چند ترفند ویرایش حرفه ای عکس ها برای اینستاگرام

نویسنده: موبویار

اینستاگرام

اپلیکیشن اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران و جهان به شمار می رود. این برنامه همواره با ارائه ی بروزرسانی های مختلف سعی کرده تا امکانات بیشتری برای ویرایش عکس ها در اختیار کاربران قرار دهد. اما همچنان این امکانات برای ایجاد یک عکس حرفه ای کافی نمی باشند. از این رو توسعه دهندگان برنامه هایی را ایجاد کرده اند تا با استفاده از آن ها، عکس هایتان را بتوانید فقط با زدن چند گزینه، به حرفه ای ترین شکل ممکن ویرایش کنید. در این مقاله به معرفی اپلیکیشن های بسیار پر کاربرد و حرفه ای برای ویرایش عکس ها می پردازیم.

اپلیکیشن YouCam Makeup:

این برنامه، یکی از بهترین اپلیکیشن های موجود برای انجام میک آپ و کار حرفه ای روی عکس است. شما ابتدا باید این برنامه را از اپ استورهای موجود دانلود و نصب کنید.

اپلیکیشن youCam makeup

برای شروع گزینه Makeup Camرا انتخاب می کنیم. لیست عکس های درون گالری برایمان نمایش داده می شود. یکی از آن ها را به دلخواه انتخاب می کنیم. با انتخاب این عکس مجموعه ای از امکانات در اختیار ما قرار داده میشود. برای مثال یکی از این امکانات این است که با انتخاب عکس لب، می توانید رنگ لب ها را به رنگ های مختلف تغییر دهید.

انتخاب عکس از گالری

علاوه بر لب ها، مجموعه ی کاملی از امکانات دیگر برای میک آپ چشم ها، ابرو ها، مو و حالت کلی صورت در اختیار شما قرار دارد. حتی می توانید دندان هایتان را با استفاده از آن کاملا سفید کنید. بدون اینکه بخواهید کمترین هزینه ای برای آن پرداخت کنید. برای آموزش این امکانات متنوع، فقط کافیست شماره ی تلفن همراه خود را در بخش قرار داده شده در پایین صفحه وارد نمایید. همچنین آموزش چندین اپلیکیشن حرفه ای ویرایش عکس دیگر را نیز به طور کامل دریافت نمایید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

taha | 1397/08/20

YouCam Makeup وااقعا عالیه

رضا | 1397/08/20

من شمارمو وارد کردم. مطالبتون عااااالیه. مرسی

ناهید | 1397/08/24

عجب اپلیکیشنیه این YouCam Makeup! کاش زودتر باهاش آشنا شده بودم

اشتراک گذاری