نویسنده: ملینا شمس

اندروید

شرکت ZTEدر سال گذشته میلادی یعنی سال ۲۰۱۷، از گوشی Axon Mکه به دو صفحه نمایش ۵.۲اینچی مجهز بود رونمایی کرد. این نمایشگرها به وسلیه لولاهایی به یکدیگر متصل بودند. البته مفهوم و تکنولوژی استفاده شده برای این موبایل با موبایل های تاشو قدیمی شرکت تفاوت های بسیاری داشته است. به همین علت این شرکت چینی پتنت جدیدی را برای موبایل تاشو ثبت نموده و این طور به نظر می آید که می خواهد به هر طریقی که شده بازار را در این نوع تلفن های همراه به رقیبان خود واگذار نکند. در این مقاله می خواهیم به بررسی موبایل تاشو ZTE بپردازیم. با ما همراه باشید.

شما می توانید اخبار روز دنیای تکنولوژی، قیمت انواع گوشی و انبوهی از ترفندها را در تلفن همراه خود داشته باشید.
 
 

موبایل تاشو ZTE

همانگونه که اطلاع دارید تا کنون مشخص شده که کمپانی های بزرگی مثل سامسونگ، هواوی و ال جی برنامه خود را برای تولید موبایل های تاشو متفاوتی در سال میلادی آینده اعلام و عرضه کرده اند. حالا با به ثبت رسیدن پتنتی جدید از این شرکت در مورد موبایل تاشو ، به نظر می آید که ZTEهم تمایل دارد به سراغ تولید چنین دستگاهی برود. پتنت ذکر شده سال گذشته در سازمان مالکیت معنوی ملی چین یا CNIPAبه ثبت رسیده است.

جزییاتی از موبایل تاشو ZTE

طبق پتنتی که از ZTEلو رفته، گوشی یاد شده از بسیاری جهات به طرح‌های معرفی شده توسط سامسونگ در ماه گذشته شباهت دارند و همانند همین محصولات، از یک نمایشگر خارجی در بدنه‌ی جلویی بهره می‌برند. در بدنه‌ی پشتی آنها نیز یک دوربین دوگانه و حسگر اثر انگشت قرار گرفته است.

موبایل تاشو ZTE

در این پتنت چیزی در مورد سایز نمایشگر‌های استفاده شده در موبایل تاشو ZTE گفته نشده است اما ابعاد صفحه نمایش استفاده شده در تبلت، دو برابر نمایشگر خارجی خواهد بود. البته بر خلاف طرح های انتشار یافته از شرکت سامسونگ، این دو نمایشگر، از کشیدگی و بلندی یکسانی برخوردارند.

شما می توانید اخبار روز دنیای تکنولوژی، قیمت انواع گوشی و انبوهی از ترفندها را در تلفن همراه خود داشته باشید.
 
 

در سه ماهه س نخست سال جاری میلادی، کمپانی ZTEتوانسته بود به چهارمین تولیدکننده موبایل در کشور آمریکا تبدیل شود اما با توجه به تحریم های اعمال شده علیه این شرکت به بهانه ی جاسوسی برای دولت چین، شرکت موتورولا توانست این جایگاه را در سه ماهه دوم و سوم به خود اختصاص دهد. همین اتفاقات هم ممکن است باعث آن شود که موبایل تاشو ZTE هرگز در بازار آمریکا عرضه نگردد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

فرید | 1397/10/03

شرکت های چینی خیلی گنده شدن تو زمینه ی گوشی

اشتراک گذاری