نویسنده: ملینا شمس

اندروید

در این مقاله می خواهیم یک قابلیت بسیار جذاب را به شما آموزش دهیم که با استفاده از آن می توانید به کمک گوشی های اندرویدی خود، کامپیوترتان را از راه دور هدایت نمایید. کنترل از راه دور کامپیوتر با گوشی ، یکی از خصوصیات قدرتمند و پر استفاده برای کاربران به حساب می آید.

شما می توانید اخبار روز دنیای تکنولوژی، قیمت انواع گوشی و انبوهی از ترفندها را در تلفن همراه خود داشته باشید.
 

5 برنامه اندرویدی برای کنترل از راه دور کامپیوتر با گوشی

1- اپلیکیشن Any Desk

Any Deskیکی از بهترین انتخاب ها برای کنترل از راه دور کامپیوتر با گوشی اندرویدی است. روش کار این برنامه مشابه سایر برنامه‌های این حوزه می باشد. در قدم اول باید گوشی خود را به کامپیوتر متصل می‌کنید و سپس، در گوشی خودتان کامپیوتر را هدایت نمایید. رابط کاربری این برنامه بسیار ساده است و در آزمایش‌ها عملکرد قابل قبول و بدون مشکی از خود نشان داده است. استفاده از این اپ برای استفاده‌ های شخصی رایگان است اما برای استفاده های تجاری باید چیزی در حدود ۷۹ تا ۲۲۹ دلار در سال پرداخت نمایید.

کنترل از راه دور کامپیوتر

2- برنامه Chrome Remote Desktop

یکی دیگر از برنامه‌های محبوب‌ کنترل از راه دور کامپیوتر ، Chrome Remote Desktopاست. برای شروع بایستی برنامه را از فروشگاه کروم روی کامپیوتر خود نصب نمایید و در مرحله بعدی، از فروشگاه گوگل‌پلی اپلیکیشن آن را نیز برای گوشی خود دانلود کنید. سپس به راحتی و با دنبال کردن دستورالعمل‌های نصب، موفق خواهید شد به کامپیوترتان متصل شوید.

برنامه Chrome Remote Desktop

شما می توانید اخبار روز دنیای تکنولوژی، قیمت انواع گوشی و انبوهی از ترفندها را در تلفن همراه خود داشته باشید.
 

3- اپلیکیشن Microsoft Remote Desktop

شاید بتوان از این اپ به عنوان جدی ترین رقیب Chrome Remote Desktopیاد کرد. نحوه کار این برنامه مشابه Chrome Remote Desktopاست. بدین شکل که نرم افزاری روی کامپیوتر و اپلیکیشنی دیگر روی گوشی نصب می شود و این دو کار اتصال را انجام می دهند.

اپلیکیشن Microsoft Remote Desktop

4- برنامه Splashtop Personal Remote PC

محبوبیت این برنامه نسبت به موارد دیگری که معرفی شد کمتر است اما با این حال برنامه‌ی موفقی در این حوزه به حساب می آید. Splashtop نیز مثل سایر برنامه‌های مشابه، با استفاده از دو برنامه، یکی در کامپیوتر و دیگری در گوشی کار می‌کند. شما می‌توانید با متصل شدن به شبکه‌ی محلی خود هر آن چیزی را که در کامپیوترتان است، در گوشی هوشمند اندرویدی خود داشته باشید.

برنامه Splashtop Personal Remote PC

5- برنامه Team Viewer

یکی دیگر از انتخاب های جذاب برای کنترل از راه دور کامپیوتر نرم افزار Team Viewerاست. Team Viewerامکان کنترل کامپیوتر را ازطریق گوشی اندوریدی برایتان فراهم می کند. شروع به کار این برنامه در مراحل آغازین با پیچیدگی هایی همراه است؛ ولی به طور کلی این برنامه بسیار دقیق و بی نقص کار می کند. Team Viewerقابلیت هایی مثل انتقال فایل در هر‌ دو جهت، رمز‌نگاری و انتقال صدا و تصویر با کیفیت اچ‌دی را به کاربرانش ارائه می دهد می‌دهد.

برنامه Team Viewer

شما می توانید اخبار روز دنیای تکنولوژی، قیمت انواع گوشی و انبوهی از ترفندها را در تلفن همراه خود داشته باشید.
 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

میثم | 1397/10/03

هم برای ارتباط از راه دور دوتا کامپیوتر و هم بین گوشی و کامپیوتر، any desk از همشون بهتره به نظرم

سارا | 1397/10/04

any desk خیلی خوبه، قبلا از Team Viewer استفاده می کردم خیلی داستان داشت

اشتراک گذاری