نویسنده: ملینا شمس

اندروید

«سلام عزیزم! لطفا اون عکس ها رو برای من واتس اپ کن!» جملاتی شبیه به این حتما برایتان آشنا هستند. بخصوص اگر شب گذشته در یک مهمانی یا دورهمی بوده باشید. شاید کمی عجیب به نظر بیاید که اسم یک اپلیکیشن به عنوان یک «فعل» به کار برده شود. اما در مورد پیام رسان هایی محبوبی مثل واتس اپ این اتفاق در حال رخ دادن است. این پیام رسان انبوهی از قابلیت های متنوع را در اختیار کاربرانش قرار می دهد ولی با این همه، برنامه هایی طراحی شده اند که تجربه ی کار ما را با واتس اپ بهتر و راحت تر کنند. در این مقاله می خواهیم 6 اپلیکیشن کمکی واتس اپ را به شما معرفی کنیم. این اپلیکیشن ها، کارهایی از جمله مخفی سازی تصاویر، پاسخ خودکار به پیام ها، مخفی سازی چت ها و ... را انجام می دهند.

از چهره خود استیکرهای جذاب بسازید و آن را در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید!
 

6 اپلیکیشن کمکی واتس اپ

1- اپلیکیشن Siftr Magic Cleaner، برنامه ای برای پاک سازی تصاویر و ویدیوهای واتس اپس

مطمئنا شما هم عضو چند گروه واتس اپی هستید که از آن ها حجم زیادی از تصاویر، ویدیوها و فایل های دیگر برایتان ارسال می شود. CLEAN UP GALLERYیک اپلیکیشن کمکی واتس اپ است که به شما امکان می دهد تا این فایل ها را از گوشی خود پاکسازی کنید.

اپلیکیشن کمکی واتس اپ Siftr Magic Cleaner

کار با این اپ بسیار ساده است. کافیست یک بار analyticsرا اجرا نمایید تا کار پاک سازی فایل ها در گالری شما به صورت گروهی آغاز شود. پس از آنکه یک دسته یا گروه برای پاکسازی انتخاب شدند، کافیست موراد انتخابی را تایید نمایید و روی گزینه ی deleteبزنید تا کار حذف تکمیل گردد.

2- تصاویر و ویدیوهای خود را با Hide image, video of whatsapp مخفی کنید

اگر فرایند کار با اپلیکیشن مورد اول برایتان خسته کننده به نظر می رسد، می توانید به طور کلی جلوی ورود تصاویر واتس اپ به بخش گالری گوشی تان را بگیرید. یک اپلیکیشن کمکی واتس اپ که به تازگی نیز منتشر شده کاری می کند که تصاویر و ویدیوهای واتس اپ دیگر جلوی چشم شما نباشند.

اپلیکیشن کمکی واتس اپ Hide image, video of whatsapp

این برنامه در هنگام شروع به کار از شما می خواهد که یک PINبه همراه یک سوال امنیتی برای خود در نظر بگیرید. سپس لیستی از گزینه ها برای مخفی کردن تصاویر، ویدیوها، گیف ها و ... در اختیارتان قرار می گیرد.

توجه: برای اینکه بتوانید وضعیت را به حالت سابق بازگردانید کافیست یک بار گوشی خود را ری استارت کنید تا از شر تمامی این تنظیمات راحت شوید.

3- اپلیکیشن Flychat دکمه شناور واتس اپ می سازد

یکی از امکانات جذابی که مسنجر فیسبوک ارائه می دهد، دکمه های شناور است. این دکمه ها، به راحتی به هر جای صفحه کشیده یا درگ می شوند و هروقت که بخواهید می توانید آن ها را حذف نمایید. اما آیا این قابلیت را می توان برای واتس اپ نیز در اختیار داشت؟

بله! اپلیکیشن کمکی واتس اپ GET FLOATING BUBBLESاین کار را برایتان انجام می دهد. این برنامه، علاوه بر واتس اپ، می تواند برای پیام رسان های دیگری مثل Slack، Twitterو ... نیز مورد استفاده قرار گیرد.

اپلیکیشن کمکی واتس اپ Flychat

نصب این اپ بسیار ساده است. فقط کافیست مجوزهای دسترسی لازم را بدهید و پیام رسان های مورد نظر خود را انتخاب نمایید. حال به محض اینکه یک پیام جدید در واتس اپ خود دریافت کنید، دکمه ی شناوری که با خود می توانید به همه جا ببرید به شما اطلاع خواهد داد.

از چهره خود استیکرهای جذاب بسازید و آن را در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید!
 

4- با Maskchat جلوی سرک کشیدن بقیه را بگیرید!

آیا شما هم با این مشکل مواجه هستید که در حین سفر با مترو، تاکسی و ... افراد به چت های شما سرک می کشند؟! پس حتما Maskchatرا نصب کنید. این برنامه، یک پوشش نازکی روی چت های شما قرار می دهد تا بغل دستی تان نتواند آن ها را بخواند!  شما می توانید میزان شفافیت و یا کدر بودن این پوشش را تنظیم نمایید.

اپلیکیشن کمکی واتس اپ Maskchat

از دیگر ویژگی های جذاب  Maskchatاین است که می توانید فقط یک بخش کوچک از تصویر خود را برای مخفی سازی انتخاب نمایید. به علاوه تعدادی تم جذاب نیز به شما ارائه می کند.

5- ذخیره سازی فایل ها در حافظه خارجی با FolderMount

بسیاری از کاربران، از اینکه واتس اپ به سرعت حافظه ی داخلی گوشی را پر می کند شکایت دارند. این موضوع آن هایی را که صاحب گوشی هایی با حافظه داخلی کم هستند را بیشتر اذیت می کند. چطور می توانیم فایل های واتس اپ را به حافظه خارجی گوشی خود منتقل نماییم؟

اپلیکیشن کمکی واتس اپ FolderMount

اپلیکیشن کمکی واتس اپ FolderMountاین کار را برایتان انجام خواهد داد. البته برای استفاده از این اپلیکیشن باید گوشی خود را روت کرده باشید. به علاوه توابع این برنامه خیلی قابل احساس نیستند و به طور کلی واتس اپ متوجه تغییر محل فایل ها نخواهد شد.

6- ارسال پیام های زمان بندی شده با Seebye Scheduler ROOT

قابلیتی که بسیاری از ما آرزوی وجود آن را داشتیم حالا به لطف این اپلیکیشن کمکی واتس اپ محقق شده است. البته این برنامه نیز مانند مورد قبلی برای کار نیاز به دستگاه روت شده دارد. این اپ به شما چند مورد از تنظیمات را ارائه می دهد که متناسب با شرایط می توانید پیام خود را در زمان بندی های مشخص ارسال نمایید. شما می توانید با این برنامه پیام متنی، عکس و ... را با یک الگوی تکراری ارسال نمایید.

اپلیکیشن کمکی واتس اپ Seebye Scheduler ROOT

از چهره خود استیکرهای جذاب بسازید و آن را در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید!
 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمایش دیدگاه ها

سهیل | 1397/09/27

خیلی ممنون. اپلیکیشن Maskchat خیلی باحال بود

saman | 1397/09/27

faghat un application jelo giri az sarak keshidan, kheeli khub bud

مهدی رضایی | 1397/10/01

ففففففققققققطط Maskchat

اشتراک گذاری