاقمند نباشید در لیست چت های شما دیده شود. در این زمان تنها راه شما یا صرفنظر از اشتراک گذاریست که گاه ممکن نیست و یا پاک کردن چت شخص مورد نظرتان که این هم میتواند بسیار آزاردهنده باشد. در این صورت در نسخه رسمی برنامه واتساپ تنها راهی که برای شما عزیزان پیش بینی شده است گرفتن بکاپ از تاریخچه چت ها و سپس مبادرت به بازیابی آنها میباشد که مسیری طولانی و خارج از حوصله آنهم در زمان هایی که عجله برای انجام کاری دارید به نظر میرسد. بنابراین نسخه های جانبی این برنامه این قابلیت را که هرزمان خواستید بتوانید به صورت موقت اقدام به حذف و یا در واقع مخفی کردن چت موردنظرتان بکنیدو بعد از آن در هر زمان که اراده کردید توسط چند کلیک ساده در محیط همان برنامه اقدام به بازیابی چت هایتان بکنید را برای شما فراهم آورده اند.

در ادامه با آموزش مخفی کردن چت های واتساپ در اندورید در خدمت شما خواهیم بود.

آموزش مخفی کردن چت ها در واتساپ

آموزش مخفی کردن چت ها در واتساپ

برای استفاده از این امکان یعنی قابلیت مخفی کردن چت ها در واتساپ شما نیازمند استفاده از نسخه های غیر رسمی برنامه واتساپ خواهید بود. در نسخه رمسی تنها امکان آرشیو کردن پست ها برای شما قرار داده شده است. براای استفاد هاز این قابلیت در نسخه رسمی چت موردنظرتان را برا ی مدت چند ثانیه لمس کرده و سپس از میان گزینه های درج شده در بالای صفحه گزینه آرشیو را انتخاب کنید.برای خارج شدن از این حالت مخفی هم پایین چت های موجود گزینه Archived chats را انتخاب کرده و چت مورد نظرتان را انتخاب کنید حالا گزینه مشخص شده را انتخاب کنید تا به حالت اولیه برگردید .

 آموزش مخفی کردن چت ها در واتساپ

آموزش مخفی کردن چت ها در واتساپ/آرشیو

 آموزش مخفی کردن چت ها در واتساپ غیر رسمی

قبلتر راجع به نسخه های غیر رسمی و  جی بی  واتساپ برای شما مقالات دیگری نیز در مورد استفاده از قابلیت اطلاع از آنلاین شدن کاربران و یا فهمیدن اینکه چه کسانی پروفایل ما را تماشا کرده اند منتشر کرده ایم و اینبار هم با آموزش تصویری مخفی کردن چت ها در واتساپ در خدمتتان خواهیم بود.

آموزش مخفی کردن زمان آنلاین شدن واتساپ

برای استفاده از این امکان میتوانید آخرین نسخه جی بی واتساپ را از گوگل پل یدانلود کرده و اقدام به نصب این برنامه بکنید. 

قدم اول:

چت مورد نظرتان را لمس کرده و سپس از از طریق سه نقطه بالای صفحه منوی مرتبط را باز کنید .

چطور بفهمیم چه کسانی از پروفایل واتساپ ما دیدن کرده اند؟

مخفی کردن چت ها درواتساپ

آموزش مخفی کردن چت ها درواتساپ

قدم دوم:

از میان گزینه های موجود  گزینه مخفی Hide را انتخاب کنید (اگر برای اولین بار باشد که از این قابلیت استفاده میکنید برنامه در ابتدا از شما درخواست میکند که رمزی برای دیدن چت هایتان وارد کنید)

با انجام مرحه آخر چت مورد نظر شما از لیست حذف و یا مخفی  خواهد شد. حالا برای نمایش دوباره چت مورد نظرتا نکافیست روی عبارت واتساپ در قسمت فوقانی صفحه کلیک کنیدو  یا آن را لمس کنید. در این قسمت از شما درخواست میشود که رمز ورود به لیست چت های مخفی را که در مرحله قبلی وارد کردید مجددا وارد کنید. پس از زدن رمز شما وارد صفحه لیست چت های مخفی خواهید شد

  

آموزش مخفی کردن چت ها در واتساپ

حالا برای خارج کردن چت مورد نظر از حالت مخفی ، چت مورد نظرتان را چند ثانیه لمس کرده و بعد از انتخاب سه نقطه بالای صفحه گزینه Mark Chat as Visible را انتخاب کنید. به این ترتیب این چت به لیست چت های غیر مخفی شما در لیست اضافه خواهد شد.

22 ترفند واتساپ که شما را تبدیل به کاربری حرفه ای میکند!

مخفی کردن چت ها در واتساپ

 

آموزش مخفی کردن چت ها در واتساپ

امیدواریم که این آموزش برای شما عزیزان مثمر ثمر بوده باشد.

 

 

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری