نویسنده: مصطفی حافظی

اینستاگرام

خب تا اینجا با ضرورت بروزرسانی و در اصلاح اکتیو بودن در اینستا برای پیشبرد مناسب کسب و کار آشنا شدیم و دریافتیم برای پیشی گرفتن از رقبا و سایر همکران و کسانیکه در این عرصه کار میکنند باید موفق به ارائه خدمات و طرح های جدیدتری باشیم که با پشتیبانی مناسب تغذیه میشوند. در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از قابلیت های جدید اینستاگرام آشنا بکنیم

چکیده

تلویزیون اینستاگرام یا همانIGTV را بدون نیاز به نرم افزار جانبی هم می‌توانید استفاده کنید برای آپلود ویدیو‌های یک ساعته اینستاگرام باید کانالIGTV اینستاگرام داشته باشید. در این مطلب هم آموزش ساخت کانالIGTV اینستاگرام برای آپلود ویدیو‌های یک ساعته را خواهیم داشت.

آموزش ساخت کانالIGTV اینستاگرام برای آپلود ویدیو‌های یک ساعته

پیش از این درباره تلویزیون اینستاگرام(IGTV) خوانده ایم. در این بخش که برای آپلود ویدیوهای یک ساعته ارایه شده است می توانید ویدیوهایی با طول بین 15 ثانیه تا 60 دقیقه را ارایه کند. هر چند که تلویزیون اینستاگرام یا همانIGTV را بدون نیاز به نرم افزار جانبی هم می توانید استفاده کنید برای آپلود ویدیوهای یک ساعته اینستاگرام باید کانالIGTV اینستاگرام داشته باشید. در این مطلب هم آموزش ساخت کانالIGTV اینستاگرام برای آپلود ویدیوهای یک ساعته را خواهیم داشت.

آموزش ساخت کانالIGTV اینستاگرام

ساخت کانالIGTV اینستاگرام یا همان تلویزیون اینستاگرام که برای انتشار ویدیوهای طولانی تر از یک دقیقه یا به عبارت بهتر کف 15 ثانیه تا سقف 60 دقیقه استفاده می شود، بسیار راحت است. شما می توانید با طی مراحل زیر کانالIGTV اینستاگرام خود را بسازید:

پیش از آغاز باید بگوییم که شما برای استفاده ازIGTV یا بایدIGTV (تلویزیون اینستاگرام) برای اندروید وiOS را دانلود کنید و یا اینستاگرام خود را به آخرین نسخه آپدیت نمایید. اگر اینستاگرام خود را آپدیت کردید و این بخش به شما اضافه نشد، باید حتما نرم افزارIGTV را دانلود کنید. بسیار خوب:

1- روی آیکون تلویزیون که بالا و سمت راست اینستاگرام شما قرار دارد، تپ کنید.

 

2- در صفحه باز شده روی علامت چرخ دنده که سمت راست و حدودا وسط تصویر است تپ کنید:

3- در صحفه باز شده، گزینه ساخت کانال یاCreat Channel را بزنید:

 

      

4- آموزش های مربوط به ساخت ویدیوی یک ساعته اینستاگرام به شما در 3 اسلاید نشان داده می شود و در نهایت، کانال خود را می سازید:

5- کانالIGTV اینستاگرام شما آماده است:

می توانید روی تصویر پروفایل خود تپ کنید، تا اطلاعات مربوط به کانالIGTV اینستاگرام خود را ببینید:

 

نظر شما جیست؟ فکر می کنید این بخش یعنی تلویزیون اینستاگرام با ویدیوهای یک ساعته خود چقدر بتواند موفق باشد؟ این ویژگی در اختیار عموم کاربران است و نیازی نیست که برای آن اکانت ویژه ای داشته باشید.

براي آموزش دقيقتر ترفند هاي اينستاگرام همراه با ويدئو با ما همراه باشيد...
 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری