نویسنده: ملینا شمس

اندروید

نحوه دعوت به یک مراسم به اندازه ی خود آن مراسم با اهمیت است. حال این مراسم ازدواج یا نامزدی باشد و یا حتی یک جشن تولد ساده. با اینکه هنوز در اکثر نقاط دنیا ارسال کارت دعوت فیزیکی هنوز طرفداران زیادی دارد، هستند افرادی که تصمیم گرفته اند کمی متفاوت تر عمل کنند و از کارت دعوت دیجیتال استفاده نمایند.

ساخت کارت دعوت دیجیتال بسیار ساده است و نظر حفظ محیط زیست و قطع کمتر درختان برای تولید کاغذ نیز بسیار اهمیت دارد. گوشی اندرویدی شما به راحتی می تواند این کار  را برایتان انجام دهد و دیگر نیازی به کامیوتر و استفاده از نرم افزار های طراحی سنگین و دشوار ندارید. اپلیکیشن های رایگان زیادی برای این کار نوشته و منتشر شده اند.

در این مقاله ما تمرکز خود را بر روی بهترین اپلیکیشن های آنلاین کارت دعوت دیجیتال ازدواج گذاشته ایم. تمام برنامه هایی که در ادامه معرفی خواهند شد، رایگان و با تبلیغ درون برنامه ای هستند.

5 اپلیکیشن آنلاین کارت دعوت دیجیتال ازدواج

1- اپلیکیشن CANVA: POSTER, BANNER, CARD MAKER & GRAPHIC DESIGN

CANVAیکی از بهترین اپلیکیشن های طراحی کارت دعوت دیجیتال می باشد، این اپ، نه تنها در زمینه ی کارت عروسی، بلکه در سایر مراسم ها مانند تولد و ... نیز پیشنهادات بسیار جذاب و خاصی ارائه می دهد.

کارت دعوت دیجیتال CANVA

شما می توانید در CANVAتمامی المان ها را به دلخواه خودتان ویرایش کنید. پس با انتخاب یک طرح گرافیکی، قادر خواهید بود آن را برای موقعیت و مراسم خاص خود اصلاح نمایید و بهتر اینکه حتی می توانید یک سری المان های جدید به طرح خود بیفزایید. به علاوه، این برنامه اجازه می دهد تا چندین صفحه و چندین عکس به صورت همزمان ایجاد و طراحی نمایید.

2- برنامه Invitation Maker by Greetings Island

Invitation Makerیک اپلیکیشن ساده با یک رابط کاربری جذاب است. علاوه بر دعوت ها، شما می توانید انواع کارت ها را با استفاده از این اپ تولید نمایید. Invitation Makerفقط به مراسم ازدواج محدود نشده و به کاربرانش اجازه می دهد برای هر مراسم دلخواهی کارت دعوت دیجیتال تولید نمایند.

کارت دعوت دیجیتال Invitation Maker by Greetings Island

کارت های دعوت به همراه یک سری نوشته های پیشفرض به شما ارائه خواهند شد که می توانید این نوشته ها را به دلخواه خود تغییر دهید. به علاوه شما می توانید متون جدیدی را روی کارت ایجاد کرده و استیکرهای جدیدی نیز به آن بیفزایید تا خروجی کارتان جذاب تر و حرفه ای تر به نظر آید. از آنجایی که Invitation Makerتعداد بسیار زیادی تم برای کاربرانش ارائه کرده است، شما می توانید از قابلیت جستجوی اپ برای دستیابی به طرح دلخواه خود استفاده نمایید. البته تنها ایرادی که می توان از این اپ گرفت این است که هیچ جایی برای افزودن تصاویر شخصی افراد تعبیه نشده است.

3- اپلیکیشن Invitation Maker for Weddings, Birthdays & Events

یکی از رقبای سرسخت Canvaاپلیکیشن تولید شده توسط Desygnerاست. آن ها چند اپلیکیشن طراحی با قابلیت های جذاب و متنوع، تحت همین برند ارائه کرده اند.

کارت دعوت دیجیتال Invitation Maker for Weddings, Birthdays & Events

شما می توانید در این اپ، چندین قالب جذاب با متون قابل تغییر بیابید. علاوه بر تغییر پس زمینه، قابلیت های دیگری مثل قرار دادن چد لایه در کنار یکدیگر، تنظیم شفافیت و ... نیز در اختیار کاربران قرار داده شده است. به محض اینکه یک پروژه جدید ایجاد می کنید، تحت نام My Projectsذخیره می شود و شما می توانید هروقت که بخواهید آن را ویرایش نمایید.

4- برنامه Invitations Card Maker (GIF/Video)

علاوه بر ایجاد تصاویر ساده از کارت دعوت دیجیتال این اپ امکان ساخت ویدیو ویا گیف های دعوت را هم در اختیار کاربرانش قرار می دهد. پس از آنکه یک تم برای شروع به کار انتخاب شد، می توانید متون دلخواه خود را اضافه و یا ویرایش نمایید. اما متاسفانه یکی از نقاط ضعف این برنامه این است که تعداد کمی حق انتخاب در تم ها در اختیار کاربرانش قرار می دهد.

کارت دعوت دیجیتال Invitations Card Maker

البته ویدیو هایی که در ورژن رایگان این اپ تولید می شوند، با کیفیت پایین در اختیار کاربران قرار می گیرند. برای دریافت ویدیو ها با کیفیت HDمی بایست ورژن پریمیوم آن خریداری شود.

5- اپلیکشن WEDDING CARD MAKER

اگر رابط کاربری خیلی برایتان اهمیتی ندارد، می توانید از Wedding Card Makerاستفاده کنید و از پیشنهادات جذاب آن برای طراحی لذت ببرید. در صفحه ی اول، برنامه تم های پس زمینه را در قالب های مربعی شکل از هم جدا کرده است تا کار انتخاب برای کاربر آسان گردد.

کارت دعوت دیجیتال WEDDING CARD MAKER

از آنجایی که تم کارت دعوت دیجیتال این اپ بدون هیچ متنی ارائه می شود، دکمه ای برای افزودن اطلاعات لازم از جمله نام زوجین، محل و مکان عروسی و ... در اختیار کاربران قرار می گیرد. به علاوه می توانید تصاویر و استیکر هایی را نیز به کارت دعوت دیجیتال خود بیفزایید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

سیما | 1397/09/29

خیلی عالی بود. تشکر

saeed | 1397/09/29

in app ha zaban farsi ro ham support mikonan?

محدثه نایینی | 1397/10/01

Invitation Maker رو امتحان کردم خیلی خوب بود. تشکر

اشتراک گذاری