نویسنده: موبویار

مهارت های ارتباطی

چطور مردان را مطیع خود کنیم؟  بسیاری از زنان تصور می‌کنند مردان نفوذ ناپذیرند و به هیچ شیوه‌ای نمی‌توان تاثیری روی اخلاق و رفتارهای مثبت آنها داشت اما باید بگوئیم که این تصور کاملا غلط است!شما برای انجام اینکار تنها نیازمند چند ترفند و سیاست زنانه هستید.پاسخ به سوال اینکه چطور  مردان را مطیع خود کنیم تنها چند راه کار ساده است که با کمی ملاحاظه و دقت از پس انجام آن برخواهید آمد.

در ادامه چند سیسات زنانه و ترفند برای مطیع کردن مردها را برایان ترتیب دیده ایم که امیدواریم برایتان موثر واقع شود.

چطور مردان را مطیع خود کنیم؟ 

چطور مردان را مطیع خود کنیم

چطور مردان را مطیع خود کنیم

چطور مردان را مطیع خود کنیم صرفا به معنای این نیست که شما از مردتان انتظار داشته باشید رباتی باشد که تنها طبق اوامر شما عمل میکند مشخصا این نوع از زندگی باب میل هیچکس نیست. حتی آنهایی که بیش از اندازه علاقمند ریاست و جاه طلب هستند هم نمیتوانند تحمل کنند که مردشان هیچ اراده و شخصیتی نداشته باشد و تنها تحت امر آنها باشد. اما مطیع کردن به معنای اینکه او با آغوش باز به سلایق و علایق شما احرتام بگذارید، بدون هیچ اجباری میتواند بسیرا لذتبخش باشد. برای یادگیری این فنون با ما همراه باشید.

احترام به همسر را فراموش نکنید.

اینکه شما تا چه اندازه برای همسرتا ناحترام قائل هستید رابطه ای مستقیم با میزان خوشبختی شما خواهد داشت. مردان تشنه احترام هستند و رفع این تشنگی میتواند زندگیتا نرا ازین رو به آن روکند همواره با احترام گذاشتن به او حسه امنیت، بزرگی و اقتدار بدهید.

سخت گیری نکنید

وقتی همسر شما ببیند که شما در مقابل کاری واکنشات بسیار تندی نشان میدهید سعی میکند این اعمال را ا شما پنهان کند. تنها دسته بسیار کمی هستند که دیگر آن کار راتکرار نمیکنند! بنابراین بهتر است واکنشات آرامی داشته باشید تا همواره بتوانید از تما ممسائل همسرتان آگاه شوید و در کنارش باشید.به این ترتیب حتی میتوانید با آرامش از او بخواهید دیگر اینکار را تکرار نکند

از مقایسه کردن به شدت اجتناب کنید

درست همان طور که زن‌ها دوست ندارند مقایسه شوند مردها هم از این موضوع متنفر هستند. در نظر داشته باشید که دارای ویژگی های مثبت و منفی هستند و هیچکس یقیننا کامل نیست بنابراین از مقایسه پرهیز کنید.  

حسودی نکنید!

چطور مردان را مطیع خود کنیم

چطور مردان را مطیع خود کنیم

 

در صورتیکه همسرتان از خانواده خود  مانند خواهر و یا مادرش تعریف کرد سعی کنید به جای جبه گرفتن، حسادت و واکنش های نادرست جایگاهتان را فراموش نکنید و شما هم حرف او را تائید کنید تا مورد تحسین او واقع شوید.

 

به صورت مستقیم انتقاد نکنید

در صورت یکه ایرادی در رفتار همسرتان احساس میکنید سعی کنید در شرایطی مطلوب که هم خودتان آرام هستید و هم همسرتان آن را بیان کنید. هرچقدر هم که این عادت برای ما آزاردهنده باشد بهتر است به جای صریح و تند گفتن این انتقاد که ممکن است حسه لجاجت مردانه شان را بیدار کند به روش های غیر مستقیم و کمی گلگی زنانه آن را بیان کنید

هرگز در حضور دیگران از او انتقاد نکنید

شما باید به این موضوع بسیار دقت داشته باشید که ابدا نباید مشکلات و اختلافات شما پیش دیگران و حتی فرزندانتان مظرح شود. از انتقاد کردن از همسراتان در جمع و خصوصا پیش فرزندان بشدت اجتناب کنید. 

تنهایی تصمیم گیری نکنید

تنهایی تصمی گرفتن شما ممکن است حتی اگر همسرتان با موضوع مخالف نیست هم او به سمت مخالف سوق دهد! همچنین در صورت مشورت ممکن است حتی اگر با موضوعی مخالف بود باز هم این موضوع را از شما بپذیرد. . بعنوان مثال در زمان دعوت شخصی از شما برای میهمانی حتما قبل از اینکه تائید اصلی را بدهید با همسرتان مشورت کنید.

لطافت زنانه را در خود حفظ کنید

یک زن با سیسات به درستی میداند که نمیتواند و البته نباید که به اندازه یک مرد در زندگی انرژی بگذارد. وظایف سنگینتر همیشه باید به مردان محول شده و زنان نقش ستونی خود را در جهت بپرایی احساس و گرمی خانواده ایفا کنند. زن رئیس خانه و مرد رئیس خانواده است! بنابراین در انجام فعالیت های مردانه خودتا نرا اذیت نکنید همچنین مردان نیاز دارند ببینید که به آن ها وابسته هستید.

راجع به علاقه خانواده تان نسبت به او صحبت کنید.

همیشه سعی داشته باشید که به طوری غیر مستقیم همسرتا نرا از علاقه خانواده تان نسبت به او آگاه کنید مثلا اگر مادرتا نبرای شما غذایی فرستاد بگوئید چون میدانست شما این غذا را دوست دارید فرستاد.به این صورت او هم از مورد توجه واقع شدن خوشحال میشود و ارتباط نزدیکتری با خانواده شما برقرار میکند.

همه چیز گفتنی نیست!

چطور مردان را مطیع خود کنیم

چطور مردان را مطیع خود کنیم

کاملا درست است که همسرشما اولویت اول زندگی شماست . اما نیاز نیست که او در جریان ریز تمام امور خصوصا در مورد خانواده پدریتان قرار دهید.

عاشق باشید و عاشق بمانید

عشق اصول و پایه اساسی زندگیست. همواره عاشق خودتا نباشیدو سپس به همسرتان عشق بورزید تنها در این صورت که راه صحیح عشق ورزیدن را یاد گرفته اید. البته نگذارید همسرتان بفهمد که عاشق خودتان هم هستید!

روی تک تک رفتارتان کنترل داشته باشید

یکی از بهترین راه های حفظ حریم و حرمت سکوت در دعواهاست! شما باید به خودتان مسلط باشید معمولا در زمان بحث و جدال قدرت بررسی و تحلیل مردان از بین میرود در اینصورت تنها بهتر است سکوت کرده و در زمان بهتری با آرامشو منطق مسئله را توضیح دهید.

به بچه‌ها محبت کنید

همیشه به بچهای خانواده همسرتان محبت کنید. به این ترتیب شما یک تیم مخفی دارید که اگر کسی از شما بدگویی کرد پس از بزرگ شدن از شما حمایت کنند.

دلبری داشته باشید.

دلبری داشتن یک سیاست اثر گذار روی مردان است. یک زن خوب همیشه برای همسرش زیبا و آراسته است. اینکه گاهی از لحن بچه‌گانه و لوس هم استفاده کنید میتواند شما را در نظر مردانی که عاشق حسه حمایت کردن هستند عزیزتر کند. درست مانند کودکی که به مراقبت و ملاطفت نیاز دارد آنها به سم تمحبت کردن و حمایت از شما جذب میشوند. البته توجه داشته باشید زیاده روی در این موضوع اقتدار زنانه شما را از بین برده و نتایجی معکوس دارد! 

مسئولیت های زیاد را نپذیرید

نیازی نیست خودتان را برای انجام تمام امور داوطلب کنید. زن ها هم نمیتوانند و هم نباید که از پس تمامی امور بربیایند. مرد شما نیاز به احساس موثر بودن و احتیاج شما دارد . 

برای او فرصت اشتباه در نظر بگیرید.

زن های با سیاست همیشه چند کوپن اشتباه برای مردانشان کنار میگذارند! اگر مردی در انجام کاری که از او میخواهید موفق نبود واکنش شدیدی نشان ندهید و اعتماد به نفس ومردانگیش را نشانه نگیرید با ارامش برای او توضیح بدهید یا درصورت لزوم یکبار خودتان انجام بدهید تا یاد بگیرند.

همیشه یک مقدار پس انداز مخفی داشته باشید

شما باید همیشه مقداری از پولهایی که بدستتان میرسد چه زیاد و چه کم را برای خودتان پس از انداز کنید و البته نیازی نیست که در اینباره به کسی چیز بگویئد . بعد از گذشت مدتی میبینید که مقدار قابل توجهی جمع شده که میتوانید آن را خرج مورد دلخواهتان و یا حتی کمک به همسرتان بکنید.

از تحریک خانواده همسر اجتناب کنید

درصورتی که وسیله ای گرفته اید نیازی نیست اطلاعات دقیقی راجع به قیم تآن بدهید. این موضوع ممکن است باعث بروز حساسیت در آنها شود. شما به جای گفتن آمار دقیق میتوانید  به آنها اطمینان بدهید که قیمت مناسبی خریداری کرده اید.

اعتماد به نفس داشته باشید

حتی درصورتی که  از ظاهر و یا قیافه خودتان راضی نیستید؛ هیچ زمان مخصوصا جلو همسرتان این موضوع را طرح نکنید همیشه اعتماد به نفستان را حفظ کنیدو از خودتان تعریف کنید اینکار علاوه بر تاثیر مثبتی که در روحیه شما میگذارد باعث میشود در نگاه همسرتان زنی موفق و محکم جلو کنید. در اینصورت علاقه او نیز به شما بیشتر خواهد شد. مردها به صورت ذاتی به زن های قدرتمند جذب میشوند.

از واکنش تند و آنی پرهیز کنید

سعی داشته باشید تا همیشه بهترین واکنش را ارئه بدهید. مثلا هرقدر هم که دیر آمدن همسرتا نشما را آزار داده است باز هم سعی کنید با آرامش و گلگی این موضوع را مطرح کنید. شما حتی در بدترین شرایط هم نباید به حس استقلال ومردانگی او آسیب بزنید.

زمانی را برای خود در نظر بگیرید

هیچوقت فکر نکنید که زندگی مشترک به معنی پایان زندگی فردیست. هر آدمی نیاز دارد تا اوقاتی را برای خودش سپری کند. شما هم باید این احساس را داشته باشید و اگر ندارید آن را به وجود آورید احساس وابستگی مداوم شما اصلا خوب نیست. شما باید اقتدار و اعتماد به نفس داشته باشید. زندگی مشترکی که زمانی را برای فردیت در نظر نگیرید برای هردوی شما خصوصا مردها کسل کننده خواهد بود.

همسرتان را عاشق خود کنید

کنترل مرد عاشق به‌ مراتب راحت‌ تر از کنترل مرد هوس‌باز است. برای خانم‌ها دشوار است که بعد از چند سال اول ازدواج همسرانشان را به خودشان علاقه‌مند نگه دارند، چون هوس بعد از مدتی کوتاه از بین می‌رود و مردها ذاتاً بعد از ارضای هوس‌هایشان علاقه‌شان را از دست می‌دهند.برای اینکه مردتان را همچنان علاقه‌مند و مشتاق نسبت به خودتان نگه دارید، باید نقش یک اغواگر را بازی کنید، او را به بند بکشید و باعث شوید که عاشقتان شود.

در زیر به چند نکته ساده برای اینکه همسرتان را از نظر احساسی خلع‌سلاح کنید اشاره می‌کنید تا بتوانید افسار رابطه را همیشه در دستان خودتان نگه دارید!

زنی افسونگر باشید

همیشه در دسترس و کاملا مشخص نباشید. اینکه بتوانید همواره مقداری افسونگری داشت هباشید وبازی رمز آلودی را به راه بیاندازید برای مردها جذاب است. ابری از رمز و راز در اطراف خودتان درست کنید.این موضوع همیشه شما را جذاب و مهیج نگاه میدارد. مردها دوستدار تنوع هستند بنابراین سعی کنید این تنوع را در زندگی ایجاد کنیدو  هرروز حرفی تازه برای گفتن داشته باشید.البته این رمز آلودی نباید به نحوی باشد که خودتا ندیگر در آن گم شوید! و یا بدتر حس شک و تردید در مردتان به وجود بیاورد. فراموش نکنید که این تنها یک بازی ساده است.  گاهی سرکش و دست نیافتنی گاهی منعطف و لطیف باشید.گاهی مقتدر و پیروز گاهی وابسته و نیازمند به وجود او. هرکدام از این خصیصه ها درصورت مداومت تکراری و خسته کننده میشوند.

همیشه مهربان بودن خوب نیست

زمانیکه بیش از اندازه مهربان و مطیع باشید در واقع قدرت فریبندگی خود را از دست داده اید. بعد پنهانی برای مردان ندارید و این موضوع باعث دلسردی آنها میشود همیشه قسمتی از قلبتان را دردست خودتان نگاهدارید تا برای بدست آوردن آن و یا کشف بعد جدید از وجود شما تلاش کنند. 

سفید مطلق به ندرت پیش می آید برای کسی جذاب باشد شما باید گاهی رگه هایخاکستری و حتی تیره در وجودتان داشته باشید.

به جاذبه های جنسی خود اهمیت بدهید

ظاهر شما بی اندازه برای مردان مهم است به همین خاطر است که میگویند زن ها از طریق مغز عاشق میشوند و مردان از ظریق چشم. بنابراین همیشه آراسته و منحصر به فرد باشید. نیازی نیت این منحصر به فردی ما جهانی باشد!شما تنها نیاز دارید تا در جمع دونفره تان بهترین خودتا نرا به نمایش بگذارید. هیچ وقت بعد ازازدواج که تازه شروع راه شماست خودتان را رها نکنید. شما باید زنی قوی و جذاب باشید.

برای ارتقای شخصیتتان از عطر استفاده کنید

عطر یک عامل تاثیر گذار در جذب و تحریم مردهاست. در اتخاب کیف و کفش و لباس هایتان علاوه بر سلیقه و شخصیت خودتان سلایق مردتان را هم در نظر بگیرید. از آنها نظر بخواهید و حتی گاهی اجازه بدهید آنها عطر شما را انتخاب کنند فراموش نکنید در همه موارد باید به او حسه قدرتمندی بدهید.فراموش نکنید مردهای آرایش بیش از اندازه را نمیپسندند.سعی کنید چهره ای آراسته با آرایشی ملایم داشته باشید.زن های خوش لباس، با اعتماد به نفس معطر و مقتدر همواره برای مردان جذابیت بیشتری دارند 

توجه داشته باشید که باید درست مانند روزهای اول آشنایی خود سعی در جلب نظر و حفظ نظر او داشته باشید تا قبل از آنکه لب یه تعریف از هر زن دیگری بگشاید شما در ذهنش مجسم شوید.  

به نیازهای احساسی و عقلانی او اهمیت بدهید.

همانطور که در تلاش برای جلب نظر توجه او درمورد ظاهر هستید از نیاز های احساسی و منطقی او غافل نشوید. رنگ ها غذاها، کتاب ها و سبک های مورد علاقه او بشناسید و همیشه در دسترس او قرار بدهید. با هدیه دادن چیزهایی که به انها علاقمند است او را غافلگیر کنید. دستورالعمل غذای موردعلاقه‌اش را پیدا کنید و برایش درست کنید تا زمانیکه از سر کار برگشت او را مبهوت کنید. سعی کنید قبل از حرف زدن فکرش را بخوانید و خودتان را وارد روح و روانش کنید. خودتان را با علایق و روحیات او تطبیق دهید. هرچند که همه ما مدعی فروتنی هستیم اما در نهایت همه ما میل و گرایش زیادی به سمت خودخاهی داریم. پس با نوازش و احترام روح او را تسخیر کند تا خلع سلاح شود.

همواره اعتمادبه‌نفس او را تقویت کنید.

فراموش نکنید که قدرت خانواده با قدرت مردان سنجیده میشود یعنی هرقدر که شما مرد مقتدر تری داشته باشید خانواده شما قوی تر و منسجم تر خواهد بود. این قدرت را هیچ کس به اندازه شما نیمتواند به او تزریق کند. فرامش نکنید که مردان مانند کودکانی هستند  که همواره نیازمند تشویق و تحسینند. تصویری که از خودشان دارند را باور کنید و به این ترتیب به آنها قدرت و اعتبار بدهید. این موضوع باعث میشود که احسا سکند از جانب شما پذیرفته شده و مورد تائید قرار گرفته بنابراین شمارا از راهای و امورش باخبر میکند. 

همواره او را مورد تشویق و تحسین قراربدهید.

در زمانیکه تلاش های او را در هرموردی میبینید بی تفاوت نباشید و به او بگوید که تلاش هایش را تحسین میکنید. بگوئید که به او ایمان و باور قلبی دارید حتی اگر مرتکب اشتباهی شد به جای شماتت آرزو کنید که دفعه بعدی را با موفقیت پشت سربگذارد. به او احساس امنیت بدهید. بگذارید احساس کند که همواره در خوشی و ناخوشی میتواند روی شما حساب کند.باید به او امنیت خاطر بدهید که هیچوس به اندازه شما او را دوست ندارد . بناراین در زمان بحثا همیشه کمی کوتاه بیاید تا تصویر مردانگی آنها خرا بنشود میتوانید در زمان مناسبی راجع به موضوع صحبت کنید ونتایج بهتری بگیرید. 

حساسیت داشته باشید.

به او بگویید که در راضی کردن شما روابط دونفرتان و بسیرا کارهای دیگر از او رضایت دارید. نسبت به او اعمالش بی تفاوت نباشید رضایت خودتان را نشان بدهید. بیشترین حسه مثبت زمانی در آنها ایجاد میشود که احساس کنند در ارضای روح و جسم شما موفق عمل کرده اند. 

فرصت آزمون و خطا به او بدهید.

بهتر است بگذارید خیلی از لباسها و مکان های معشقه هایتان را انتخاب کند. به فرصت انتخاب بدهید تا خلاقیت هایش را نشان بدهد. این موضوع در همه موارد صادق است مثلا میتوانید بخواهید نهار امروز را به دلخواه همسرتان درست کنیدو یا مکان خوردن نهار را تغییر بدهید و تنوع داشته باشید.اگر هم چیزی باب میلتان نبود بهتر است همان روز آ نرا به زبان نیاورید و یا با اشارات ریز و جرئی ضمن تحسین سایر عملکرد های او بگوئید که چطور میتواند آن کار بهتر انجام دهد.

مردها مانند کودکانی هستند که از هما نابتدای زندگی باید با آنها همراهی کنید و البته ترتیب زندگی زناشویی مختص خودتان را به آن ها بیاموزید. مرد ها در تشخیص شرایط به اندازه زن ها باهوش نیستند و گاه نیاز دارند تا فقط توسط کلام به آنها بگوئید که چه میخواهید و چه چیزی شما را راضی میکند. شک نداشته باشید که با صبر و بردباری میتوانید بهترین نتایج را رقم بزنیدو زندگی ایده آلی داشته باشید. تنها کافیست نسبت به هم و علایق یکدیگر به شناخت کافی برسید.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری