نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام

نویسنده: موبویار

اینستاگرام

برخی اکانت ها برای اینکه اصیل و معتبر بودنشان برای کاربران محرز شود، با یک تیک آبی verify یا تایید می شوند. این اکانت ها شامل برخی چهره های عمومی شناخته شده، افراد مشهور و برندهای جهانی حاضر در اینستاگرام هستند و چون هر لحظه امکان جعل هویت آن ها وجود دارد، اینستاگرام با این تیک آبی حساب اصلی و واقعی آن ها را در میان چندین حساب فیک به کاربران نشان می دهد.

 

تیک آبی اینستاگرام

در مجموع هفت راه مختلف برای گرفتن تیک آبی وجود دارد که به بیان آن ها می پردازیم.

1- داشتن فالوور های زیاد

فالوور های زیاد

یکی از مهم ترین راه هایی که وجود دارد تا بتوانیم با آن تیک آبی رنگ را بگیریم این است که مشهور باشیم و تعداد زیادی فالوور داشته باشیم. حالا ممکن است سوال پیش بیاید که چه مقدار فالوور از نظر اینستاگرام زیاد محسوب می شود؟ پاسخ این است که میزان آن از یک پلتفرم به پلتفرم دیگر متفاوت است. برای مثال یک اکانت فیسبوک با هزار فالوور این تیک را دریافت کرده اما یک پیج با بیش از یک میلیون فالوور نه!

این نشان می دهد که خیلی وقتها این موضوع به حس ادمین بستگی دارد و شامل هیچ چهارچوب خاصی نمیشود.

2-وجود چند اکانت جعلی از پیج شما

وقتی کسی اکانت شما را جعل می کند شما به اینستاگرام پیغام می دهید و یک فرم به این شکل را پر می کنید.

ریپورت اکانت جعلی

اگر یک بار این اتفاق بیفتد اینستاگرام شما را verify نمی کند و فقط آن اکانت جعلی را مسدود می کند ولی با تکرار چند باره ی این موضوع، امکان دریافت این تاییدیه برای پیجتان وجود دارد. البته باید توجه داشته باشید که خودتان برای خودتان اکانت فیک نسازید که بخواهید به این طریق تاییدیه بگیرید! زیرا اینستاگرام آی پی شما را مسدود می کند و پیجتان را هم از دست می دهید.

3- فعالیت مداوم داشته باشید

تعداد پست هایی که در اینستاگرام گذاشتید و همچنین مدت زمانی که از گذاشتن آخرین پستتان در پیج می گذرد، هردو می تواند گواه میزان فعالیت شما باشد.

تعداد پست ها

حتی اگر هویت شما جعل شده باشد و یا یک زمانی هم خیلی هم فعال بوده باشید، وقتی حالا فعال نیستید به سادگی درخواستتان برای تیک آبی توسط اینستاگرام رد می شود. این موضوع نشان می دهد تا چه میزان فعالیت زیاد و مداوم برای اینستاگرام اهمیت دارد.

تا اینجا با سه تا از مهم ترین راه های گرفتن تیک آبی اینستاگرام آشنا شدید. برای مشاهده ی راه های بیشتر کافیست شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. همچنین میتوانید از سایر ویدیو ها و مطالب آموزشی جذاب نیز بهره مند شوید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

shahriar | 1397/08/04

داستان داره هاااا!

لیلا | 1397/08/05

جالب بود. مرسی

ثریا | 1397/10/10

ممنون از آموزش خوبتون

علی بیرو | 1398/02/13

گرفتن تیک آبی

اشتراک گذاری