نویسنده: ملینا شمس

کارآفرینی و استارتاپ

موفقیت و پیشرفت در زندگی اولویت اول همه ی ماست. اگر بخواهیم با خود صادق باشیم، بیشتر ما همواره درگیر این موضوع هستیم که به نحوی خود را مشغول کنیم و دنبال راه های اساسی برای ترقی و موفقیت نمی رویم! یکی از اقدامات اساسی که باید در راستای موفقیت در کسب و کار انجام دهیم، ایجاد وبسایت شخصی است. این کار و اصولا هر کاری که با تکنولوژی امروز بیشتر سرو کار داشته باشد، مطمئنا نتایجش بیشتر از روش های سنتی برای پیشرفت، بازاریابی و ... است.

شما می توانید فقط با چند ساعت کار در خانه درآمد میلیونی داشته باشید! کافیست تصمیم بگیرید که زندگی خود را برای همیشه تغییر دهید.
 

با ما همراه باشید تا در ادامه ی این مقاله به بررسی تاثیرات مثبت داشتن یک وبسایت شخصی بپردازیم.

چرا باید یک وبسایت شخصی داشته باشیم؟

1- ایجاد محلی برای بروز خلاقیت ها

یک وبسایت شخصی می تواند به محل برای نمایش خلاقیت هایتان تبدیل شود. احتمالا این اتفاق برای شما نیز رخ داده است که بخواهید یک کار خلاقانه انجام دهید یا ایده ای جذاب را پیاده نمایید با مخالفت کارفرما مواجه شدید. داشتن وبسایت شخصی این امکان را به ما می دهد تا کاری را با سلیقه ی خودمان به مشتریان ارائه دهیم بدون اینکه کسی برای ما محدودیت ایجاد کند.

وبسایت شخصی

2- کاهش هزینه ها

ایجاد یک وبسایت شخصی خیلی هم هزینه بر نیست. حتی این امکان برایتان وجود دارد که بدون پرداخت هزینه هزینه ای یک وبلاگ ایجاد نمایید. سرویس های بلاگ دهی فارسی زیادی وجود دارند که اجازه ی ساخت وبلاگ رایگان را به شما می دهند. بی تجربگی در این زمینه هم به هیچ وجه جای نگرانی ندارد. قالب های آماده ی زیادی ایجاد شده اند تا به راحتی و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی کار خود را پیش ببرید. به علاوه آموزش های متنوع تصویری بسیاری نیز در اینترنت راجع به بلاگ سازی موجود هستند که با مطالعه آنها به راحتی می توانید وبلاگ خود را شخصی سازی کنید.

3- موقعیتی برای کسب درآمد

شما می توانید همین وبسایت شخصی خود را به محلی پر رونق برای کسب درآمد تبدیل نمایید. البته در این مورد نحوه ی استفاده از آن نیز اهمیت پیدا میکند. اگر محتوایی ارائه دهید که مخاطبان را جذب کند و شمار افرادی را که به سایت شما وارد می شوند را افزایش دهد، می توانید برای قرار دادن تبلیغ محصول و یا خدمات دیگران در سایت خود هزینه دریافت نمایید. بسیاری از سایت ها که امروزه شمار بازدیدکنندگانشان زیاد است، با لینک دادن به فروشگاه های اینترنتی، به ازای هر ورودی که منجر به خرید از سایت شود، مبلغی را به عنوان کمیسیون دریافت میکنند. علاوه بر آن راه های بسیار زیاد دیگری نیز برای کسب درآمد وجود دارند که می توانند شرایط زندگی تان را متحول نمایند.

وبسایت شخصی

شما می توانید فقط با چند ساعت کار در خانه درآمد میلیونی داشته باشید! کافیست تصمیم بگیرید که زندگی خود را برای همیشه تغییر دهید.
 

4- نمایش نمونه کار های حرفه ای

وجود یک وبسایت شخصی باعث می شود تا مدیران و کارفرمایان به چشم یک فرد حرفه ای به شما نگاه کنند و محتوای درون سایت درست مانند نمونه ی کارتان نشان داده خواهد شد. این محتوا به جذاب ترین نوع ممکن و با گروه بندی هایی که خود شما آن ها را انجام داده اید در اختیار افرادی که از شما نمونه کار می خواهند قرار می گیرد. حتی می توانید اینطور در نظر بگیرید که در مصاحبه های کاری خود، کافیست به جای فایل های کاری خودتان، فقط آدرس سایت را به مدیر شرکت ارسال نمایید.

5- افزایش سطح علمی شما

سایت شخصی شما را به این سمت می کشاند که به خاطر داشتن قابلیت های بیشتر، مدام در پی کدهای برنامه نویسی مرتبط باشید. کار کردن با قابلیت های سایت و کدنویسی در محیط آن موجب می شود تا مدام به اطلاعاتتان در این مورد افزوده شود. حتی اگر داشتن اطلاعات راجع به این کدها هیچ ارتباطی به زمینه شغلی شما نداشته باشد، می توانید به آن به چشم یک دانش عمومی نگاه کنید که قطعا روزی در آینده درد شما خواهد خورد.

وبسایت شخصی

6- هیچ محدودیتی برای انتشار مطالب نخواهید داشت

همانطور که پیش تر هم در مورد آن صحبت شده بود، در مورد مطالب سایت، خودتان تصمیم میگیرید که در این سایت مطلبی انتشار یابد و چه زمانی این انتشار صورت گیرد. از محدودیت هایی که قبلا در مورد کارتان داشتید رها می شوید و دیگر لازم نیست که سلیقه شما به مذاق کسی که از وی برای کارتان تاییدیه میگیرفتید خوش بیاید یا نه. در یک کلا، در این بستر، همه کاره خودتان هستید.

شما می توانید فقط با چند ساعت کار در خانه درآمد میلیونی داشته باشید! کافیست تصمیم بگیرید که زندگی خود را برای همیشه تغییر دهید.
 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

مهدی | 1397/10/10

وبسایت خیلی خوبه ولی مطلب گذاشتن توش خیلی وقت میبره

سهیل | 1397/10/10

من یکی رو میشناختم کنار کارش یه وبسایت هم راه انداخته بود الان کار خودش رو گذاشته کنار همین سایت شده درآمد اصلیش

اشتراک گذاری