نویسنده: رزا عابدی

اینستاگرام

ارسال پست اینستاگرام از طریق کامپیوتر یکی از دغدغه های کاربران اینستاگرام می باشد.حتما تا حالا برای شما هم زیاد پیش امده که در شرایطی قرار گرفته باشید که به گوشیتان دسترسی ندارید و حتما باید در پیج اینستاگرام تان پستی را ارسال کنید. به اطراف نگاهی میاندازید و سیستم کامپیوتری را می‏بینید که اتفاقا اینترنت هم دارد اما  افسوس میخورید که چگونه با سیستم در اینستاگرام پست ارسال کنم؟

 

 

عناوین مطلب:

  • اقدام به گذاشتن پست در اینستاگرام از طریق کامپیوتر و مرورگرهای کروم
  • پست گذاشتن در اینستاگرام با مرورگر گوگل کروم در کامپیوترچه محدودیت هایی دارد؟
  • چطور از طریق گوگل وارد اینستا شویم؟

 

آموزش ارسال پست اینستاگرام از طریق کامپیوتر

شرکت فیسبوک همواره کاستی و مشکلاتی در عرضه محصولات خود از جمله اینستاگرام داشته است که باعث نارضایتی کاربران شده یکی از مهمترین آنها اینست که به عنوان مثال اگر شما علاقمند باشید با سیستم عامل کامپیوتر اقدام به پست گذاشتن در اینستاگرام بکنید درواقع اقدام به پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوترمقدور نخواهد بود مگر در شرایطی که سیستم عامل شما ویندوز 10 باشد. کاربران ویندوز 7 و یا 8 که اتفاقا تعداد کثیری از کاربران کامیپوتری را شکل میدهند نمیتوانند با سیستم عامل های خودشان در اینستاگرام پست گذاری کنند که خود یک محدودیت و کاستی بزرگ به شمار میرود.هرچند که تا به امروز مشخص نشده چرا این شرکت پرطرفذار اقدام به رفع این مشکل نکرده است ما در این مقاله ترفند هایی را برای شما عزیزان تدارک دیده ایم که توسط آنها میتوانید مبادرت به ارسال پست تصویری و یا حتی ویدئو در اینستاگرام بکنید.در موبویار به شما آموزش خواهیم داد که راحت تر از آب خوردن از طریق کروم در شبکه های اجتماعی خودتان مثل اینستاگرام پست گذاری کنید.اینکار نیازمند انجام یکسری تغییرات ساده در مرورگر شماست. در ادامه به طور واضحتر شرایط را برای شما دوستان گرامی توضیح خواهیم داد:

 

آموزش تصویری پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر

تا پیش از زمانیکه با مرورگر وارد اکانت اینستاگرام خود میشدید تنها قادر بودید پست ها را لایک کنید،کامنتی بنویسید و یا در نهایت پروفایلتان را ویرایش کنید.عملا در این شرایط نمیشد ارسال پست تصویر و یا ویدئویی داشت و این موضوع برای کاربران بسیار ناراحت کننده بوداما به تازگی طی آپدیت جدیدی که اینستاگرام منتشر کرده است مرورگرهای نسخه موبایل این امکان را دارند که از طریق مرورگر وب اقدام به ارسال پست در اینستاگرام کنند و هرچند که هنوز هم این قابلیت برای سیستم عامل های کامپیوتری فعال نیست اما همین گزینه راه را برای ارائه ترفند باز کرده است.میتوان با این اوصاف نتیجه گرفت که برای ارسال و پست عکس و ویدئو در مرورگرهای کامپیوتر باید فضا را به فضای مرورگرهای نسخه موبایل تغییر داد. یعنی باید کاری کنیم که مرورگر ما در حالت موبایلی اینستاگرام را نشان دهد.این کار به کمک ابزارInspect Element مرورگر فراهم است.

 

چگونه از طریق گوگل کروم در اینستاگرام پست ارسال کنیم؟

آموزش ارسال پست در اینستاگرام از طریق کامپیوتر

 
 

ورود به اینستاگرام با گوگل کروم و ارسال پست با کامپیوتر چگونه ممکن است؟

 

همانطورکه حتما میدانید شما میتوانید از طریق مرورگر کروم وارد اکانت اینستاگرام خودتان بشوید. امادرنهایت با ورود به کانت خود با صفحه ای ازاینستاگرام که بسیار محدود است مواجه خواهید شد. درچنین صفحه ای میتوانید تصاویر را مشاهده کنید، آنها را لایک کنید و یا نظراتتان راجع به پست ها را در غالب کامنت بنویسید اما به ظاهر قادر به ارسال پست جدید برای خودتان نخواهید بود. ما در اینجا یعنی موبویار به شما آموزش خواهیم داد چطور رفتار اینستاگرامی گوگل کروم را تغییر دهید و با تغییر فضا درواقع اینستاگرام را دچار صحنه سازی بکنید تا فکر کند شما با مرورگر یک گوشی همراه به اکانت خود واردشده اید.با این روش و پس از انجام تغییر فضا گزینه آپلود برای شما نمایش داده خواهد شد که در واقع تنها برای نسخهای موبایلی قابل رویت است.این عمل از طریق مسیر شبیه سازی عامل  کاربر (User Agent Emulation) قابل انجام است.

خوب است بدانید که عامل کاربر در واقع کدی است که مرورگر به وبسایت مورد نظر می‌فرستد تا اطلاعاتی را درباره مرورگر و سیستم عامل شما در اختیار آن قرار بدهد ما دقیقا در روش فوق قصد داریم گوگل کروم را گول بزنیم. یعنی این اطلاعات را تغییر میدهیم و آن را تبدیل به مرورگری در یک دستگاهiOS یا اندروید میکنیم به این شکل باعث میشویم تا اینستاگرم نسخه موبایل وبسایت خود را نشان دهد.

در مرورگرهایی که  مدرن هستند همانند گوگل کروم، روشهایی برای تست نحوه نمایش وبسایت در دستگاه‌ها و مرورگرهای مختلف تعبیه شده است که طراحی برای آن‌ها را آسان‌تر می‌کند. از همین ویژگی می‌توان در جهت ورود به اینستا از طریق گوگل کروم برای ارسال تصویر بهره برد.

آموزش تبدیل اکانت عادی به اکانت تجاری اینستاگرام و امکانات آن

پست گذاشتن در اینستاگرام با مرورگر گوگل کروم در کامپیوتر چه محدودیت هایی دارد؟

قبل از آموزش اینکه چطور از طریق کروم اقدام به پست گذاشتن در اینستاگرام بکنیم بد نیست یکسری محدودیت ها در این روش را برای شما عزیزان توضیح بدهیم. در وهله اول میتوان گفت این روش مانند یکسری از روشها که فضای اینستاگرام را به طور کامل شبیه سازی میکنند نیست و تنها همان دستگاه موبایلی را شبیه سازی میکند که به وبسایت ورودی اینستاگرام مراجعه کرده است.

پست گذاشتن در اینستاگرام با مرورگر گوگل کروم در کامپیوترچه محدودیت هایی دارد؟

 

دقت داشته باشید یکی ازمحدودیت ها در این روش این است که  شما فقط میتوانید تصویری آپلود کرده و به آن کپشن اضافه کنید، اما برخی از ویژگی‌های اساسی وجود دارند که از طریق اینستاگرام گوگل کروم در دسترس نیستند. به عنوان مثال باید به فیلترها، ارسال پست‌های دارای چند عکس، تگ روی تصاویر و ویرایش کپشن تصویر پس از ارسال آن در اینستاگرام گوگل اشاره کنیم.

 

چگونه از طریق گوگل وارد اینستا شویم؟

در ابتدا باید به وبسایت اینستاگرام بروید وبا آی‌دی و رمزی که در اختیار دارید وارد اکانت خود شوید. حالا  صفحه اصلی اینستاگرام برای شما نمایش داده خواهد شد و آخرین پست ارسالی کسانی که فالو کرده‌اید را میتوانید مشاهده کنید. حال باید در صفحه راست کلیک کرده و گزینهInspect Element را انتخاب کنید یا اینکه در مرورگر گوگل کروم از کلیدهای ترکیبی (کلیدهای میانبرCtrl+Shift+I در کامپیوتر وcmd+Alt+I در مک) استفاده کنید

بعد از فشردن این دکمه ها ابزارInspector در مقابل شما باز میشود

 

ممکن است که در نگاه اول بسیار پیچیده به نظر برسد، اما نگران نباشید چرا که قرار نیست که ما با همه قسمتهای آن کار داشته باشیم. تنها هدف‌مان آیکون کوچک گوشی و تبلت است که در تصویر زیر قابل مشاهده است. روی آن کلیک کنید.

ورود به اینستاگرام با گوگل کروم و ارسال پست با کامپیوتر چگونه ممکن است؟

با این حرکت نسخه موبایلی روی وبسایت بارگذاری میشود و علامت + برای آپلود تصایر اینستا به کمک گوگل کروم در کامپیوتر نمایان میشود. درصورتی که  این علامت را مشاهده نکردید،بهتر است یک بار صفحه را رفرش کنید.

 

ارسال پست اینستاگرام از طریق کامپیوتر اعماز تصویری و ویدئویی

 

حالا با کلیک روی علامت مثبت، این اجازه را دارید که تصویر مورد نظر خودتان را انتخاب کرده و روی Open کلیک کنید. حالا برای آپلود تصویر مورد نظرتان منتظربمانید.

چطور میتوانیم از طریق کامپیوتر اقدام به ارسال  پست و ویدئو کنیم؟

حالا دقیقا ماننده صفحات اصلی اینستاگرام میتوانید ویرایش‌های لازمه را روی تصویری که قصد آپلود کردنش را دارید اعمال کنید.این افکت ها همانطور که میدانید سبب جلوه دادن بیشتر به به پست شما و در نهایت بهتر دیده شدن آن میشوند بعد ازاعمال ویرایشات لازم در نهایت رویNext در قسمت بالا کلیک کنید.

 

رسال پست در اینستاگرام و ویرایش عکس از طریق کامپیوتر

در مرحله آخر شما باید برای تصویر آپلودی خود کپشن و توضیحات درج کنید هر آنچه را که لازم میدانید در این قسمت درج شود برای عکستان درج کنید. حالا پس از بازبینی نهایی اگر پست شما آماده انتشار و اشتراک گذاری شده است برای ارسال آن میتوانید ارسال پست اینستاگرام از طریق گوگل کروم روی دکمه Shareکلیک کنید.

چطور میتوانیم از طریق شبیه سازی مرورگر کروک به نسخه موبایلی اقدام به ارسال پست در اینستاگرام کنیم؟

درنهایت زمانی که کارتان به اتمام رسید و دیگر نیازی به صفحات شبیه سازی شده نسخه موبایلی نداشتید و اقدام ارسال پست اینستاگرام از طریق کامپیوتر با موفقیت طی شد میتوانید  ابزار  Inspector را ببندید و به نسخه دسکتاپ و کامپیوتر اولیه خود برگردید.

آموزش روش های مختلف کپی متن از اینستاگرام

جمع بندی

در این مقاله یکی دیگر از مشکلات و کاستی های اینستاگرام را مورد بررسی قرار داده و سپس مبادرت به آموزش نحوه رفع این مشکل کردیم.به اینصورت که در ابتدا نیاز به شناسایی قابلیت هایی اینستاگرام برای ارسال پست از طریق وبگاه داشتیم. طی این نیاز فهمیدیم که این امکان تنها در نسخه موبایلی برای اینستاگرام فراهم شده است و از طریق مرورگرهای کامپیوتر انجام پذیر نیست. بنابراین نیازمند راه حلی برای رفع این مشکل بودیم ازاین جهت ما راه حل شبیه سازی مرورگر کروم کامپیوتر به مروگرهای نسخه موبایلی را پیشنهاد کردیم که اینستاگرام را دچار اشتباه میکند و به این ترتیب گزینه های مورد استفاده ما در این بخش که همان گزینه های آپلود تصاویر هستند نمایش داده خواهند شد.از طریق همین روش که در بالا به صورت کامل توضیح داده شده است میتوانیم قابلیت ارسال پست اینستاگرام از طریق کامیوتر را اجرا کنیم.امیدواریم که این مقاله حاصل از تلاش تیم فنی موبویار مورد توجه شما عزیزان واقع شده باشد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری