کسب درآمد از سایت آمازون

نویسنده: مصطفی حافظی

کارآفرینی و استارتاپ

در این مقاله کسب و کار از طریق یکی از بزرگترین و پرطرفدارترین روش های کسب درآمد اینترنی، یعنی کسب و کار از طریق سایت جهانی آمازون را با هم بررسی خواهیم کرد.

سال های سال است که افراد به دنبال شغل هایی می گردندد که از آن یک درآمد ثابت داشته باشند. اگر شما در اداره، کارخانه و یا شرکت خاصی مشغول به کار باشید، ولی به دلیل مشکلاتی نتوانید مدتی را در محل کارتان حضور داشته باشید، در این صورت هیچ حقوقی دریافت نخواهید کرد.

اما آیا شغلی وجود دارد که وقتی شما کاری را انجام نمی دهید، باز هم درآمد داشته باشید؟ باید بگوییم که بله! چنین شغلی وجود دارد. شاید برای شما خیلی رویایی به نظر بیاید اما انقدر این روش واضح است که اگر این مقاله را تا آخر بخوانید می بینید که اصلا با یک شغل رویایی روبرو نیستید. این شغل عملا وجود داشته و قبل از شما حدود دو میلیون نفر به این کار مشغول هستند و از آن کسب درآمد می کنند.

این شغل دقیقا چیست؟

این شغل فروش فیزیکی کالا از طریق وبسایت آمازون می باشد. به احتمال زیاد در رابطه با آمازون مطالبی را شنیده باشید، اما اگر چیزی نشنیدید همینقدر بدانید که 23 سال پیش شخصی به نام جف بزوس یک ایده پردازی را انجام داد و نهایتا این ایده را با تاسیس وبسایتی برای فروش کتاب پیاده سازی کرد. در وبسایتی که بزوس طراحی کرده بود، شما می توانستید کتاب های دست دوم را معاوضه کنید و یا کتب جدید را خریداری نمایید.

در ابتدای کار، تمامی فعالیت ها به صورت دستی انجام می شد یعنی بزوس خودش کتاب ها را دسته بندی می کرد و با ماشین شخصی اش به درب منزل مشتریانش می رساند. با گذر زمان و بزرگتر شدن وبسایت آمازون، فروش کتاب های الکترونیکی هم به کتاب های فیزیکی اضافه شد. این مسئله به مرور سبب شد که سرمایه ی کمپانی زیاد و زیاد تر شود و کم کم کار به جایی رسید که ارزش کمپانی به 50 میلیون دلار رسید. در این زمان بزوس تصمیم گرفت که سایر محصولات را هم به کتاب ها اضافه کند و بدین ترتیب رشد آمازون به صورت چشم گیری افزایش پیدا کرد.

آمازون

وضعیت آمازون در حال حاضر چگونه است؟

وبسایت آمازون حالا یک مارکت پلیس عظیم می باشد که به بزرگترین دیکشنری فروش محصولات در دنیا نیز بدل شده است. تقریبا هر نوع محصولی که تصور کنید در وبسایت آمازون قابل دسترسی، جستجو و خرید است.

چطور می توانم کارم را شروع کنم؟

برای شروع کار در این وبسایت عظیم کافیست مراحل کسب درآمد در آن را بیاموزید. برای آموزش این مراحل به صورت گام به گام و کامل کافیست شماره ی تلفن همراه خود را در محل نشان داده شده وارد نمایید. همچنین میتوانید از سایر ویدیو ها و مطالب آموزشی جذاب دیگر نیز بهره مند شوید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

محمد | 1398/06/24

با سلام و عرض ادب،بسم الله میگم و شروع میکنم به امید خدا که جواب بگیرم.

lindi | 1398/07/01

ممنون از مطالب تون. عالی بود

اشتراک گذاری