نویسنده: ملینا شمس

اندروید

امروزه بازی‌های سبک تریویا طرفداران فراوانی در سطح دنیا پیدا کرده اند. مثلا در کشور خودمان بازیQuiz of Kingطرفداران فوق العاده زیادی پیدا کرده و هر روز هم به تعداد کسانی که درگیر چالش های این بازی می شوند، افزوده می گردد. اما از بین این کاربران، افرادی هم هستند که چالش‌های بیشتری را طلب می کنند.

برای آن دسته از کاربرانی که تا حدودی زبان انگلیسی می دانند خبر های خوبی داریم. اگر مایلید که میزان اطلاعات عمومی خود را در سطح دنیا و با کاربران سای کشور ها مورد سنجش قرار دهید، یک بار Trivia Crack 2را امتحان کنید به پرسش های گوناگونی که در این بازی از شما پرسیده می شود پاسخ بگویید. قسمت ابتدایی Trivia Crackمدت‌ها قبل عرضه شد و اتفاقا خیلی زود به سطح بالایی از محبوبیت رسید.

بازی Trivia Crack 2

معرفی کامل بازی

حال ما در موبویار قصد داریم به معرفی این بازی پرداخته و همه ی ویژگی ها و جذابیت های آن را برایتان شرح دهیم. نسخه دوم Trivia Crackخیلی خوش رنگ و لعاب تر و با فرم جذاب تری در دسترس عموم قرار گرفته و افرادی که می‌خواهند سطح اطلاعات عمومی شان را به چالش بکشند می‌توانند با دانلود آن اوقات فراقت خود را پر کنند. البته باید گفت بازی در نسخه دوم آن، تغییرات خیلی زیادی نداشته است. همانند گذشته دو حالت کلاسیک و و رقابتی برایتان قرار داده شده که می‌توانید در قالب هر یک از آن ها با دیگران به رقابت بپردازید.

حالت کلاسیک

در حالت کلاسیک، Trivia Crack 2به صورت رندم، یک رقیب برایتان پیدا می کند و در مقابلتان چرخ رنگارنگی قرار می دهد که به ۷قسمت گوناگون تقسیم شده است: علوم، جغرافیا، تاریخ، هنر، سرگرمی و ورزش. در هرکدام از این قسمت ها پرسش های گوناگون و جذابی وجود دارد که جواب دادن به همه ی آن‌ها کار چندان آسانی نیست.

Trivia Crack 2

اما هدف اصلی فقط این نیست که این پرسش ها جواب داده شوند، بلکه باید سعی نمایید با جواب دادن به سوالات پی‌ در پی امتیاز هر قسمت را به طور کامل از آن خود کنید. هر کس که بتواند این ۶امتیاز را سریع تر از دیگری به دست آورد برنده ی رقابت خواهد شد. البته همانطور که بیان شد، چرخ رنگارنگ بازی از ۷قسمت تشکیل شده است و ما تا به این جای کار تنها به ۶مورد از آن‌ها پرداختیم.

در مجموع برای اینکه قادر باشید امتیاز یک قسمت را صاحب شوید باید به ۳پرسش متوالی جواب دهید. به این ترتیب، تاج تروفی‌های Trivia Crack 2کامل می‌شود و سپس می‌توانید با پاسخ به آخرین پرسش برنده تروفی یکی از دسته‌ها شوید. اما قسمت هفتم به بخش تاج اختصاص یافته که اگر خوش شانس باشید و چرخ مورد نظر روی این توقف نماید، در آن صورت هر سه شاخه تاجتان یک جا پر می‌شود و قادر خواهید بود با انتخاب یک پرسش آن هم از قسمت دلخواه، به راحتی برنده یک تروفی شوید.

بازی تریویا

حالت رقابتی

بخش رقابتی Trivia Crack 2نیز دارای همین شرایط است. فقط در این قسمت قادر خواهید بود به صورت همزمان با چند نفر دیگر از نقاط مختلف جهان رقابت کنید. درست مثل گذشته این امکان وجود دارد که با دیگران چت کنید و یا رقیب هایی را به لیست دوستان خود بیفزایید. به علاوه حالا می‌توانید برای خود یک تیم درست کنید و به شکل تیمی بازی خود را ادامه دهید.

اگر هم سوالات بازی خیلی برایتان جذاب و چالشی نیستند، می توانید خودتان دست به کار شوید و به طراحی سوالاتی بپردازید که کسی نتواند به سادگی به آنها پاسخ دهد. البته شاید یک نقطه ضعف این بازی، وجود تبلیغات پی‌ در پی باشد که ممکن است برای برخی آزار دهنده باشد. اگر با این موضوع مشکلی ندارید، می توانید از آن به عنوان یک گیم جذاب و مفرح لذت ببرید. پس اگر دنبال یک تریویا جدید هستید و همچنین تسلط تان هم به زبان انگلیسی بدک نیست حتما Trivia Crack 2را امتحان نمایید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

سحرناز حامدی | 1397/08/29

خیلی بازی جالبیه.

اشتراک گذاری