نویسنده: لیلا یزدی فخر

اندروید

هم اکنون وب سایت های بسیاری برای خرید و فروش آنلاین در حال فعالیت هستند و مردم روزانه برای خرید های خود از آن ها استفاده می نمایند، اما با توجه به استفاده بسیار از دستگاه های هوشمند و در دسترس بودن بیشتر آن، وجود یک اپلیکیشن موبایل با قابلیت خرید و فروش می تواند بسیار موثر واقع شود.میزان کاربرد اپلیکیشن دیوار بر کسی پوشیده نیست. با استفاده از دیوار دیگر هرآنچه مورد استفاده شما نباشد به صورت رایگان برای فروش قرار داده می شود و یا وسایل مورد نیاز خود را با قیمت مناسب پیدا می کنید. با وجود دسته بندی های کامل به راحتی می توانید به چیزی که نیاز دارید برسید. فقط کافیست اپلیکیشن دیوار برروی دستگاه شما نصب باشد و یک اینترنت داشته باشید آنگاه آگهی های خرید فروش برروی دستگاه شما نمایان خواهد شد.

اپلیکیشن دیوار که اولین برنامه ای است که به کاربران خود اجازه می دهد تا آگهی های خرید و فروش خود را بر دیوار بچسبانند و بتوانند به مخاطب مورد نظر خود آسان تر دست یابند. شما با دیوار می توانید لوازم نو و حتی دست دوم خود را به کاربران شهر خود و نزدیک ترین محل خود معرفی کنید.

رابط کاربری:

یکی از مشخصه های مهم هر اپلیکیشن رابط کاربری زیبا و کاربر پسند می باشد.

 در صفحه اصلی اپلیکیشن دیوار در نوار بالایی برنامه، آیکون منوی کشویی دیوار، جست و جو و آگهی جدید قرار دارد. در قسمت همه ی آگهی ها، به صورت لیست طراحی شده که در صفحه نمایش های بزرگ به صورت شبکه ای در می آید. در هر آگهی در صفحه اصلی تصویر شاخص آگهی، عنوان آن، قیمت و زمان انتشار آگهی نمایان است. طراحی صفحه اصلی برنامه می توان گفت ساده و زیبا می باشد. پیشنهاد ذره بین برای زیباتر شدن برنامه تغییر فونت اصلی برنامه و قراردادن تصویر پیش فرض برای آگهی هایی که تصویر ندارند می باشد که می تواند بر زیباترشدن برنامه بیفزاید.

در منوی کشویی برنامه، شهر، صفحه اصلی برنامه، نشان شده ها توسط کاربر، آگهی های قرارداده شده توسط شما، آگهی های فوری، موضوع ها، قوانین، پشتیبانی و درباره برنامه قرار داده شده است. با لمس هر آگهی برای کاربر تصویر بزرگ آگهی، عنوان، زمان، توضیحات آگهی، آیکون اطلاعات تماس،گزارش آگهی به همراه نشان کردن و اشتراک گذاری قرار داده شده است. تمامی قسمت ها در مکان مناسبی طراحی شده و کاربر به آسانی به آنها دسترسی دارد.

امکانات:

اپلیکیشن دیوار دارای امکانات بسیاری می باشد که به شرح زیر است:

۱- دارای طراحی ساده و کاربرپسند

۲- امکان نمایش آگهی بر اساس شهر موردنظر

۳- امکان نشان کردن آگهی های مورد علاقه

۴- نمایش آگهی های منتشر شده توسط کاربر

۵- دارای آگهی های فوری

۶- دارای دسته بندی موضوعی جامع و کامل

۷- دارای جست و جوی پیشرفته با امکان فیلتر کردن با (برچسب،عکس،محل)

برای اینکه یاد بگیرید چطوری روی دیوار آگهی بگذارید و از امکانات ارتقای آگهی استفاده کنید روی لینک کلیک کنید..
 

میزان نصب برنامه:

اپلیکیشن دیوار برروی بیش از ۵میلیون دستگاه اندرویدی نصب گردیده و امتیاز آن در کافه بازار ۴٫۴می باشد. دیوار برای سیستم عامل اندروید و آی او اس طراحی شده است..

کاربرد:

وقتی بحث آگاهی رساندن به مخاطب – به خصوص در معرفی محصولات – پیش می آید بانک اطلاعاتی باید بسیار کامل باشد. "دیوار" در درج آگهی به غیر از موارد نقض قوانین آن هیچ محدودیتی قائل نشده و شما هر چه قدر که بخواهید می توانید تبلیغات بدهید. درواقع هرچند ثانیه یکبار که برنامه بارگذاری می شود با یک آگهی جدید مواجه خواهید شد. سازندگان برنامه این موضوع را پیش بینی کرده اند و محصولات را در دسته بندی های جداگانه قرار داده اند. حتی شما قادر خواهید بود شهر محل سکونت خود را نیز انتخاب کرده و نتایج را بر اساس آن ببینید. اگر نگران این هستید که ممکن است یک آگهی را گم کنید می توانید فورا آن را نشان دار کرده و بعد از منوی برنامه به آنها دسترسی پیدا کنید. باید خدمت شما که خواهان درج تبلیغ در "دیوار" هستید عرض کنیم نحوه کار بسیار ساده می باشد و در ضمن هزینه ای از شما گرفته نمی شود! نیز اگر در این برنامه شاهد تخلف و آگهی های غیر مجاز بودید، با گزارش شما (البته با دلیل قانع کننده) موارد متخلف از روی "دیوار" برداشته می شوند.

 

سازندگان "دیوار" علاوه بر اینکه برای گرفتن تبلیغات هیچ گونه هزینه ای دریافت نمی کنند، خود برنامه را نیز بطور رایگان عرضه کرده اند.

با انتخاب هر یک از آگهی‌ها به تصاویر، قیمت و مشخصات آگهی مورد نظر دسترسی خواهید داشت. در صورت تمایل به دسترسی به اطلاعات شخص تماس آگهی دهنده تنها کافیست تا آیکون قرمز رنگ موجود در گوشه پایین و سمت چپ صفحه را لمس نمایید. با لمس آیکون‌های موجود در گوشه بالا و سمت چپ نیز امکان به اشتراک گذاری و افزودن آگهی به لیست نشان شده‌ها فراهم آمده است

همچنین برای گذاشتن یک آگهی در این برنامه می توان از منوی آگهی جدید استفاده کرده و با گذراندن چند مرحله اگهی شما بر روی دیوار قرار خواهد گرفت. نکاتی چون گرفتن عکس خوب از محصول فروش و استفاده از امکاناتی مانند ارتقای آگهی که دیوار در نظر گرفته، می تواند به بهتر دیده شدن آگهی شما کمک نماید.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری