نویسنده: موبویار

اینستاگرام

اینستاگرام به عنوان یکی از شبکه های اجتماعی به تازگی برای ارتباط بیشتر و راحتر کاربرانش چند ویژگی جدید از جمله نیم تگ را ارایه کرده است.

شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام برای سهولت ارتباط کاربران خود چند قابلیت جدید را معرفی کرده است.

اولین ویژگی نیم تگ (Nametag)

بسیار شبیه ویژگی اسنپ کد در اسنپ چت می باشد که اینستاگرام آن را Nametag معرفی کرده است.

نیم تگ  یک طرح گرافیکی  شخصی سازی است و شبیه کدهای QR   می باشد، عملکرد نیم تگ به این گونه میباشد که دیگران با اسکن کردن  نیم تگ شما، به پروفایلتان منتقل میشوند و میتوانند براحتی شما را فالو کنند.

قابلیت دوم اضافه شده به اینستاگرام

یک لیست ویژه ای از کاربران مختلف که در دانشگاه های مختلف تحصیل کرده اند را بشما ارا‌‌یه میدهد، این امکان به شما کمک میکند تا با همکلاسی هایتان ارتباط بیشتری برقرار کنید.

نیم تگ ها را میتوان بر اساس سلیقه خود شخصی سازی کرد، شما میتوانید رنگ آن را تغییر دهید و یا اموجی یا تصویری به آن اضافه کنید.برای اسکن نیم تگ ها میتوان از دوربین داخلی اینستاگرام استفاده کنید.

کاربران با آپدیت اینستاگرام خود به آخرین ورژن، میتوانند از این ویژگی ها بهره ببرند.

 

اینستاگرام نیم تگ

 

قابلیت دوم (جوامع دانشگاه‌محور) هنوز در مرحله تست میباشد و به زودی این امکان به اینستاگرام اضافه می شود. با این امکان شما میتوانید لیستی از کاربرانی که در دانشگاه و مدرسه با هم تحصیل میکردید را تهیه کنید. و بر اساس سال تحصیلی جستجو کرده و هم کلاسی های خود را پیدا کنید.

در آخر، توجه مخاطب گرامی را به توضیحات گفته شده در مورد نیم‌تگ در تغییرات به‌روزرسانی جدید اینستاگرام جلب می‌کنیم:

معرفی قابلیت نیم‌تگ

در مدت زمان کوتاهی،‌ با اسکن Nametag دوستان‌تان، میتوانید دوستانتان را به فالویینگ های خود اضافه کنید. همچنین Nametag خود را میتوانید با اموجی ها و رنگ بندی های مختلف شخصی سازی کنید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

روشنک | 1397/08/21

عجب قابلیت جالبی... ممنون

اشتراک گذاری