چطور از چهره خودمان استیکر بسازیم

نویسنده: موبویار

اندروید

یکی از امکانات جالبی که در گوشی های نسل جدید مثل iphone x و سامسونگ گلکسی s9 وجود دارد این است که اجازه می دهد از چهره خودمان استیکر یا  استیکر شخصی خود را بسازیم و به راحتی در شبکه های اجتماعی آنها را به اشتراک بگزاریم. این ویژگی در بین کاربران شبکه های اجتماعی، به خصوص اینستاگرام با استقبال زیادی مواجه شده و همچنین باعث گردیده تا توسعه دهندگان اپلیکیشن های موبایلی به این فکر بیفتند که برنامه های مشابهی با این زمینه بسازند. این اپلیکیشن ها امکان ایجاد استیکر را برای گوشی های قدیمی تر یا گوشی های رده پایین فراهم می کنند.

با برنامه بیت موجی از چهره خودمان استیکر بسازیم

برنامه های زیادی با این ویژگی در پلی استور موجود است که هر کدام قابلیت های گوناگونی را در اختیار کاربران قرار می دهد. از میان این برنامه ها تیم موبویار، برنامه ی Bitmoji که یک برنامه پیشرو در زمینه تولید استیکر است را پیشنهاد می کند. این برنامه مجموعه ای کامل از ابزارهای مختلف را در اختیار می گذارد تا با استفاده از آن بتوانیم از چهره خودمان استیکر بسازیم .

از چهره خودمان استیکر بسازیم

- در مرحله اول برای استفاده از این برنامه کافیست مشخصات خود  مانند ایمیل و پسورد را وارد کنید.

 وارد کردن ایمیل 

- در مرحله ی بعد برای تحلیل بهتر عکس هایتان، از شما می خواهد که جنسیت خود را مشخص کنید.

جنسیت

- پس از آن میتوانید با گرفتن سلفی یا انتخاب یک عکس از گالری، استیکر چهره خودتان خود را بسازید.

کار با برنامه

- این برنامه انواع قابلیت ها را برای سفارشی کردن استیکر ساخته شده در اختیار ما قرار می دهد، قابلیت هایی بی شمار و جذاب که دست شما را برای ساخت هر نوع استیکری از خودتان باز می گذارد. برای آموزش این قابلیت ها و امکانات جذاب این اپلیکیشن کافیست تا شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید. همچنین با این کار علاوه بر آموزش کامل این برنامه می توانید از سایر ویدیو ها و مطالب آموزشی جذاب دیگر نیز بهره مند شوید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

رویا | 1397/08/01

Bitmoji عااالیه ممنونم

Aa | 1397/08/01

Man ke kheili hal nakardam

مهدی عامل | 1397/08/05

این اپ فوق العادس. مرسی از موبویار

Renisalehi | 1398/05/07

saeid_sgn@yahoo.com

اشتراک گذاری