نویسنده: ملینا شمس

اندروید

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده ی روزافزون از گوشی های هوشمند، این دستگاه به وسیله ای برای پیشرفت کاربران در بسیاری از زمینه ها بدل شده است. یکی از زمینه های مهم در زندگی هر شخصی زندگی شغلی یا کاری اوست. مطمئنا همه دوست دارند در کسب و کار خود پیشرفت کرده و مدام پله های ترقی را طی نمایند. در این بین اپلیکیشن هایی تولید شده اند که فرایند پیشرفت شغلی افراد را تسهیل کرده و به آنها در این زمینه کمک می کنند. در ادامه قصد داریم به بیان تعدادی از آنها بپردازیم پس با ما همراه باشید.

اپلیکیشن هایی برای پیشرفت شغلی

1- Ummo، اپلیکیشنی برای تقویت مهارت های ارتباطی

برای اینکه بتوانید در ملاقات های کاری و یا ارتباطات در محیط کار، بیانی شیوا تر، حرفه ای تر و اصولی تری داشته باشید اپلیکیشن Ummoرا نصب کنید. برای یک برقراری ارتباط حرفه ای و بدون نقص باید از بیان کلماتی مثل "اوه"، "اووم"، "می دونی؟"، "راستش" و ... پرهیز کنید. با این اپ صدای خود را در حین سخنرانی و یا صحبت ضبط می کنید و در این حین همه ی سعی خود را می کنید تا این اصوات را به کار نبرید. سپس این برنامه گزارشی از صحبتی که انجام داده اید به شما ارائه می کند که در آن می توانید ببینید که تا چه حد در عدم استفاده از این اصوات و کلمات ذکر شده توفیق داشته اید. این امر می تواند نقش مهمی در پیشرفت شغلی شما داشته باشد.

ummo اپلیکیشنی برای پیشرفت شغلی

2- HabitBull، اپلیکیشنی برای رسیدن به اهداف شغلی

اگر ابتدای راه هدف گذاری حرفه ای و شغلی خود هستید، این برنامه برای شما ساخته شده است. شما می توانید هدف های خود را با HabitBullدر میان بگذارید و برای سنجش میزان پیشرفت خود در این اهداف، روی آن هشدار دهنده هایی تنظیم نمایید. همه ی این کارها فقط با چند کلیک ساده صورت میگیرد. هر عادت خاصی را که برای خود وضع نمودید می توانید در تقویم مخصوص به خودش آن را دنبال کنید. چیزهایی که برای شما مناسب هستند و حتی مسائلی که مناسب نیستند را بنویسید و از همکاران خود توصیه و راهنمایی دریافت نمایید.

اپ habitBull

3- Bookout، اپلیکیشنی برای تهیه فهرست کتاب هایی که باید بخوانید

برای پیشرفت شغلی و حتی پیشرفت در زندگی شخصی، کتاب خواندن امری اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. همچنین باید لیستی از کتاب های مختلف داشته باشید تا همواره از جدید ترین اطلاعت اهل علم و دانش بهره مند گردید. اما این کار کمی سخت به نظر میرسد و اگر نتوانید خود را با جدید ترین کتاب های بازار همگام کنید از قافله عقب می مانید. اینجاست که Bookoutبه کار می آید. با استفاده از این اپ می توانید لیستی از کتاب های مختلف را تهیه نمایید و برای مطالعه ی آنها هدف های مشخص تعیین کنید. از بهترین مطالب آنها یادداشت بردارید و حتی آنها را با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید.

اپ Bookout

4- Newton، اپلیکیشنی برای نظارت بر ایمیل ها

ایمیل های خوانده نشده مشکل خیلی از مدیران و یا حتی کارمندان است. گاهی یک ایمیل کاری که خوانده نمی شود یا پاسخ آن دیر می شود می تواند دردسر ساز باشد. Newtonکمک می کند تا پیام‌های دریافتی و ارسالی خود را مدیریت کنید. این اپ به شما کمک می کند تا زمان جواب دادن به ایمیل ها را تعیین کرده و برای بررسی پیام های دریافتی یادآور یا آلارم قرار دهید. اگر قبل از اینکه پیامی کاملا آماده شود آن را به اشتباه ارسال کرده باشید آن پیغام را برگردانید.

اپ Newton

5- Timely، اپلیکیشنی برای مدیریت زمان

اگر برای زمان بندی کارها با مشکل مواجه هستید، Timelyبرای شما ساخته شده است. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید زمان خود را مدیریت کنید و به راحتی اطلاعات مربوط به کارهای خود را وارد تقویم نمایید. این برنامه اطلاعات جلسات و قرارهای ملاقات را به صورت خودکار از تقویم شما استخراج می‌کند. همچنین تمام زمانی را که شما در اختیار دارید را دسته بندی کرده و طی گزارش هایی به شما اعلام می کند سپس شما می توانید با استفاده از این اطلاعات، میزان بهره وری خود را افزایش دهید.

اپ timely

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

Raha | 1397/07/30

از HabitBull خیلی خوشم اومد. به نظر اپ بدرد بخوری میاد

M.z | 1397/07/30

برنامه های رایگان ایرانی رو هم معرفی کنید. مرسی

ahmad | 1397/08/01

باز هم از این اپلیکیشنا ویژه ی مشاغل معرفی کنید. ممنون میشم

mehran | 1397/08/07

برنامه ای نیست که پی دی اف های آموزشی رایگان در اختیار کاربراش بذاره؟ ترجیحا فارسی باشه

سارا حسینی | 1397/08/19

لطفا اپلیکیشنی معرفی کنید که مطالب آموزشی رو به صورت ویدیو داشته باشه. البته رایگان هم باشه. مرسی

اشتراک گذاری